Vladimíra Sýkorová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vladimira.Sykorova
Člen KS Praha
Příspěvky: 16
Registrován: 04 úno 2018, 22:08
Profese: rada ve státní správě /správní řízení/
Bydliště: Zapomenutá 4, Praha 4, 14100
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Vladimíra Sýkorová

Příspěvek od Vladimira.Sykorova » 17 kvě 2018, 22:48

Jmenuji se Vlaďka Sýkorová, je mi 55 let, jsem rozvedená, mám dvě úžasné dcery /18 a 24 let/, a dva psy /chovnou fenku Bílého švýcarského ovčáka a mix pita z množírny/. Mám nedostudované Mgr. studium na Metropolitní univerzitě – Právní specializaci ve veřejné správě. Pracuji ve státní správě od roku 2004, na různých referentských pozicích, poslední bezmála tři roky vedu sporná správní řízení. Mám bezpečnostní prověrku NBÚ na stupeň Důvěrné. Nebyla a nejsem člen žádné politické strany, ani hnutí, Piráti jsou můj první a myslím, že i poslední politický počin.
Během svého života jsem pracovala v Cestovních kancelářích, také jsem podnikala, vedla jsem malý obchod, mandlovala jsem a žehlila prádlo, vedla noční klub. Jsem narozena ve znamení berana, miluji svoji rodinu, přírodu a vše krásné v ní, a také jsem duší Pirátka. Svoboda, a to na všechny způsoby, je pro mne velmi důležitá, Straním slabší straně. Miluji Fantasy, jsem pro každou legraci, jsem tolerantní k slabostem a k nedostatkům ostatních, sama je mám, nesnáším lhaní, podvody a demagogii. Mám vrozenou neúctu k vnucovaným autoritám a nenávidím chamtivost. A s panem bohem jsem zadobře.
Co mne zajímá: nepravosti a nemravnosti v politice, především na komunální úrovni, zadluženost nejchudších a cesty k existenčnímu narovnání těchto znevýhodněných obyvatel, možnosti obce zajistit pro tyto obyvatele, při jejich snaze zlepšit svoji životní situaci, přeměřené a dostupné bydlení, neboť dostupnost obecních sociálních bytů je pro zlepšení životní situace znevýhodněných občanů velikou motivací, nakonec právo na bydlení je základním lidským právem, dále možnosti a způsoby oddlužení co nejvíce existenčně ohrožených osob, zkvalitnění péče o opuštěné seniory na sídlištích, důsledné odstraňování hamižnosti za státní peníze.
Co mne motivuje: Zdravý náhled Pirátů na politiku a dění kolem ní, jejich čistý vítr vzdělanosti a mravna, který do politiky přinesli a přináší. Piráti politiku „dělají“ po bezmála třiceti letech jinak a zatím dobře!!
V čem vidím svoje uplatnění do budoucna: umím pomoc s finančním narovnáním sociálně znevýhodněných občanů třeba zpracováním návrhu na oddlužení u insolvenčního soudu. Dále se budu snažit bojovat proti vytváření nových dlužníků státní správou, například diskusí o zákonnosti doručování správních rozhodnutí na ohlašovny obecních úřadů a městských částí, neboť většina těchto exekučních titulů se stává pravomocnými a vykonatelnými vyvěšením na ÚD příslušného úřadu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Sykorova za příspěvky (celkem 4):
Tibor.Vansa, Jan.Mejsnar, Honza.Hora, Matej.Sandor
Obrázek

Uživatelský avatar
Aneta.Heidlova
Koordinátor krajského sdružení
Příspěvky: 279
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 166 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimíra Sýkorová

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 30 kvě 2018, 20:12

Ahoj Vlaďko!

Děkuji za Tvé představení se. :) Ty jsi zapojená skvěle, takže si myslím, že Tě nemusím do ničeho znova vpravovat. :) Pokud Ti to zdravotní stav nedovolí a nebudeš moci přijít, tak se alespoň koukni na náš stream k naší Krajské schůzi, která se koná 7.6. od 18:00 v Pracovně. Na události by se měl objevit link na ni. :) Brzy se uzdrav, ať můžeme zase zkoušet divadlo v plné parádě! :)

Ještě Tě poprosím o vyplnění těchto následujících otázek, které připravilo předsednictvo pražského sdružení pro všechny zájemce o členství. Prosím odpověz na ně, ať jim uděláš radost. :) Předem děkuji. :)
1) Přečetl/a sis poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější, s čím naopak nesouhlasíš, co tě moc nezajímá?

2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost:
  • a) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
  • b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
  • c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
3) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?

4) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč? Pokud si to chceš nechat pro sebe, respektujeme to.

5) Byl jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?

6) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?

7) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní? Máš už představu o tom, jakým způsobem bys nám chtěl pomáhat (odborná pomoc s programem, organizační, analytické či administrativní práce, technická výpomoc, medializace činnost, rozdávání volebních materiálů...)?

8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?

Měj se hezky,

Anet

P.S.: Omlouvám se, že odepisuju se zpožděním, lehce jsem nestíhala. :(

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů