David Holík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
DavidHolik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2019, 00:23
Profese: Sales Manager
Bydliště: Praha 10 Uhříněves
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

David Holík

Příspěvek od DavidHolik »

Dobrý den,

dovoluji si ucházet se o členství a zaroveň místo krajského koordinátora pro pražské Piráty.

Rád bych pracoval právě pro Pirátskou stranu, neboť se ztotožňuji s jejím programem, sdílím totožné politické přesvědčení a velmi rád obohatím pirátský tým.


Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu

Ze své praxe mám bohaté zkušenosti s týmovým vedením lidí, obchodní zkušenosti a mohu Vám nabídnout organizační schopnosti a zodpovědný vstřícný přístup, flexibilita je samozřejmostí. V oblasti marketingu působím 5 let, osvojil jsem si předpoklady pro efektivní řízení projektů i lidských zdrojů, více můj životopis.

Pokud bych byl ve výběrovém řízení úspěšný, rozvinu aktivity nejen prostřednictvím internetu také mimo pražský a středočeský region, mohu uplatnit svoji tvořivost.

Domnívám se, že mé znalosti a zkušenosti odpovídají požadavkům na výše uvedenou pracovní pozici a stát se členem, těším se na aktivní spolupráci a v případě zájmu se s radostí dostavím k osobnímu setkání a pohovoru.


S pozdravem
David Holík

mobil: (+420) 735 295 581
e-mail: david.holik@outlook.com
Tito uživatelé poděkovali autorovi DavidHolik za příspěvek:
V__
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: David Holík

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Davide, děkuju že ses nám představil. Výběrové řízení na pozici koordinátora krajského sdružení Praha bylo již uzavřeno. Všechna výběrka najdeš zde. Co se týče tvého zájmu o členství, mohli bychom si domluvit osobní schůzku nebo se přijď podívat na naši krajskou schůzi, a to tento čtvrtek 5.3. od 18:00 v Pirátském centu, kde vše probereme.
DavidHolik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2019, 00:23
Profese: Sales Manager
Bydliště: Praha 10 Uhříněves
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: David Holík

Příspěvek od DavidHolik »

Dobrý den,

děkuji za rychlou reakci na moji žádost.

Členem facebookových skupin Pirátů jsem. V podstatě právě proto, abych mohl sledovat dění před volbami v r.2017 a Českou pirátskou stranu více podporovat, zřídil jsem si FB profil.

Zajímám se celkově o dění v Praze, nejen u nás v Uhříněvsi. Jako sympatizant se aktivně zapojuji nejen do předvolebních kampaní. Chci být nápomocen např. v bytové politice, která se stává neúnosnou nejen pro moje vrstevníky, rovněž spekulace kolem chátrajících památek a vykupování lukrativních pozemků v centru i okolí je alarmující, podobně jako zachování a rozšíření městské zeleně.

S Piráty jsem dosud pouze v písemném kontaktu a spíše s jednotlivci z okrajových částí Prahy.

Rád bych se sešel přímo v Pirátském centru, věřím, že se najde vhodná příležitost.

S pozdravem
David Holík
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: David Holík

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Davide, rád se s tebou sejdu. Napiš mi soukromou zprávou nebo mailem na michal.hrib@pirati.cz nějaké termíny, kdy by se ti to hodilo.
Jestliže se zajímáš o bytovou politiku, tak bych tě rád pozval na zastupitelský večer, který budeme pořádat 31.3. v Pirátském centru od 18.00. Hostem bude mj. Adam Zábranský, radní pro bytovou problematiku. Událost najdeš zde.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“