Tomáš Kovářík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Skalmandril
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 27 říj 2013, 12:10
Profese: Dělník
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Tomáš Kovářík

Příspěvek od Skalmandril »

Myslel jsem si, že o tom, jestli je nahlášení odůvodněné, rozhoduje předsedající.
Zda se mi dostatečně kompetentní k tomu, aby mne odkázal do patřičných mezi sám.
Ale bezpochyby Vám poděkuje za pomoc, dobrou noc.
TK v. r.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Tomáš Kovářík

Příspěvek od Martin.Kucera »

Skalmandril píše: 04 lis 2019, 23:26Myslel jsem si, že o tom, jestli je nahlášení odůvodněné, rozhoduje předsedající.
Zda se mi dostatečně kompetentní k tomu, aby mne odkázal do patřičných mezi sám.
To jistě. Jenže ty si buď neuvědomuješ nebo ignoruješ, že kvůli tvému zbytečnému nahlašování vyskakují notifikace dalším cca 10 lidem, kteří mohou předsedat zasedání CF (ale tomuto konkrétnímu nepředsedají, tedy ho nemohou, ba nesmějí ani moderovat). BTW, do této skupiny patří i Marek Nečada, takže je plně oprávněn sdělit ti svůj názor (tj. jak by to vyhodnotil, kdyby tomuto zasedání předsedal on).
Schválně si pak spočti (nejlépe procentuálně), kolik tvých hlášení vyhodnotil předsedající jako oprávněná a provedl patřičnou moderaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Marek.Necada

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Skalmandril
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 27 říj 2013, 12:10
Profese: Dělník
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Tomáš Kovářík

Příspěvek od Skalmandril »

Provedu.
TK v. r.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“