Júsuf Traore

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jusuf.Traore
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 246
Registrován: 27 říj 2015, 23:58
Profese: Vedoucí odboru sociálních věcí a školstv
Bydliště: Prachatice
Dal poděkování: 285 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Júsuf Traore

Příspěvek od Jusuf.Traore »

Ahoj,

přestože mé jméno Júsuf Traore může evokovat představu o bohatých zkušenostech z dálných zemí, narodil jsem se v Brně, a tudíž „su Čech jak poleno“ :roll: . Po vystudování oboru sociální práce jsem pracoval v adiktologických službách, kde jsem postupně docházel k závěru, že přes nesmírnou potřebnost terciárních služeb, leží základ především v oblasti primární prevence a započal jsem, spolu se studiem speciální pedagogiky na UK, své působení v roli metodika primární prevence v pedagogicko-psychologické poradně.



Brzy jsem však zjistil, že státní aparát nepokryje potřeby, které jsem v oblasti práce s dětmi a rodinami považoval za důležité a založil jsem občanské sdružení, které mělo tyto potřeby naplňovat. Nebudu Vás zatěžovat dalšími podrobnostmi, ale během 5 let se nám podařilo s mými kolegy vytvořit komplexní nabídku preventivních služeb pro rodiny s dětmi, která obsahovala ucelenou primární prevenci pro školy, mateřské centrum, dvě NZDM pro děti od 6 do 15 a pro mladé od 15 do 26, krizové centrum a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. V průběhu realizace aktivit výše uvedených jsem dostudoval speciální pedagogiku a následně ještě vystudoval pedagogiku volného času (upřímně vlastně nevím proč :D ).


Aktuálně působím již pátým rokem jako vedoucí odboru sociálních věcí, zdravotnictví a školství na městském úřadě, kde mám na starost téměř vše, co s názvem odboru souvisí (a vlastně i spoustu věcí, které s ním nesouvisí :lol: ) a lektoruji v oblasti sociálně-právní ochrany dětí a školství u vzdělávací agentury Edupol, kde vzdělávám sociální pracovníky a pedagogy.


Dlouhodobě spolupracuji nebo řídím skupiny pracující na koncepčních materiálech v oblasti sociální a školské na lokální a krajské úrovni (komunitní plánování, SPRSS, MAP, Platforma rodinné politiky, komise prevence kriminality, komise sociální a zdravotní).


Jelikož usiluji rovněž o vstup sociálních témat i do komunální politiky, jsem také zastupitelem (opozičním) v našem městě Prachatice.


Důvodem pro mé rozhodnutí je nejen skutečnost, že se prakticky po celou svoji profesní dráhu věnuji sociální oblastí a školství v nejrůznějších pozicích, ale také jsem, po zhruba čtyřletém období, kdy jsem ofiko příznivcem a voličem pirátů, dospěl k závěru, že Piráti mají ten „drajf“, který je potřebný k narovnání některých záležitostí a má smysl s nimi investovat čas a energii.


Pokusil jsem se na sebe „prásknout“ ty nejpodstatnější věci, ale rád zodpovím, jakékoli další dotazy.



Pohodový zbytek dne
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jusuf.Traore za příspěvky (celkem 4):
Josef.Spak, Martin.Mareda, Klara.Bidarova, Zbynek.Konvicka
Nezáleží na tom, kdo jsme, ale jak se k sobě chováme...
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Júsuf Traore

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Júsufe,
díky moc. Viděla jsem, že jsi byl na schůzi v Hradci, paráda. :)

Protože v Prachaticích MS nemáme, předpokládám, že bys chtěl vstoupit pod krajské sdružení?

Pro info.. Místní sdružení máme na Písecku, Strakonicku, Táborsku a Českobudějovicku.
Samozřejmě si můžeš z těchto MS vybrat, ale není podmínkou vstoupit do konkrétního MS. Můžeš vstoupit pod krajské sdružení, kdy se staneš plnohodnotným členem Pirátů JčK pouze bez konkrétního zařazení do MS.

Přes prázdniny bude od schůzování krajského fóra pauza. Co se ale týče pirátských plánů na léto.. krom různých schůzí místních sdružení plánujeme grilovačku v Čepici. Termín ještě není daný, ale určitě se o něm dozvíš, pozvánku budu posílat mailem.

Měj se fajn, kdyby cokoliv piš nebo volej..

Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Jusuf.Traore
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jusuf.Traore
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 246
Registrován: 27 říj 2015, 23:58
Profese: Vedoucí odboru sociálních věcí a školstv
Bydliště: Prachatice
Dal poděkování: 285 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Júsuf Traore

Příspěvek od Jusuf.Traore »

Ahoj,

jojo vím, že u nás nic není (zatím :-)), takže počítám s krajským zařazením :-).

Děkuju :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jusuf.Traore za příspěvek:
Klara.Bidarova
Nezáleží na tom, kdo jsme, ale jak se k sobě chováme...
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“