Zbyněk Holub

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekholub
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2018, 10:47
Profese: projektový manažer
Bydliště: Biskupcova 1865/83, Praha 3
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zbyněk Holub

Příspěvek od zbynekholub »

Zdravím uživatelé fóra Pirátů,

po zvážení všech svých dosavadních zkušeností a po zvážení aktuální situace na tuzemské politické scéně,
jsem se definitivně rozhodl vstoupit do strany Pirátů.

Do prvního kontaktu se stranou Pirátu jsem se dostal přibližně před dvěma lety, v rámci činnosti místní organizace Prahy 3 - Žižkov. Od té doby jsem se zúčastnil několika schůzí, na kterých se probíraly aktuální témata týkající se MČ Praha 3 a rovněž témata týkající se místní organizace.


1. Stručné představení

Jsem člověk s technickým vzděláním profesí auditor systémů a projektů, organizační poradce a projektový manažer. V rámci své dvacetileté odborné praxe jsem se podílel na celé řadě projektů vztahujících se k:
a) vytváření systémů řízení v rámci organizačního poradenství;
b) realizaci certifikačních, interních a zákaznických auditů systémů a projektů;
c) řízení projektů týkajících se vývoje nebo dodání průmyslových technologických aplikací včetně aplikací z oboru IT.
Mé reference lze hledat u společností: MTX s.r.o., České přístavy a.s, MESIT aerotrade a.s, AŹD Praha s.r.o.,
AiP Safe a.s., SURAO, Unipetrol a.s., SKUPINA ČEZ - JETE a Pražské služby a.s.


2. Co mě vede k zájmu o členství u Pirátů

S faktem, že je něco špatně ve státní správě jsem se poprvé na vlastní kůži setkal po té, co jsem v roce 2009 ,společně se společností AiP SAFE, vyhrál veřejnou státní zakázku na implementaci QMS a DMS v SÚRAO. Tento požadavek byl tenkrát podmínkou EU v rámci plánování výstavby hlubinného úložiště radioaktivních odpadů a ze strany úředníků SÚRAO byl přijímán rozpačitě, respektive k otázce transparentnosti se stavěli s úvahou, že oni si žádné naše služby vlastně nepřáli objednávat.

V následujícím období jsem se rovněž setkával se situacemi, kdy organizačně technologické řešení odpovídalo veškerým stanoveným požadavkům, ale z hlediska politické vůle bylo na situaci pohlíženo z jiného úhlu. Naposledy jsem tuto situaci zažil hned dvakrát a to při řešení problematiky ekologizace obslužné dopravy v Praze a problematiky nakládání s odpady v Praze (Pražské služby a.s.) a při řešení problematiky bourání fungující hospůdky a následného plánování výstavby hospůdky nové (MČ Praha 3).

Jediným smysluplným opatřením, jak takovým situacím v budoucnu předcházet je stát se členem politické strany, respektive být politikem, a začít se aktivně podílet na veřejných věcech. Po poslední účasti na schůzi místní organizace Prahy 3 jsem se definitivně rozhodl vstoupit.


3. Jak se do činnosti strany zapojit

V prvé řadě jsem auditor systémů a projektů s dvacetiletou praxí (vzdělání IRCA DNV). V rámci této činnosti jsem schopen provádět hloubkové audity systémů a projektů a podávat o nich relevantní zprávy. Zde bych zejména zdůraznil své schopnosti vytrvalost, přesnost, pečlivost, transparentnost a srozumitelnost výstupů.

Díky zkušenostem, získaným z praxe v oblasti technologických (energetika, třídění a zpracování odpadů, doprava) a IT aplikací a zejména získaným v rámci praxe z posledních čtyřech let při mém působení v útvaru strategického rozvoje Pražských služeb se chci věnovat technickému rozvoji hlavního města Prahy a projektu SMART CITY.

Mohu se zapojit v rámci činností: Moderování, Reporting, Rešerše, Administrativa

Se spolupráci plánuji začít na komunální úrovni MČ Praha 3 a svůj dlouhodobý cíl vidím v působení ma MHMP.
Pro stranu Pirátů mám od června 2019 vymezenou polovinu času pracovního fondu,
v případě oboustranného zájmu jsem schopen zahájit spolupráci na plný úvazek.
Pozn.: V případě spolupráce na plný úvazek se zavazuji vždy vykonat svůj závazek či mandát v celém stanoveném období.

Nakonec krátce zájmy: Hudba, Divadlo, Motocykl, Kolo, Příroda, Nové technologie, Politika, Vesmír.


Děkuji za pozornost a těším se na spolupráci


Ing. Zbyněk Holub
Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 286
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1047 poděkování
Dostal poděkování: 428 poděkování

Re: Zbyněk Holub, Ing

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj Zbynku, dekujeme a urcite přijď na krajskou schůzi 6.6. 18h v Piratskem centru a můžeš se představit svšem osobne🙂 těšíme se, zdraví Simona.
Uživatelský avatar
zbynekholub
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2018, 10:47
Profese: projektový manažer
Bydliště: Biskupcova 1865/83, Praha 3
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbyněk Holub

Příspěvek od zbynekholub »

Ahoj Simono,
dekuji za rychlou reakci,
na schuzi prijdu.

Zbyněk
Martin.Sumerauer
Příspěvky: 84
Registrován: 01 čer 2017, 20:58
Profese: skladník
Bydliště: slezská 128,praha 3
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Zbyněk Holub

Příspěvek od Martin.Sumerauer »

rád bych se vyjádřil k žádosti o členství Zbynka.já jsem určitě pro to,abycvhom ho přijali.Je to podporovatel Pirátů,odborník na odpady a smart city a myslím,že by mohl určitě přispět k rozvoji pirátské strany
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“