Žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Delem
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012, 15:29
Profese: Servisní technik IT OSVČ
Bydliště: Adamov
Dostal poděkování: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o členství

Příspěvek od Delem »

Vážení přátelé,

jsem majitelem IT servisní firmy v menším okresním městě Adamov u Brna.Ve volném čase se věnuji vedení místního florbalového klubu a především mládeži.Ve věku 34 let se zcela ztotožňuji s politikou České pirátské strany a její myšlenkou.Současně je PS vedena a podporována mladými lidmi kteří nechtějí nechat pošlapat základní principy moderního světa a jeho budoucnosti.Rád bych se proto plně zapojil do jejího rozvoje a pomohl při propagaci tohoto hnutí.

S přátelským pozdravem Zdeněk Kufa
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8029
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Nechceš se přidat k našemu výjezdu do Prahy na demošku proti ACTA? 2.2. Že bys přijel do Brniska a naskočil ke mně do auta?
EDIT: Jo a pořešili bysme formalitky po cestě.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Delem
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012, 15:29
Profese: Servisní technik IT OSVČ
Bydliště: Adamov
Dostal poděkování: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Delem »

Osobně jsem se chtěl některé z těchto akcí zůčastnit a souhlasím že seznámit se při této příležitosti by bylo zřejmě asi nejlepší.V termínu 2.2.012 však musím obhajovat svůj návrh na financování sportu ve městě.Stejně tak 31.1.012,1.2.012 mám nějaké povinnosti.Pokud by se podařilo najít nějaké náhradní řešení budu se určitě těšit.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8029
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Delem píše:Osobně jsem se chtěl některé z těchto akcí zůčastnit a souhlasím že seznámit se při této příležitosti by bylo zřejmě asi nejlepší.V termínu 2.2.012 však musím obhajovat svůj návrh na financování sportu ve městě.Stejně tak 31.1.012,1.2.012 mám nějaké povinnosti.Pokud by se podařilo najít nějaké náhradní řešení budu se určitě těšit.
To financování sportu mne také zajímá, trochu se angažuji okolo Zbrojovky, takže si mohu poslechnout :) Nicméně, pokud to nespěchá, nechme to na únorovou schůzi, ještě není vyhlášená, ale počítej předběžně s 29.2.2012. Pokud bys měl cestu do Brna dříve, tak se můžeš sejít se mnou, bývám víceméně pracovně trvale přítomen na adrese Mezírka 1 (vedle Continentalu). Kdyžtak napiš SZ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Delem
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 29 led 2012, 15:29
Profese: Servisní technik IT OSVČ
Bydliště: Adamov
Dostal poděkování: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Delem »

Určitě se ještě před schůzí ozvu a promluvíme si.Děkuji za ochotu a vstřícnost
Tito uživatelé poděkovali autorovi Delem za příspěvek:
Filip.Krska
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“