David Chalupa

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
knofliczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2020, 07:50
Dostal poděkování: 7 poděkování

David Chalupa

Příspěvek od knofliczek »

Zdravím,
rád bych se Vám představil v tomto vlákně.
Jmenuji se David Chalupa a je mi 28 let.

Sice v občanském průkazu mám jako trvalé bydliště uvedenou Ostravu, ale to se v příštím roce změní, protože se natrvalo i pro úřady přestěhuji do Boskovic, proto se již nyní hlásám k Jihomoravskému kraji.
Pravdou i je, že v Jihomoravském kraji jsem tak nějak více doma než v Ostravě. Od roku 2012 do 2019 jsem studoval/pracoval v Brně.
Do Brna jsem se dostal jakožto student biochemie na Masarykově univerzitě, ale již během bakalářského studia jsem se přeorientoval na organickou chemii, která se stala mou vášní. Úspěšně jsem dodělal jak magistra tak jsem si i magistra rozšířil o „malý“ doktorát. Po absolvování školy jsem 3 roky pracoval jako výzkumník na univerzitě a následně jsem se přesunul do Blanska do firmy Synthon s.r.o., kde pracuji ve výzkumu generických léčiv. Čímž si samozřejmě vydělávám, ale mám i lepší pocit ze sebe, že i díky mě dochází ke snižování cen léku, které mohou pomoci lidem.

K pirátům bych se rád přidal i vzhledem k tomu, že ve volebních kalkulačkách mě vychází jako preferovaná strana :). Líbí se mi Vaše otevřenost, ať už k dohledatelnosti financí přes např. i toto fórum, kde se člověk může i jako nestraník podívat a zjistit co a jak se probírá.
Už od roku 2014 jsem se snažil nějak vypomoci a to např. jako člen okresních volebních komisí, kde jsem byl nominován právě za piráty – roky 2014 a 2017 jsem zasedal jako předseda v Brně-Novém Lískovci. Párkrát jsem roznesl nějaké letáky, ale to bylo jen tak říkajíc na skok.

Momentálně jsem hrdý tatínek malého chlapečka, který mě zaměstnává v mém volnu, za což jsem rád. A bohužel zde vidím můj jeden velký problém a to je ten, že se bohužel jen tak nepodívám do Brna na seznamovací schůze, ale třeba to časem vyjde a nebo to bude blíže bydlišti.
Pokud bych měl nějak i uvést koníčky, tak k nim patří především baseball. V tomto netradičním sportu jsem již 5 rokem rozhodčí, a byť to tak nemusí na první pohled vypadat, tak kvalita tohoto sportu v česku roste (např. minulý rok v Brně hrál bývalý hráč, který odehrál 12 let v nejvyšší americké soutěži) a já jsem rád, že mi tam bylo umožněno pískat i českou nejvyšší soutěž. Díky tomuto jsem získal pár skvělých schopností, a to diskutovat s lidmi, řešit situace nekonfliktně a být rozhodný.

Děkuji za Váš čas a rád odpovím na případné dotazy
S pozdravem,
David Chalupa
Tito uživatelé poděkovali autorovi knofliczek za příspěvky (celkem 7):
Vit.Fux, Jiri.Ulip, Vendula.Svobodova, Petr.Springinsfeld, Lukas.Dolezal, Antonino.Milicia, Zbynek.Pokorny
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 336
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování

Re: David Chalupa

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

knofliczek píše: 23 zář 2020, 09:47 Zdravím,
rád bych se Vám představil v tomto vlákně.
Jmenuji se David Chalupa a je mi 28 let.

Sice v občanském průkazu mám jako trvalé bydliště uvedenou Ostravu, ale to se v příštím roce změní, protože se natrvalo i pro úřady přestěhuji do Boskovic, proto se již nyní hlásám k Jihomoravskému kraji.
Pravdou i je, že v Jihomoravském kraji jsem tak nějak více doma než v Ostravě. Od roku 2012 do 2019 jsem studoval/pracoval v Brně.
Do Brna jsem se dostal jakožto student biochemie na Masarykově univerzitě, ale již během bakalářského studia jsem se přeorientoval na organickou chemii, která se stala mou vášní. Úspěšně jsem dodělal jak magistra tak jsem si i magistra rozšířil o „malý“ doktorát. Po absolvování školy jsem 3 roky pracoval jako výzkumník na univerzitě a následně jsem se přesunul do Blanska do firmy Synthon s.r.o., kde pracuji ve výzkumu generických léčiv. Čímž si samozřejmě vydělávám, ale mám i lepší pocit ze sebe, že i díky mě dochází ke snižování cen léku, které mohou pomoci lidem.

