Petr Šokin

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Fredrik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2013, 13:54
Profese: student IT, programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Petr Šokin

Příspěvek od Fredrik »

Zdravím Piráty!

Tak již jsem se rozhodl podat žádost o členství v České pirátské straně. Sdílím se stranou její vizi a rád bych pomohl hlavně s rozšířováním pirátů do vědomí občanů ČR. Strana je velice persperktivní, plná mladých a velice inteligentních lidí. Myslím si, že Piráti mají v České republice budoucnost, což vyplývá z ne jednoho průzkumu našich médií, internetových fór a sociálních sítí.

Jmenuji se Petr Šokin a je mi 21 let. Bydlím v Benešově (středočeský kraj), ale povětšinou se pohybuji v Českých Budějovicích, kde studuji aplikovanou informatiku na Jihočeské univerzitě. Do Benešova jezdím jen jednou za čas na víkendy. Odmaturoval jsem na Střední škole spojů a informatiky v Táboře a poté studoval na Jazykové škole v Táboře, kde jsem získal mezinárodní anglický certifikát z Cambridge - FCE (stupeň B2). Politiku jsem pořádné začal sledovat při posledních prezidentských volbách a od té doby mám zájem se zasloužit o nějakou změnu - je to velice houževnatý a nelehko splnitelný cíl, ale takové již ke mě patří.
Mezi mé koníčky patří různé sporty, IT technologie, vědecko fantastické seriály, muziku a pivo s přáteli.
Pokud Vás zajímá více, můžete se zeptat tady nebo na některém z připravovaných setkání. Vím, že v pátek pořádají Piráti akci " Vyosení v Českých Budějovicích ", kam se určitě zajdu podívat a rád bych se seznámil s prvními z Vás.

Rozhodoval jsem se, jestli mám napsat na fórum do sekce jihočeského kraje nebo středočeského. Myslím si, že prospěšnější a hlavně aktivnější zvládnu být právě na jihu, ale zároveň mohu vypomoct i při kampaních ve středních čechách. Vše ukáže čas.
Fredrik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2013, 13:54
Profese: student IT, programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Petr Šokin

Příspěvek od Fredrik »

Zdravím Piráty!

Tak již jsem se rozhodl podat žádost o členství v České pirátské straně. Sdílím se stranou její vizi a rád bych pomohl hlavně s rozšířováním pirátů do vědomí občanů ČR. Strana je velice persperktivní, plná mladých a velice inteligentních lidí. Myslím si, že Piráti mají v České republice budoucnost, což vyplývá z ne jednoho průzkumu našich médií, internetových fór a sociálních sítí.

Jmenuji se Petr Šokin a je mi 21 let. Bydlím v Benešově (středočeský kraj), ale povětšinou se pohybuji v Českých Budějovicích, kde studuji aplikovanou informatiku na Jihočeské univerzitě. Do Benešova jezdím jen jednou za čas na víkendy. Odmaturoval jsem na Střední škole spojů a informatiky v Táboře a poté studoval na Jazykové škole v Táboře, kde jsem získal mezinárodní anglický certifikát z Cambridge - FCE (stupeň B2). Politiku jsem pořádné začal sledovat při posledních prezidentských volbách a od té doby mám zájem se zasloužit o nějakou změnu - je to velice houževnatý a nelehko splnitelný cíl, ale takové již ke mě patří.
Mezi mé koníčky patří různé sporty, IT technologie, vědecko fantastické seriály, muziku a pivo s přáteli.
Pokud Vás zajímá více, můžete se zeptat tady nebo na některém z připravovaných setkání. Vím, že v pátek pořádají Piráti akci " Vyosení v Českých Budějovicích ", kam se určitě zajdu podívat a rád bych se seznámil s prvními z Vás.

Rozhodoval jsem se, jestli mám napsat na fórum do sekce jihočeského kraje nebo středočeského. Myslím si, že prospěšnější a hlavně aktivnější zvládnu být právě na jihu, ale zároveň mohu vypomoct i při kampaních ve středních čechách. Vše ukáže čas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fredrik za příspěvky (celkem 5):
Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Michal.Reinis, Vaclav.Urban, Tomas.Hesek
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Petr Šokin

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Ahoj, příští pátek máš příležitost se s pár z nás seznámit, od půl čtvrté v hospůdce Staré časy. Nebo se s Tebou můžeme domluvit na jindy ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 3):
Michal.Reinis, Fredrik, Tomas.Hesek

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Miroslav.Svatek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 75
Registrován: 25 črc 2013, 14:25
Profese: student informatiky
Bydliště: Strakonice
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Petr Šokin

Příspěvek od Miroslav.Svatek »

Petra znám moc dobře ze střední školy, ještě aby ne, chodil jsem s ním 4 roky do třídy. Mohu se za něj jen a jen přimluvit. ;) Šoki pokud budeš mít možnost dostav se příští pátek (24.1.2014) do hospůdky Staré časy jak píše Ivo. Adresu ti pošlu na fb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Svatek za příspěvek:
Fredrik
Miroslav Svatek
člen KS JčK
---provokatér a rebel---

miroslav.svatek@pirati.cz
mob. 736 463 034
Fredrik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2013, 13:54
Profese: student IT, programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Petr Šokin

Příspěvek od Fredrik »

Pokud se neprotáhne zkouška, kterou v pátek mám, tak se mnou můžete počítat. :-) Ještě to upřesním ve středu / čtvrtek. :)
Fredrik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2013, 13:54
Profese: student IT, programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Petr Šokin

Příspěvek od Fredrik »

Ivo Vlasaty píše:Ahoj, příští pátek máš příležitost se s pár z nás seznámit, od půl čtvrté v hospůdce Staré časy. Nebo se s Tebou můžeme domluvit na jindy ;)
Tak se domluvíme na jindy, případně se připojím při nějaké další pořadané akci. Dnes budu ve škole až do večera. Uvidím jestli stihnu alespoň Vyosení, ale moc šancí tomu nedávám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fredrik za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Petr Šokin

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Stačí mi napsat třeba SZ, kdy se ti to hodí, čas si na tebe udělám. Nebo na 21. února plánujeme schůzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Ljuba.Polakova

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“