Barbora Staňková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Barbora.Koritenska
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 7
Registrován: 30 čer 2017, 13:52
Profese: památkář
Dostal poděkování: 18 poděkování

Barbora Staňková

Příspěvek od Barbora.Koritenska »

Ahoj,

jmenuji se Barbora Staňková, narodila jsem se 17. září 1991 v Prachaticích. Zde jsem vystudovala gymnázium a následně jsem začala studovat Dějiny umění a Literárně-historická studia na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. V průběhu studia jsem specializovala na architekturu 20. století se zaměřením na jižní Čechy. Také jsem založila spolek Živá vila, který si klade za cíl záchranu cenné funkcionalistické stavby, Kralovy vily. V současnosti žiji stále v Prachaticích, a protože mi není lhostejný rozvoj rodného města a považuji se za velkého lokálního patriota, snažím se zde oživovat kulturní dění a pořádám různé společenské akce. Mezi mé zájmy patří četba, malování a poslech alternativní hudby.

Motivací pro členství v Pirátech je především má občanská angažovanost v Prachaticích. Dlouhou dobu jsem byla zastánkyní názoru, že pokud chce člověk ve městě něco změnit, může tak udělat jako „obyčejný občan“, na základě nadšení pro věc. Bohužel v praxi se ukázalo, že to tak úplně není a zůstat zcela apolitický vlastně nejde. Pirátská strana mi je myšlenkově nejblíž, především díky jejím prioritám zajištění svobody slova, právu občanů na informace nebo prosazování přímé demokracie. Sympatické je mi také časté angažování členů ve společenských problémech a samotná forma dobrovolnické organizace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Koritenska za příspěvky (celkem 6):
Jana.Kolarikova, Dan.Lestina, Zbynek.Konvicka, Ludek.Blaha, Tomas.Durco, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Zbynek.Konvicka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 13 říj 2016, 00:14
Profese: novinář
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Re: Barbora Staňková

Příspěvek od Zbynek.Konvicka »

díky za bližší představení Báro... budeme se těšit na spolupráci a vaše bohulibé aktivity okolo Kralovy vily myslím budou mít jistě pirátskou podporu;)

Zbyněk
"Co tě nezabije, to tě posílí!"
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“