Šimon Reizer

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Simon.Reizer
Člen KS Praha
Příspěvky: 18
Registrován: 02 lis 2020, 09:53
Profese: Student medicíny
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Šimon Reizer

Příspěvek od Simon.Reizer »

Zdravím,
Jmenuji se Šimon Reizer a měl bych zájem se stát členem pirátů. S Piráty se shoduji v programových bodech a velmi mě fascinuje filosofie celé strany, názory jejich členů a obecné politické postoje. O politiku se zajímám už od mala a mnoho věcí, které se v ní dějí mě osobně tíží, a proto jsem se rozhodl do politiky vystoupit a pokusit se to změnit a zasadit se o lepší život v naší zemi. Jsem skautský vedoucí, takže pracuji s dětmi a zajímám se o výchovné metody a s tím i spojenou oblast školství, kde dítě tráví podstatnou část svého času. Školství je v naší republice velmi zastaralé a nedokonalé. Za posledních 100 let se v něm nic moc nestalo a já bych se rád podílel na jeho reformě k lepšímu. Dokáži argumentovat a obhájit si své názory. Jsem schopný debatovat, a když mě něco zajímá jsem schopen se v daném tématu velmi dobře orientovat a hledat komplexní řešení problémů, které se pokusí spojit obě strany názorového konfliktu.
Je mi 17 let a osmnáct mi bude 13. ledna zajímá mě tedy jestli je možné podat předběžně přihlášku, ale s platností až od doby plnoletosti. Rád pomůžu s čímkoliv. Jsem velkým příznivcem kontaktní kampaně a politiky, takže v tomto ohledu budu určitě nápomocný.
Předem vám děkuji za vyřízení mé žádosti
S pozdravem
Šimon Reizer
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Reizer za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Belsan, V__
Pavel.Bursik
Člen KS Praha
Příspěvky: 39
Registrován: 12 zář 2014, 20:12
Profese: Krajský koordinátor pro Prahu
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Šimon Reizer

Příspěvek od Pavel.Bursik »

Ahoj Šimone,

moc děkuji za tvůj zájem. Jsem pražský koordinátor a starám se o zájemce o pirátské aktivity.

Brzy pošlu e-mail (mám na tebe kontakt z Nalodění) s některými užitečnými odkazy a hlavně si domluvíme videohovor, kde můžeme probrat, jak se u lze Pirátů a celkově vše, co tě zajímá. :-)
Krajský koordinátor pro Prahu (hlavně nováčci a eventy)
tel. 770 113 641
pavel.bursik@pirati.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion.
Uživatelský avatar
Simon.Reizer
Člen KS Praha
Příspěvky: 18
Registrován: 02 lis 2020, 09:53
Profese: Student medicíny
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Šimon Reizer

Příspěvek od Simon.Reizer »

Ahoj,
Nakonec jsem se rozhodl stát se členem přímo pod Prahou 13, takže přesouvám tuto zprávu do příslušného vlákna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Reizer za příspěvek:
Michal.Hrib
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“