Jan Segeš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Seges
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2019, 08:44
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Jan Segeš

Příspěvek od Jan.Seges »

Dobrý den,
jmenuji se Honza Segeš, je mi 33 let, narodil jsem se a bydlím v Českém Krumlově se svojí dcerou a (skoro)ženou. Vystudoval jsem sociologii na MUNI v Brně, živím se jako provozní technik na naší rodinné farmě zaměřené na chov masného skotu a vlastním realitní kancelář, kterou založil můj otec. Aktivně sleduji komunální politiku v místech kde bydlím a pracuji. Účastním se zastupitelstev v Českém Krumlově, kde se již dva roky snažím změnit způsob pronájmu nebytových prostor vlastněných městem. Ve volném čase se věnuji zahradě, DJingu a pořádní hudebních akcí zaměřených na elektronickou hudbu a hraju fotbal v pralesní lize.
Piráty sleduji od samého vznik v návaznosti na Pirate Bay, zajímal jsem se v té době o svobodný software a tvorbu pod Creative Commons. Nebyl jsem nikdy členem žádné politické strany. Je mi blízký program Pirátů, které pravidelně volím a před posledními volbami jsem je podpořil polepem auta a distribucí Pirátských listů v místě svého bydliště. Rád bych se stal členem strany a společně s ostatními příznivci z Českého Krumlov se po pirátskou vlajkou aktivně zapojil do komunální politiky, kde jsem zjistil, že je težké prostadit změnu či dodržování pravidel z pozice "pouhého" občana.
Pirátům mohu nabídnout své znalosti ze zemědělství a čerpání dotací EU ze své praxe, rád bych splupracoval se zemdělským týmem Pirátů. Sleduji kontinuálně územní plánování v obcích Český Krumlov, Světlík, Větřní a Frymburk. Dále mám použitelné znalosti z oblasti sociologie - sociologie města a dohledové systémy byly moje hobby. Nabízím také znalosti z gender studies, které jsem studoval na bakalářském stupni v kombinaci se sociologií a kde lidé často tápou - tedy např. pomoc při zpracování textů na tato témata. Mám zkušenosti s pořádáním menších hudebních akcí a jsem schopen v Krumlově zajistit ozvučovací/hudební techniku, případně vystoupit na pirtáských akcích jako Dj (dub, techno, house a jejich odnože v pomalých spektrech).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Seges za příspěvky (celkem 4):
Josef.Spak, Zuzana.Kudlackova, Klara.Bidarova, Josef.Soumar
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Jan Segeš

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Díky Honzo.
Uvidíme se 9.3. u Vás v Krumlově na krajské schůzi. :)
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“