Luděk Blaha

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Luděk Blaha

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Zdravím všechny.
Jmenuji se Luděk Blaha, žiji v Písku a jsem učitel.
Když jsem si přečetl, co všechno píší členové a příznivci místního sdružení na pirátském fóru, říkal jsem jim, aby se spíše drželi zpátky, že si to přece může přečíst kdekdo. Pak jsem ale uvědomil, že je to naprosto unikátní způsob, jak seznámit širokou veřejnost se základními principy a fungováním Pirátské strany. Ta otevřenost je přímo fascinující. To není v nadsázce obdoba odložení šatstva, to je svlékání se z kůže, přecházející do odřezávání kusů masa. Kdo se i přes to rozhodne pro členství ve straně, musí být buď bytostně přesvědčen o svojí volbě nebo je to blázen.
Jakkoli si nejsem jist, co převažuje v mém případě, obracím se na vás s žádostí o přijetí do Pirátské strany v Jihočeském krajském sdružení.
Sdělte mi, prosím, komu mám zaslat vyplněnou přihlášku ve formátu pdf. Členský příspěvek ve výši jeden tisíc korun uhradím neprodlenně.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj Luďku,
ve většině případů se zatím přijímali zájemci, kteří předtím byli na krajské schůzi, aby je znalo širší členstvo i předsednictvo. Toto nepsané pravidlo bylo v předvolebním období porušeno a stejně tak Ty jsi mezi zdejšími Piráty známý. Je tedy velmi pravděpodobné, že o Tvém přijetí bude hlasováno ještě před nějakou krajskou schůzí.
Všechny potřebné údaje:

Přihláška: http://www.pirati.cz/ao/sablony

Adresa předsedy JčK, na kterou je ji třeba zaslat:

Václav Urban
U Nádraží 783/II
377 01 Jindřichův Hradec


A případně účet:
Česká pirátská strana
číslo účtu: 2100048174/2010
k.s. 4714
v.s. 131200
spec.s. datum narození např. 06051977
účel platby: KS JčK, jméno a příjmení, adresa

EDIT: Prostuduj si prosím stanovy, demokratické minimum a pirátské dvanáctero.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Ljuba.Polakova, Ludek.Blaha

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Děkuji, PROVEDU!
V souladu s pravidly mi nečiní problém vyčkat do příslušné členské schůze.
Zvláště pak, je-li mi známo, že jedním z projevů inteligence je schopnost oddálit úspěch. Snad do té doby vydržím pohromadě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Kolarik, Jana.Kolarikova, Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Jen se drobně připomínám, až tak moc inteligence nemaje.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Jan.Novak »

No, máš dvě možnosti, obě jsou spojené s předsednictvem. :) Buď budeš tlačit na Václava, aby vyhlásil povolební schůzi (na které se představíš), nebo budeš tlačit Václava, aby o Tobě dal hlasovat ještě před tím než nějaká schůze bude.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Ludek.Blaha

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Marek.Dluhos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 588
Registrován: 27 říj 2013, 20:53
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Bydliště: Praha (Ostravak)
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 742 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Marek.Dluhos »

Vážení zkusme budovat Pirátskou posádku tak, že dotyčný musí přijít na setkání, před všemi se taky představit i mimo fórum a odpovědět osobně na otázky všech na schůzi přítomných. Pak je mnohem jistější, že hovoří z vlastní hlavy a taky lze u toho sledovat jak to říká a udělat si daleko jasnější obrázek o jeho osobnosti. My to tak v Praze mnozí prosazujeme a je to podle mne velmi přínosná věc. Přece co by to bylo za akčního Piráta, který by nám měl pomáhat v akcích všeho druhu a přitom se nedokázal dostavit ani na jednu schůzi (což kolega Bláha píše že zvládne)!

Nejde nám přece o přijímání kohokoliv, kdo nám něco napíše, ale o co nejlepší prověření, že to bude Pirát jako Pirát!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Jan.Novak
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Vážený, Luďka, narozdíl od tebe, už osobně znám - snad jej tím neurazím, vlastně je to známost povrchní, ale zrovna se mi nechce hledat přiléhavější slovo - a z jeho vystupování jsem si udělal o jeho osobnosti obrázek takový, že osobně bych pro jeho přijetí mohl s čistým svědomím hlasovat bez jakýchkoliv dalších otázek. Ale stejně díky za dobře míněnou radu, souhlasím s tebou. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Ludek.Blaha

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Ajta krajta. To jsou věci. Zaujmu tedy strukturované stanovisko.
1. To moje drobné připomenutí nemělo být projevem netrpělivosti, ale vytrvalosti. Jako, že moje žádost o členství je trvanlivá. S tou inteligencí to měl být jen takový drobný vtip.
Původně jsem chtěl reagovat na Honzu už dopoledne, ale byl jsem odkloněn okolnostmi. A zase by tu nepadly další příspěvky. Ale protože bych se nechtěl stát další Píseckou kauzou, radši snížím entropie této, byť nadějné diskuse.
2. Jan Novák
Děkuju za bezesporu dobře míněné náměty, ale s dovolení nebudu na nic tlačit. Když moc tlačím, tak si buď přivodím kýlu, nebo se poseru. Vydržel-li jsem to bez pirátské certifikace padesát osm let, tak těch pár měsíců nejspíš zvládnu.
3. Marek Dluhoš
Naprosto s Tebou souhlasím. Protože se prakticky totéž řeší ve vlákně Vladimíra Tupáčka, a nejsem si jist, jestli z toho má nějakou zvláštní radost, rád bych k tomu připodotkl, že osobní přítomnost žadatele na oficiálním stranickém jednání považuji za naprosto nezbytnou. Jsem přesvědčen, že jakákoli náhrada nebo paralela není rovnocenná. A to i v případě, že se žadatel zná osobně se všemi přítomnými. Význam rituálu je pro mne bez diskuse.
Jen příště prosím o formulaci 'kolega Luděk'. A pokud příjmení, pak bez čárky. I když 'nerozum' či 'pošetilost' ke mně pasuje přiléhavěji než 'prospěch' nebo dokonce 'rozkoš'.
4. Ivo Vlasatý
Zrovna včera mi říkala družka, že už od Tebe na fóru dlouho nic nečetla. Prý, jestli nejsi nemocný. Asi Ti fandí. Ona si Pirátské fórum celkem pravidelně prochází. Prý od té doby, co přestali vysílat latinskoamerické telenovely, jí tak nechytly ani různé reality šou, a dokonce ani 'Ano, šéfe!'
Je fakt, že jsme se viděli jen letmo. Ale jestli si dobře vzpomínám, chtěl ses na té povolební schůzi zeptat na víc věcí, ale už k tomu nedošlo. Vývoj událostí byl poněkud překotný. Ani nevím, je-li někde k mání zápis. Vlákno zamkli.
5. Je pravda, že moje nečlenství mi brání v plnohodnotném vyjadřování se k mnoha otázkám, především pak k těm, které se týkají píseckého sdružení. A pravdou ale na druhou stranu je, což vítám, že se k nim jako nečlen vyjadřovat nemusím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34638
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31593 poděkování
Dostal poděkování: 25701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Petr.Vileta »

OFFTOPICTo je tvoje skutečná fotka? Strašně mi připomínáš Waldemara Matušku. :)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Luděk Blaha

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

OFFTOPICMně hubenýho Buda Spencera.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
V__

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“