Renata Žďárková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Renata.Zdarkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2015, 17:49
Profese: herečka
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Renata Žďárková

Příspěvek od Renata.Zdarkova »

Vážení Piráti,

pocházím z Písku, ale většinu života jsem prožila v ČB.
Absolvovala jsem studium češtiny a němčiny, učila na jazykové škole, jsem už mnoho let předsedkyní BD o pěti členech, hraju momentálně ve dvou amatérských divadlech...mám dvě velké, ale stále děti...

Přes akce ProAltu v ČB, které jsem s mým mužem pomáhala organizovat, jsem se na podzim 2014 seznámila s dalšími lidmi ze čtyřkoalice Společně (Zelení, Piráti, Klíčové hnutí, Změna) a kandidovala za ni jako sympatizující s Pirátskou stranou.
Nikdy v minulosti jsem (přes svůj nemladý věk 48let) nebyla členkou žádné politické strany. Piráti se mi jeví svým otevřeným a přímým pojetím společnosti jako strana bez skrytých zájmů, které rozumný člověk rozumí, a s jejími principy a záměry se může bez obav ztotožnit.

Tímto zdravím všechny Piráty,
Renata Žďárková
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Renata Žďárková

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Hurá, už je i na fóru! :D Přihlášku už mám u sebe (od srpna). V pátek 4.12 od 17 hod. v Široku bude zase schůze MS, tak přijď, můžeš-li. Když to nevyjde, během prosince by měla být ještě schůze krajská. V dohledné době o tobě dáme hlasovat, do té doby tě ještě mohou grilovat přes fórum ;)

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Renata.Zdarkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2015, 17:49
Profese: herečka
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Renata Žďárková

Příspěvek od Renata.Zdarkova »

Ahoj,
v pátek přijdu.

Zdravím, R.Ž.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“