Petr Zemek-představení

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
petr3126
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2014, 11:51
Profese: Vedoucí ve výrobě
Dostal poděkování: 14 poděkování

Petr Zemek-představení

Příspěvek od petr3126 »

Zdravím.

Jmenuji se Petr Zemek, je mi 35 let a bydlím v Rajhradě u Brna. Pracuji jako vedoucí ve výrobě serverů a LCD TV. Zde jsem působil i jako předseda odborové organizace, ale po velkých neshodách s byrokraty a "soudruhy" z OS KOVO jsem této aktivity zanechal. Můj cíl byl udělat něco hodnotného pro zaměstnance- a OS KOVO jsem bral jako prostředek ochrany a jedinou možnost, ale v žádném případě ne jako ukazovatele politické orientace. I proto jsem skončil.
Piráti jsou mi sympatičtí svoji neposkvrněností z velké politiky, což může být a bude velkou devízou. Zastávám také názor, že by na scénu měla vstoupit úplně nová strana. Tento názor zastává samozřejmě více lidí, ale nikdo se nechce aktivně podílet. A to i přesto, že žijeme v zemi, kde nám to zákony (zatím) umožňují. Já ovšem chci přispět všemi schopnostmi.
Co se týče mé politické orientace- jsem spíše doprava, jsem zastáncem "apolitičnosti" prezidenta a i přes demokratické zákony bych trochu zredukoval redukoval vliv KSČM. Jinak samozřejmě sympatizuji s programem Pirátů- ostatně proto podávám přihlášku. :D

Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi petr3126 za příspěvky (celkem 11):
Robert.Cuma, Petr.Balaz, Roman.Kucera, Filip.Krska, Maria.Vasickova, Petr.Vileta, Pavel.Moravec, Tomas.Hesek, Patrik.Dolezal, Jiri.Ulip, Stanislav
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Zemek-představení

Příspěvek od Robert.Cuma »

ahoj Petře, děkujeme za zájem. je nutné přijít na nejbližší schůzi a osobně se představit. poté můžeme hlasovat o tvém přijetí a po zaplacení členského příspěvku se staneš členem.
sleduj prosím níže uvedené vlákno, v nejbližší době tam bude vyhlášena dubnová schůze KS JmK.

schuze-ks-jihomoravsky-kraj-f567/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Cuma za příspěvek:
Pavel.Moravec

Róbert Čuma

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“