Martin Štěrba

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 761
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1426 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Martin Štěrba

Příspěvek od Martin.Sterba »

Ahoj Piráti,
jmenuju se Martin Štěrba, je mi 31 let, narodil jsem se v Plzni a v Praze žiju posledních pět let.

Dlouhodobě sleduji aktivity Pirátů v Praze i na celorepublikové úrovni. Jejich program, přístup a způsob řešení problémů ve společnosti i v Zastupitelstvu hlavního města Prahy jsou mi blízké a plně se s nimi ztotožňuji. Současná politická situace, kdy může v čele vlády stát obžalovaný premiér, unášejí se lidé Krym a u některých lidí vede klientelismus a populismus, mě přesvědčilo o tom, že nemůžu sedět s rukama v klíně, a musím také aktivně přiložit ruku k dílu. Rozhodl jsem se proto aktivně zapojit do činnosti České pirátské strany a mohl tak věci měnit k lepšímu. Registrovaným příznivcem Pirátů jsem se stal v březnu roku 2018, nicméně Pirátské straně fandím už řadu let. Spolupodílel jsem se na kampani pro komunální volby 2018 na Magistrát hlavního města Prahy, stál jsem za kampaní MS Praha 8 na sociálních sítích a pomáhal jsem i v úspěšné kampani Lukáše Wagenknechta do Senátu. Není mi jedno, co se děje ve městě a zemi, kde žiju a chci pomoci tomu, aby u nás skutečně bylo líp. Za Piráty jsem kandidoval v komunálních volbách do Zastupitelstva MČ Praha 8.

Pracoval jsem ve velkých mediálních domech (TV Nova, Empressa Media, Economia, Seznam.cz), na „volné noze“, a mám i zkušenosti z neziskového sektoru. Zabývám se komunikací jako celkem, protože věřím, že všechno souvisí se vším. Momentálně pracuji hlavně jako manažer pro sociální média a self promotion v nově budované televizi Mall Group. Kromě toho však radím firmám a městům, jak zlepšit svůj mediální obraz na sociálních sítích. Od svých dvanácti let jsem skautem – řadu let jsem byl ředitelem komunikace skautského festivalu Obrok a šéfem zhruba dvou tisíc skautů v Plzni. Díky těmto funkcím jsem často jednal o podpoře s politiky napříč celým spektrem a na různých úrovních. Momentálně jsem v Náčelnictvu Junáka, tedy v jakési skautské “Poslanecké sněmovně”. Řadu let jsem také coby nestraník pracoval v komisích Rady města Plzně nebo Rady Městské obvodu Plzeň 3. Mám zkušenosti s vedením menších i větších týmů, a vzhledem ke své působnosti v médiích nemám problém s vystupováním na veřejnosti.

Přihlášku do České pirátské strany jsem předsednictvu místního sdružení Praha 8 zaslal v úterý 27. listopadu 2018.

Více o mě na mém profilu na LinkedIn: inkedin.com/in/sterbamartin/

Těším se na spolupráci.

Martin Štěrba
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sterba za příspěvky (celkem 3):
Martin.Stanek, Jan.Tichavsky, Zuzana.Freitas

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“