Hostování KS Praha Tereza Vovesová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1328
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1411 poděkování
Dostal poděkování: 2099 poděkování

Hostování KS Praha Tereza Vovesová

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Vážené předsednictvo,

vzhledem k podpoře, kterou dostala moje nominace na místopředsednictví PKS bych vás tímto ráda požádala o hostování na KS Praha.

V současné době hostuju na MS Praha 5. Zde je moje krátké představení:
Vystudovala jsem VŠCHT. Po studiích jsem se 5 let věnovala ekozemědělství a biopotravinám, následně jsem 9 let ve farmacii realizovala provedení mezinárodních projektů s inovativními léky v České republice. Od roku 2019 pracuji ve veřejné správě, toho času jako rozpočtář a zároveň spolupracuju na realizaci Strategie MČ Praha 5.

Do České pirátské strany jsem vstoupila na začátku roku 2018. Podílela jsem se na Záchraně Nemocnice na Františku, volebních kampaních a dlouhodobě se podílím na práci mediálu na nejrůznějších úrovních. V roce 2019 jsme se Štěpánem Rattayem navrhli RP řešení pro nedostatky v komunální politice, na základě kterých jsme uspořádali ve spolupráci s Radkem Holomčíkem, Olgou Richterovou, Jakubem Michálkem a dalšími poslanci první a díky koronaviru bohužel prozatím poslední Fórum komunálních zastupitelů. V dnešní době se i nadále věnuju především komunální politice a spolupracuju na přípravě dokumentů pro naše komunální zastupitele.

Předem vám děkuju za včasné vyřízení.

Zdraví vás

Tereza

Tereza Vovesová
Obrázek

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1132
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1990 poděkování
Dostal poděkování: 1902 poděkování

Re: Hostování KS Praha Tereza Vovesová

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Ahoj Terezo.
Tvá žádost o hostování v KS Praha byla jednohlasně schválena PKS. Hlasování zde.
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“