Jan Kalwar

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
JanKalwar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 07 dub 2017, 16:29
Profese: Elektroinženýr
Dostal poděkování: 8 poděkování

Jan Kalwar

Příspěvek od JanKalwar »

Zdravím,
jsem povoláním elektroinženýr a jezdím do zahraničí uvádět do provozu VN rozvodny na lodích (už 4 roky). Jinak jsem analytický, přemýšlivý typ, s notnou dávkou humoru a nadsázky. Čech jak poleno, ikdyž to tak na první pohled nevypadá. Myslím, že bude lepší, když poznáte osobně.

CO umím. V práci zodpovídám za VN rozvodny, tedy zodpovědnost za funkci a bezpečnost. Dále musím vyjednávat se zákazníkem (subdodavatel) změny a konzultovat s projekcí a obchodem, kolik to bude stát atp. Toto vše je důkazem mé orientaci na výsledek a flexibilitu, jelikož musím řešit jak technické aspekty projektu tak i ekonomické. Během studií jsem byl aktivní student a stal jsem se členem studentské organizace (IAESTE) pořádající pracovní veletrhy na univerzitě iKariéra a mnoho dalších aktivit. Za dobu svého působení jsem vystřídal několik pozic od HR, PR, marketingu, aj. vždy jsem byl ve výkonné funkci a vedl tým mladých lidí, které bylo třeba namotivovat, školit a rozvíjet jejich schopnosti. Nakonec jsem jako senior člen odešel z výkonných funkcí do kontrolních a stal jsem se předsedou dozorčí rady IAESTE ČR a finančním auditorem pro IAESTE Central Europe Region (v obou funkcích jsem dohlížel na právní aspekty (Nový občanský zákoník a jeho pohled na neziskové organizace se zahraniční složkou, daně a jak na ně, interní procedury, spory, aj.) a hlavně finanční stránky organizace s tržbami okolo 30M CZK ročně). Tak si z tohoto udělejte obrázek, co vše umím (samozřejmě můžu poskytnout kontakt na lidi, kteří to vše potvrdí)

Toto vše jsem dělal dobrovolně a nezištně, protože jsem chtěl zlepšit studentský život a přispět svou trochou do mlýnu, když bohužel, placení lidé na univerzitě nemají zájem a spíše vidí studenty a mladé lidi všeobecně jako číslo a maso do mlýnku jménem školství.

Všechny zkušenosti, které jsem takto nabyl, rád nabídnu jako pirát...Arrrrgggh!!! Časově jsem na tom tak, že jeden měsíc jsem v práci a pak mám měsíc volno, a tak pořád dokola. Takže má motivace je mít možnost podílet se na veřejném životě nabídnout a zkonzultovat vaše i mé nápady a společně udělat z té naší hroudy něco lepšího. Tzn. chtěl bych se aktivně podílet na aktivitách pirátů, zatím nevím přesně, co vše se dá dělat, ale když bude třeba tak budu i prezident ČR :))))

tak snad brzy naviděnou
H.
Tito uživatelé poděkovali autorovi JanKalwar za příspěvky (celkem 7):
Tomas.Kolacny, Jiri.Ulip, Dalibor.Zahora, Radek.Holomcik, Pavel.Moravec, Vit.Fux, Jaroslav.Kamen
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Jan Kalwar

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj Jane, (mezi Piráty si tykáme)

díky za Tvůj zájem. Ideální bude potkat se osobně, proto zvu na schůzi krajského sdružení, která proběhne ve středu 19. 4. 2017 od 18:00 v Pirate Space Brno (suterén pod kavárnou Café Ambrosia na adrese Údolní 37, Brno).

Než se za námi vydáš, bylo by ideální prostudovat si program a stanovy strany. To je nezbytný předpoklad pro to, aby ses mohl stát členem.
Program najdeš zde, stanovy zde.

A rovnou si dovolím jednu otázku - ve svém příspěvku píšeš, co bys dokázal Pirátům nabídnout. Co od svého případného členství naopak Ty očekáváš?

Díky,

Radek

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

JanKalwar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 07 dub 2017, 16:29
Profese: Elektroinženýr
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Jan Kalwar

Příspěvek od JanKalwar »

Ahoj Radku,
19.4. je jediný den, kdy musím do práce :D veř nebo ne, taky mě to netěší :) nešlo by to jindy v dubnu?

Co od toho očekávám, to je dost obšírné téma. Asi hlavně poznat zákulisí politického boje a podílet se na tvoření programu, zní to teda dost nafouknutě, takže jednoduše jsou věci, co se mi nelíbí a nechci jen plakat, ale udělat něco, aby se zlepšily a nebo se nechat přesvědčit, že se mýlím.

Honza
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Jan Kalwar

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj Honzo,

jestli budeš mít čas příští středu 26.5. od 18:00, zastav se v PSB.
Budeme tam.

Radek

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

JanKalwar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 07 dub 2017, 16:29
Profese: Elektroinženýr
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Jan Kalwar

Příspěvek od JanKalwar »

Ahoj,
tak já se zastavím.
H.
Tito uživatelé poděkovali autorovi JanKalwar za příspěvek:
Radek.Holomcik
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“