Jana Čurdová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jana.Curdova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 32
Registrován: 05 dub 2019, 15:18
Profese: účetní
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Jana Čurdová

Příspěvek od Jana.Curdova »

Dobrý den, ahoj,

jsem matkou dvou malých ratolestí a mimo jiné jsem zaměstnankyní na městském úřadě a poradkyní v oblasti GDPR (ochrana osobních údajů). Nedávno jsem se také stala koordinátorkou Pirátů pro Jihočeský kraj. Mým zájmem je stát se členkou Pirátů, protože chci pomoci udělat v této republice změnu tím správným směrem. Sympatizuji s programem této politické strany a chtěla bych tento program prosazovat nejen ve svém rodném městě Třeboni, ve kterém se neustále dokola opakují ty samé politické strany, které nepřinesly svým obyvatelům žádné velké zlehčení a zlepšení jejich životů, ale i v dalších oblastech. Do činnosti strany se chci zapojit tím, že jako koordinátorka budu vykonávat svou práci svědomitě a cílevědomě. Chci dostat program strany do podvědomí dalších potencionálních členů. Mým zájmem jsou mé děti a s nimi společně strávený čas, aktivní výlety a sport. Jak jsem již zmínila, mé schopnosti a dovednosti jsou v oblasti GDPR, také v oblasti koordinace, logistice, účetnictví a práce s lidmi.

Děkuji za Váš čas při čtení o mně a budu se těšit na budoucí setkávání s Vámi. Jana ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Curdova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Klara.Bidarova
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 343
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Jana Čurdová

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Jančo,
děkuji. Na 5.5. plánujeme krajskou schůzi v Prachaticích, budeš mít tedy příležitost se představit ostatním Pirátům osobně. Samozřejmě se s některými seznámíš i dříve, třeba na naší brzké schůzce v ČEPICI. :)
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Jana.Curdova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 32
Registrován: 05 dub 2019, 15:18
Profese: účetní
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Jana Čurdová

Příspěvek od Jana.Curdova »

Ahoj Klárko,
děkuji za pozvání, budu se těšit :), jak do Prachatic, tak do ČEPICE ;) ....
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“