Vladimír Lošek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Vladimír Lošek

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím členy pirátské strany.
Rád bych se představil. Jmenuji se Vladimír Lošek a je mi 33 let. Bydlím v malém jihočeském městě Kaplice. Studoval jsem střední průmyslovou školu stavební. V současné době pracuji jako vedoucí kamerového dohledu u spolecnosti provozující síť kasín. Mou velkou zálibou jsou je střelecký sport. Jsem členem asociace sportovní dynamické střelby české republiky a věnuji se pořádání střeleckých soutěží ve spolupráci s armádou ČR.
K pirátům me přivádí sympatie s názory strany a kolektiv mladých lidí, kteří chtejí mluvit do dění v městech a obcích. Myslím, že právě ve městě jako Kaplice je pirátů potřeba. Proto bych se rád s pomocí pirátské strany zapojil do politického dění.

Preji hezky den
Vladimír Lošek
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1846
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Vladimír Lošek

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj,
díky moc za tvoje předstvení.
Pro ostatní: Vláďa byl na krajské schůzi v Písku.

Budeme se těšit na další setkání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“