Romana Chvojková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Klika
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 15 čer 2016, 13:38
Profese: učitelka
Dostal poděkování: 4 poděkování

Romana Chvojková

Příspěvek od Klika »

Vystudovala jsem vš pedagogickou, obory mat.-výp. technika,
nástavbu speciální pedagogiku,
v současné době mi končí dlouholetá mateřská dovolená/4 děti/
jsem starostkou v obci Mezná u Soběslavi
je mi 41 let

proč piráti?
je to strana, která nemá zkostnatělé struktury a je tu tedy větší potenciál kreativně řešit výzvy současného světa
zároveň je to strana velmi důsledná, co se týče prosazování osobních svobod jednotlivců, a tím je důležitým vyvažujícím prvekem k neustálému tlaku osobní svobodu omezit
myšlenka kterou bych s pomocí strany ráda prosazovala je" lidství na zákon"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klika za příspěvky (celkem 3):
Ludek.Blaha, Jan.Novak, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Romana Chvojková

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Zdravím, vítejte na našem fóru.

Info o pirátech v okolí: V Táboře máme dva členy, Jindru Matlachovou a Václava Klecandu (momentálně v Japonsku). Z Vašeho okolí jsou soběslavští (nestraníci, ale nezpochybnitelní Piráti), na fóru se z nich můžete obrátit na Martina Kákonu nebo Jana Kodata.

Můžete se také dostavit na nejbližší zasedání Krajského fóra JčK 19. června od 14:00 České Budějovice. Schůze bude v Café Široko, Široká 19 (o ulici na jih od náměstí Přemysla Otakara II.).
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“