Petr Pomykal

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Pirat_Petr
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2018, 23:42
Profese: x
Bydliště: xy
Dal poděkování: 3 poděkování

Petr Pomykal

Příspěvek od Pirat_Petr »

Jmenuji se Petr Pomykal, je mi 55 let, narodil jsem se v severočeském Litvínově, kde jsem bydlel do roku 1999. Jsem ženatý, mám jednu dospělou dceru a 2 roky starou vnučku. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu strojní v Mostě a studium jsem ukončil maturitou. Na Praze 9 bydlím od roku 2006, a mám zde trvalé bydliště.

Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, pouze v mládí jsem byl cca 3 roky členem vedení hnutí Brontosaurus v Litvínově.

Ve svých profesích jsem vystřídal hodně zaměstnání od samostatného projektanta po škole, přes pozice obchodních zástupců až po manažerské pozice v nadnárodních společnostech (vedení obchodních týmů, vedoucí prodeje pro ČR). Také jsem pracoval v bankovnictví jako ředitel poboček (5 let KB, pobočka Praha 8 - Palmovka, 2 roky Oberbank, pobočka Praha 6 - Dejvice a 1/2 roku Equabank, pobočka Plzeň. Jsem dlouholetým členem výboru SVJ a jeho předsedou u nás v domě (Českomoravská č.p. 1181, Praha 9) o 181 jednotkách od roku 2016 zde zajišťuji i kompletní správu domu.

Do Pirátské strany se hlásím z důvodu, že je mi vystupování a řízení strany sympatické, včetně volebního programu a zatím mi přijde, že do strany vstupují "srdcaři". A to mně bylo vždy blízké.

Věnovat se mohu řízení společností nebo jejich kontrolou, správě majetku nebo politické práci na regionální úrovni (např. v zastupitelstvu MČ).

Nejsem a nikdy jsem nebyl trestně stíhán a mám tedy čistý trestní rejstřík.

Hezký den.

Petr Pomykal
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Pomykal

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj,

děkuji za Tvé představení se. Jelikož jsi z Prahy 9, tak bych Tě velice ráda pozvala mezi nás, kde také působím. Máme jednou za měsíc pravidelné schůzky pro městkou oblast Prahy 9 a pak se scházíme častěji jen čistě Praha 9 (Střížkov, Prosek, Vysočany, kus Libně a Hrdlořez). :)

Zároveň Tě srdečně zvu na Posezení s Piráty, kde se budeme moci poznat osobně. Nejbližší takové posezení je ve čtvrtek 28. 6. od 20:00 ve VinCaffé na Praze 3 (viz událost na FB). Setkání se opakují jednou za 14 dní, ale klidně přijď na jakoukoli jinou akci, všechny je najdeš na kalendáři.

Pokud chceš, můžeš se na nás přijít podívat i každý první čtvrtek v měsíci, kdy máme krajskou schůzi (následující KS bude až 5. 7.) a v případě zájmu tam můžeš také požádat o členství. Pozor ale na to, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní. Doufám však, že Tě tato drobnost neodradí a rovnou se zapojíš do činnosti (k tomu členství nepotřebuješ ;) ).

Jak se nejlépe dostat k pirátským novinkám? Sleduj naší facebookvou stránku a Pirátské listy. Pokud si přeješ dostávat pirátské pozvánky a novinky raději na mail, přihlas se k newsletteru. Určitě se přidej do FB skupiny ve svojí městské části (seznam najdeš na konci příspěvku).

Pokud nám můžeš tu a tam dobrovolně s něčím pomoci, vyplň prosím Pirotazník.

Také bych Tě chtěla poprosit, aby sis přidal do svého profilu nějakou fotku, aby každý, kdo Ti bude odepisovat věděl, s kým si píše. Děkuji. :)

Měj se hezky,

Anet
Tito uživatelé poděkovali autorovi Annette.Heidlova za příspěvek:
V__
Pirat_Petr
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2018, 23:42
Profese: x
Bydliště: xy
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Petr Pomykal

Příspěvek od Pirat_Petr »

Ahoj Anet, děkuji Ti za všechny informace :-). Fotku jsem doplnil, v pondělí nebo v úterý se asi uvidíme i fyzicky na P9. Pohodovou neděli, ahoj Petr
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“