Alena Ben Ali

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Alena.Ben.Ali
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 16
Registrován: 17 dub 2019, 10:52
Profese: Nezaměstnaná
Bydliště: Zvěrotice 4
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alena Ben Ali

Příspěvek od Alena.Ben.Ali »

Zdravím tímto všechny Piráty ty Jihočeské obzvláště,
je mi čerstvě 50, tak si holt zvykám. Vystudovala jsem zemědělskou školu, ale dlouho jsem v oboru nepobyla. Vychovala jsem tři děti a myslím, že dobře. Víc jak deset let jsem se věnovala trénování mládeže ve vodním slalomu a sjezdu. Do svých 45 let jsem byla registrována jako aktivní závodník, ale pak bohužel přišly zdravotní problémy a se sportem byl konec. A se spoustou dalších věcí. A to je vlastně důvod, který mě přivedl k Pirátům. Už při posledních volbách mě zaujal pirátský program a stranu jsem volila. Nyní prostě hledám životní náplň, tak bych chtěla udělat něco pro změnu v tomto státě. Vzhledem k mé nemoci jsem začala užívat konopí a ráda bych změnila legislativu v tomto bodě, protože mnoho lidí stejně jako je kvůli tomu pořád jednou nohou v kriminále. Pěstovat se to nesmí a když potřebuji cca 5g denně při cenách v lékárně je to pro člověka, bez vysokého příjmu asi dost nereálné. Zajímá mě, ale i oblast školství a zdravotnictví, kde dle mého názoru už je na změny tak za minutu dvanáct.
Z předchozího textu vyplývá mnoho mých zájmů K tomu mohu přidat, že mám mezinárodní licenci na pořádání firewalkingu, jsem certifikovaný kouč NLP a umím psát články. Jinak samozřejmě ráda pomůžu s organizací akcí a se vším, co vzhledem k nemoci zvládnu.
Toť asi to důležité a těším se na spolupráci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alena.Ben.Ali za příspěvky (celkem 4):
Janka.Michailidu, Josef.Spak, Klara.Bidarova, Zuzana.Kudlackova
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 343
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Alena Ben Ali

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Dobrý den paní Aleno,

moc děkuji za Vaše představení se.
Jak už jsme si psaly v mailu, další krajská schůze je plánovaná na 30.6. v Jindřichově Hradci, kde Vás rádi uvítáme. Psala jste, že byste chtěla pomáhat Pirátům v Soběslavi, což už teď děláte a v sobotu se uvidíme na akci Soběslavské Vyosení. :) V mailové komunikaci jsme si také psaly, že Soběslav zatím nemá svoje místní sdružení, proto je nutné se představit celému krajskému sdružení na krajské schůzi, kontakt na mě i na Martina Kákonu (člen Pirátů ze Soběslavi) máte, pokud byste měla nějaké otázky, ozvěte se.

Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
Josef.Soumar
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“