Jan Mráček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jan.mracek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2018, 16:03
Profese: softwarový inženýr
Dostal poděkování: 5 poděkování

Jan Mráček

Příspěvek od jan.mracek »

Ahoj,

jmenuji se Jan Mráček, je mi 29 let a pocházím ze Suchdola nad Lužnicí. Během týdne pobývám také v Praze, kde v současné době pracuji ve firmě AutoCont jako Java vývojář a konzultant platformy IBM FileNet pro správu dokumentů.

V životě mě nejvíce formovala studia, která jsem absolvoval. Již po základní škole jsem navštěvoval obchodní akademii se zaměřením na IT v rakouském Gmündu, poté se naskytla příležitost strávit jeden rok na technické univerzitě ve Vídni. Následně jsem nastoupil na pražské ČVUT, kde jsem vystudoval na Fakultě informačních technologií obor Softwarové inženýrství. Zde jsem dostal také příležitost vycestovat na 7 měsíců za studiem na polytechnický institut ETH do švýcarského Curychu. Všechna tato místa ovlivnila silně to, jak vnímám svět a od té doby mi přejde nesmírně důležité nechávat se po světě inspirovat věcmi, které by nám mohly být prospěšné.

Ve svém volném čase se věnuji od mých 10 let ochotnickému divadlu, které má u nás v Suchdole dlouholetou tradici a se kterým se snažíme dělat hry jak pro děti, tak dospělé a jezdit převážně po jihočeských městech. Dále také velmi rád cestuji ať už pěšky, na kole, vlakem, nebo autem a objevuji nová místa.

Protože se o politice u nás doma hovořilo velmi často, přičichl jsem k ní již během dětství. S postupujícím věkem a s rostoucím nesouhlasem k tomu, jakým směrem se politika na všech úrovních ubírá jsem usoudil, že je na čase přestat pouze mluvit o tom, jak je současná situace v některých ohledech špatná a aktivně přiložit ruku k dílu. V současné době má právě Pirátská strana výrazně nejsilnější překryv s mým viděním světa a proto by mi přišlo super, kdybych se mohl nějak zapojit.

Pokud bych mohl já sám být nějak Pirátské straně prospěšný, mohlo by to být v oblasti spolupráce s německy mluvícími zeměmi, v oblasti dopravy, o kterou se velice intenzivně zajímám a také v oblasti elektronizace státní správy ke které mám velice blízko díky mému zaměstnání.

Moc se těším na budoucí spolupráci!
Tito uživatelé poděkovali autorovi jan.mracek za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vlasaty, Marthas.Kucera, Zbynek.Konvicka
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“