Žádost o přijetí za člena

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
mikulama
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: VŠ pedagog

Žádost o přijetí za člena

Příspěvek od mikulama »

Jmenuji se Martin Mikuláš. Rád bych tímto podal (online) přihlášku a stal se členem Pirátské strany. Politika mě dlouhodobě zajímá a politická situace v ČR mě dlouhodobě znepokojuje. Piráti jsou mému smýšlení blízcí v mnoha bodech, v některých se rozcházíme, ale to je přirozené. Působím jako vysokoškolský pedagog na Univerzitě Karlově v Praze (webkajl.pedf.cuni.cz), podnikám (www.mmlanguages.eu) a zároveň pracuji pro americkou společnost BASIS Education Ventures (www.basised.com) v USA, jako spoluautor učebnice matematiky a aplikací pro výuku matematiky. Odborně se věnuji otázce teorie osvojování jazyka, psychometrii a testování, pragmatické lingvistice a stylistice odborného textu. Z těchto aktivit vyplývá, že mě zajímá zejména oblast školství, vzdělávání a výzkumu. Těmto a jiným tématům se pro Piráty budu rád věnovat.

michal.hrib
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor Praha
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Žádost o přijetí za člena

Příspěvek od michal.hrib »

Ahoj Martine, děkuju, že ses nám představil. Základní informace o členství najdeš na našem webu. I potom budeš mít určitě celou řadu otázek, rád ti na všechny odpovím. Malá komplikace je ale v situaci nouzového stavu. Budu proto rád, když mi první napíšeš na mail michal.hrib@pirati.cz a následně, až se situace trochu uklidní, se spolu sejdeme v Pirátském centru.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“