Monika Horáková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
monix25
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2017, 21:22
Profese: specialista péče o klienty
Bydliště: Pouzdřany
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Monika Horáková

Příspěvek od monix25 »

Ahoj,

jmenuji se Monika Horáková. Piráty sleduji a volím už několik let. Minulý a tento rok jsem zástupcem Pirátů ve volební komisi. Politika Pirátů je mi velmi blízká hlavně v tématech svobody, zjednodušení věcí, legalizace konopí, ale i v dalších tématech. Letos jsem se rozhodla více aktivně zapojit, abych pomohla Pirátům dostat se do parlamentu, protože to má smysl. Je potřeba změnit politiku. Zapojila jsem se jako dobrovolník v kontaktní kampani. Ale ráda bych se zapojila ještě víc.

Nyní detailněji o mně:
Je mi 37 let, mám 4 letou dceru, skoromanžela, psa a 2 kočky. Teď vážně :-D Celý život, až do svých 33 let jsem bydlela v Brně, nyní bydlím v Pouzdřanech. Je to obec, která se nachází kousek od Pálavy. Právě přestěhování na vesnici mě bliže přivedlo ke komunální politice, o kterou se nyní zajímám. Podmínky v obci a ve vedení obce mě donutili zasáhnout do dění v obci. Nejdřív jsem se zapojila v rámci Kulturní komise obce. Nyní se v obci angažuji hlavně v rámci oficiálních FB stránek obce, které jsem založila, spravovala a nyní pouze již spoluspravuji. Stránky vznikly po domluvě se starostou, po cca 1/2 ročním provozu starosta souhlasil, že část správy přejde přímo pod obec. Ovšem spoluspráva ze strany obce není úplně podle mých představ, ale jsem ráda, že jsem nakopla lepší komunikaci vůči obyvatelům obce a dostala jsem výbornou zpětnou vazbu od občanů obce za tuto mojí dobrovolnou činnost. V příštím roce bych na svoje činnosti v obci ráda navázala sestavením své vlastní kandidátky do komunálních voleb. Ráda bych více pozitivně ovlivnila dění v obci.

Co vzdělání: Mám vystudovanou obchodní akademii a obor geologie na Přírodovědecké fakultě MU. Momentálně pracuji v oboru pojišťovnictví, kde je hlavní náplní komunikace s klienty. Pracuji převážně na home office, do práce jsem se aktivně vrátila v 5 měsících dcery. Ovšem momentálně se koukám po práci nové. Mám ráda v životě výzvy a nesoustředím se pouze na jeden obor. V rámci brigád jsem dělala všechno možný. Životní zkušenosti utváří můj náhled na svět.
Co ráda dělám: Jsem kreativní člověk, který má rád přírodu. Ráda fotím, renovuji nábytek, cokoliv tvořím. Jako přírodovědec se zajímám o životní prostředí, recyklaci (např. i nábytku), o životní podmínky zvířat - ráda bych je zlepšila. Např. jsem pro zákaz volně žijích zvířat v cirkusech.

Nejsem odborník v konkrétním oboru, ale jsem člověk, který má vůli a rád mění věci k lepšímu.

Hodně z vás jsem už měla možnost poznat, ale včera jsem v Brně dostala jedno malé nakopnutí, tak jsem to sem sepsala :-)

Zatím se mějte a po volbách doufám na viděnou.

Monča ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi monix25 za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Petr.Tkadlec, Martin.Polak, Maria.Vasickova
Monika Horáková tel: 732730558 mail: Horak.monika@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host