Radim Srbecký

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
RadimSrbecky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 18 říj 2017, 10:10
Dostal poděkování: 3 poděkování

Radim Srbecký

Příspěvek od RadimSrbecky »

Ahoj všem,
důvodem mé registrace a zájmu o členství u pirátů, je odhodlání konečně začít věci ve svém bezprostředním okolí aktivně ovlivňovat a měnit. Pirátská strana je mi svou podstatou (pohledem zvenčí) nejbližší. Striktně dodržované demokratické principy a transparentnost jsou pro mě zásadní při spojení svého jména s jakýmkoliv uskupením. Mým cílem je aktivní činnost na komunální úrovni (snad pod pirátskou vlajkou...).
O mně:
zaměstnaný, rodina, vzdělání stavební a ekonomické, bydliště Brno - Královo Pole.
Zdraví
Radim
Tito uživatelé poděkovali autorovi RadimSrbecky za příspěvky (celkem 3):
DavidSmigura, Maria.Vasickova, Lukas.Dubec
RadimSrbecky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 18 říj 2017, 10:10
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Radim Srbecký

Příspěvek od RadimSrbecky »

Zdravím, muzte mi prosim poradit jak se mam zcela smazat z tohoto fora (na mobilu to proste nejsem schopen najit)? Tzn muj prispevek i cely profil? Jiz nemam o clenstvi zajem.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Radim Srbecký

Příspěvek od Petr.Vileta »

Můžete zkusit požádat administrativní odbor (martin.kucera@pirati.cz) o smazání, ale pokud vím, nikdy se tu nic nemazalo. Jak se říká "Co peklo jednou uchvátí, to už nikdy nenavrátí" :)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“