Ondřej Prcín

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Ondrej.Prcin
Člen KS Praha
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2018, 10:51
Profese: web developer
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Ondřej Prcín

Příspěvek od Ondrej.Prcin »

Ahoj,
narodil jsem se v roce 1971 ve Vsetíně. Na základní školu jsem chodil v Hradci Králové, na střední v Brně (SUPŠ, fotografie) a na vysokou v Praze (FAMU, kamera, Bc. + FFUK, filosofie, Mgr.). Živil jsem se jako vědecký pracovník na Katedře filosofie a dějin přírodních věd PřF UK a překladatel odborných textů a knih z angličtiny. Pět let jsem byl předsedou občanského sdružení Skutečnost, které pořádalo koncerty, výstavy, operní i divadelní představení a literární akce. Nyní se živím jako vývojář webů a webových aplikací ve dvou softwarových firmách.
Podrobněji na http://aum.cz/o nebo https://www.linkedin.com/in/prcin/
K pirátům mne v létě 2018 zavedl bývalý kolega ze studií a spoluhráč z kapely Karel Světlík, díky němuž jsem se také ocitl na kandidátní listině v komunálních volbách, což jsem bral jako příležitost, jak se blíže seznámit s chodem politiky na Praze 3, kterou jsem zpovzdálí sledoval od roku 1998, kdy jsem se na Žižkov přistěhoval. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany. Programově blízcí mi byli pouze Zelení a osobní přátelství mne váže k některým členům TOP 09. Rozdáváním Pirátských listů jsem se zapojil do předvolební kampaně. K pirátům mne váže požadavek na otevřenou a přívětivou správu moderní městské části, v níž lze důstojně (až hrdě) a spokojeně (až radostně) žít. Do žádných funkcí se zatím neženu, v praktické politice jsem nováčkem. Pomoci mohu zkušenostmi z IT a grantové kulturní politiky.
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“