K pirátům bych se rád přidal i vzhledem k tomu, že ve volebních kalkulačkách mě vychází jako preferovaná strana :). Líbí se mi Vaše otevřenost, ať už k dohledatelnosti financí přes např. i toto fórum, kde se člověk může i jako nestraník podívat a zjistit co a jak se probírá.
Už od roku 2014 jsem se snažil nějak vypomoci a to např. jako člen okresních volebních komisí, kde jsem byl nominován právě za piráty – roky 2014 a 2017 jsem zasedal jako předseda v Brně-Novém Lískovci. Párkrát jsem roznesl nějaké letáky, ale to bylo jen tak říkajíc na skok.

Momentálně jsem hrdý tatínek malého chlapečka, který mě zaměstnává v mém volnu, za což jsem rád. A bohužel zde vidím můj jeden velký problém a to je ten, že se bohužel jen tak nepodívám do Brna na seznamovací schůze, ale třeba to časem vyjde a nebo to bude blíže bydlišti.
Pokud bych měl nějak i uvést koníčky, tak k nim patří především baseball. V tomto netradičním sportu jsem již 5 rokem rozhodčí, a byť to tak nemusí na první pohled vypadat, tak kvalita tohoto sportu v česku roste (např. minulý rok v Brně hrál bývalý hráč, který odehrál 12 let v nejvyšší americké soutěži) a já jsem rád, že mi tam bylo umožněno pískat i českou nejvyšší soutěž. Díky tomuto jsem získal pár skvělých schopností, a to diskutovat s lidmi, řešit situace nekonfliktně a být rozhodný.

Děkuji za Váš čas a rád odpovím na případné dotazy
S pozdravem,
David Chalupa
Ahoj Davide!
Moc mě těší tvůj zájem přidat se k Pirátům. Tady přikládám nějaké obligátní věci, jako jsou podmínky pro přijetí za člena, tady jsou stanovy a dlouhodobý program, to nemůže chybět.

Dále chápu, že nebudeš stíhat dorazit na seznamovací schůzku, ale to nevadí, rádi tě uvidiíme na krajské schůzi, která je vždy jedna do měsíce a jsou již dlouho dopředu naplánované (najdeš v kalendáři), takže uvidíš, jestli ti nějaký z těch termínů bude sedět. Taky ti doporučím sledovat náš FB, kde najdeš všechny akce, které plánujeme. Do řady z nich se můžeš i zapojit, což jsi už možná poznal z mailů od Markét (marketa.tvrda@pirati.cz).

Ještě mě napadá, nabídnout ti zapojení do KETů, stačí si vybrat a napsat do vlákna.

Pokud bys rád potkal nějakou pirátskou duši v místě, kde pracuješ nebo se chystáš bydlet, tak v Blansku bych tě odkázala na @Lubos.Sedlak nebo @Zbynek.Pokorny. V Boskovicích pak na naše zastupitele nebo na @Anna.Travnikova či @Jan.Barinka.

Kdyby tě cokoliv zajímalo, ozvi se, buď mně (vendula.svobodova@pirati.cz) nebo Markét, rády ti pomůžeme.
Měj se fajn a těším se na setkání.
Vendy
Uživatelský avatar
Zbynek.Pokorny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 56
Registrován: 03 bře 2018, 00:21
Profese: učitel a překladatel ANJ
Bydliště: Blansko
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: David Chalupa

Příspěvek od Zbynek.Pokorny »

Ahoj Davide, já a Honza Střítecký (zatím jen reg.příznivce) učíme v Synthonu angličtinu a španělštinu, tak nebude problém si nás odchytit :-) Jinak se každý Ut. scházíme ve Vinárně na Staráku, tak se stav. Budeme se těšit.
ps. Zítra (29.9.) tam bude víc lidí, rozjíždíme vlastní pirátskou komisi pro životní prostředí.
Marketa.Tvrda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 09 zář 2019, 14:33
Profese: Koordinátor KS JMK
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Re: David Chalupa

Příspěvek od Marketa.Tvrda »

Na žádost Davida vlákno uzamykáme.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“