Judita Vedlová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 66
Registrován: 11 črc 2014, 14:09
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Judita Vedlová

Příspěvek od Judita.Vedlova »

Jsem studentkou UK oboru Pastorace a sociální práce na ETF, kterému se do budoucna plánuji také věnovat. Nebaví mě však jen koukat na vývoj politické situace v ČR a Evropě, ale chci se do tohoto vývoje aktivně zapojit. Je mnoho věcí, které se v naší zemi musí změnit a udělat lépe. A já bych se ráda s ostatními o tuto změnu pokusila. Pirátská strana mě za posledních několik let přesvědčila o tom, že její cíle jsou v mnoha bodech shodné s mými přáními a proto pro mě byla jasnou volbou. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Judita.Vedlova za příspěvky (celkem 7):
Adam.Soukal, Filip.Krska, Vaclav.Urban, Ivo.Vlasaty, Tomas.Klapka, Miroslav.Svatek, Michal.Reinis
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Judita Vedlová

Příspěvek od Vaclav.Urban »

S Juditou jsem dnes hodinu mluvil, byla za nás v okrskové volební komisi. Už jsem o ní slyšel a mám z ní velkou radost. Píše např. diplomku o místním romském ghettu.
Bude kandidovat a bylo by dobré, aby kandidovala jako pirátka.

Profil má zde
http://www.pirati.cz/lide/judita_vedlova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Urban za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vlasaty, Judita.Vedlova, Miroslav.Svatek, Michal.Reinis
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“