Ondřej Elfmark

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Ondrej.Elfmark
Člen KS Praha
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2018, 22:51
Profese: architekt, designér, pedagog
Dostal poděkování: 6 poděkování

Ondřej Elfmark

Příspěvek od Ondrej.Elfmark »

Ahoj Piráti,

rád bych rozšířil vaše řady, stal se řádným členem a svými schopnostmi přispěl ke zlepšení a rozvoji nejen MČ Prahy 3. K tomuto mě vedla především osobní zkušenost,
kdy jsme se jako iniciátoři, spolu se sousedy našeho bytového domu, vložili do komunikace se zastupiteli MČ ve věci velkého developerského projektu, který vzniká na
Koněvově ulici a zpočátku studií vůbec nerespektoval okolní zástavbu. To se našim tlakem alespoň částečně změnilo a součástí projektu se stal i veřejný vstup
na přiléhající cyklostezku k Vítkovu.

Jmenuji se Ondřej Elfmark, jsem naplaven z Moravy - z Uherského Hradiště, v Praze žiji 10 let, z toho 8 let na Vinohradech a Žižkově, kde mám i svůj ateliér. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, ani jsem za žádnou jinou politickou stranu nikdy nekandidoval. Studoval jsem Vysokou školu Výtvarných umení v Bratislavě, stážoval na Univerzitě v Gothenburgu a v roce 2011 diplomoval na UMPRUM v Praze v oboru Produktový design.

Od studií se věnuju architektuře a veřejnému prostoru. V roce 2010 jsem měl možnost participovat na výběrovém projektu švédského Designcentra - projektu územního rozvoje a plánování Botkyrky (předměstí Stockholmu). Mimo projektování a navrhování přednáším studentům na VOŠ Scholastika, okolo 5 let jsem předseda SVJ a domovník v jedé osobě malého bytového domu na Žižkově.

Pod pirátskou vlajkou budu rád prosazovat kvalitní a smysluplné projekty, které naši MČ mohou posunout dopředu. :idea: :arrow: :)

Ondřej
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Elfmark za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Zuzana.Freitas
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“