Karel Pavelka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karel.Pavelka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2011, 16:04
Profese: webový vývojář
Bydliště: Tržní 1050, 69611 Mutěnice
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Karel Pavelka

Příspěvek od Karel.Pavelka »

Ahoj,
jmenuji se Karel Pavelka, je mi 36 let a bydlím v Mutěnicích u Hodonína. Jsem zaměstnán jako programátor a webový vývojář a to mě i baví.

Pirátské myšlenky jsou mi velmi blízké a rád bych spolupracoval na jejich prosazení, zejména v naší obci, kde bych chtěl srozumitelně zprůhlednit aktivity obecního úřadu a zlepšit poskytování informací.
O přihlášce do Pirátské strany jsem uvažoval již před dvěma lety, ale ke konečnému rozhodnutí přispělo osobní setkání s Piráty v Čejkovicích, kde se zakládalo místní sdružení Slovácko a nedávná schůze KS JmK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Pavelka za příspěvky (celkem 10):
Mikulas.Ferjencik, Petr.Balaz, Robert.Cuma, Tomas.Hesek, Roman.Kucera, Filip.Krska, Maria.Vasickova, Stanislav, Patrik.Dolezal, V__
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Pavelka

Příspěvek od Robert.Cuma »

ahoj Karle,

zakládající schůze MS Slovácko zatím neproběhla, pokud vím, chystá se to na tento víkend. jakmile bude MS Slovácko, může PMS hlasovat o tvém přijetí za člena. takže buď prosím v kontaktu z členy, kteří hodlají MS Slovácko založit. kdybys na ně kontakt neměl, napiš mi SZ.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Tomas.Hesek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 116
Registrován: 28 říj 2013, 19:36
Profese: x
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Karel Pavelka

Příspěvek od Tomas.Hesek »

Karla osobně znám o všem ho budu informovat. Termín ustavující schůze je 29.3.2014 (sobota). začne v 17:30h.Hodonín Jamaica pub ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Hesek za příspěvek:
Robert.Cuma
Uživatelský avatar
Karel.Pavelka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2011, 16:04
Profese: webový vývojář
Bydliště: Tržní 1050, 69611 Mutěnice
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Pavelka

Příspěvek od Karel.Pavelka »

Ahoj Roberte, použil jsem jsem asi špatný terminus technikus. Bylo to neformální setkání Pirátů v Čejkovicích kde se uvažovalo o založení MS Slovácko a žádost se pak následně předložila v Brně na KS JmK. Pro mě to bylo zakládání - příprava na založení ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Pavelka za příspěvek:
Robert.Cuma
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“