Matej Macko

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Macko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2018, 05:28
Profese: inženýrská geodézie, katastr nemovitosti
Bydliště: Praha

Matej Macko

Příspěvek od Macko »

Ahoj Piráti(-tky)

Jmenuji se Matej Macko (r.n. 1981). Pocházím ze Košíc (Slovensko), kde jsem absolvoval Geodézií a katastr nemovitostí na technické univerzitě. Po studiu jsem začal pracovat v Praze a následně v Mladá Boleslav na katastru. Před rokem jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem následně začal pracovat pro Ministerstvo obrany – hospodaření s nemovitým majetkem. Bydlím na Praze 10, kde mám trvalé bydliště a letos jsem získal občanství ČR. Do politické strany jsem chtěl vstoupit dlouho, ale kým jsem neměl občanství ČR tak to jak všichni víte - nebylo možné. Z prvního vztahu mám 5 let starého kluka a momentálně s novou přítelkyni dalšího potomka na cestě. Do politiky chci vstoupit hlavně kvůli dětem a že chci něco změnit. Jako jediná vhodná volba pro mě je od začátku strana Piráti, i když jsem nemohl volit, tak jsem držel palce, ať získá co nejvíc hlasů. Tímto žádám o členství ve vaší straně. Určitě rád přispěji zkušenostmi, které mám, vyznám se hlavně v nemovitostech a věcech kolem katastru nemovitostí, smlouvy atd. Do činnosti strany bych se chtěl zapojit ve výše uvedených oblastech (stavebnictví a územní rozvoj). Politické ambice určitě mám, v žádné jiné politické straně jsem nikdy nebyl. Pokud je to málo, klidně se ptejte, na to, co vás zajímá.

S pozdravem Matej
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Matej Macko

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj!

Děkuji za Tvé představení se. :) Jsi z Prahy 10, tam máme dobře rozběhnuté místní sdružení, působí tam jedna naše poslankyně - Olga Richterová, dále Pavel Hájek (pavel.hajek@pirati.cz), Jana Komrsková s manželem (jana.komrskova@pirati.cz), atd. Podívej se na jejich FB stránku. Bylo by super, kdyby ses zapojil do tamní části! :)

Chtěla bych Tě také pozvat buď na Krajskou schůzi, která se koná 7.6. od 18:00 v Pracovně (Vlkova 36) a zde můžeš zažádat o členství (vyplněním přihlášky a až budeš připraven tak i ugrilováním se) nebo na Posezení s Piráty, které se bude konat 14.6. od 20:00 (místo ještě bude upřesněno).

Ještě Ti napíšu, několik tipů, například: jak se třeba nejlépe dostat k pirátským novinkám. Sleduj naší facebookvou stránku a Pirátské listy. Pokud si přeješ dostávat pirátské pozvánky a novinky raději na mail, přihlas se k newsletteru. Určitě se přidej do FB skupiny ve svojí městské části (seznam najdeš na konci příspěvku).

Pokud nám můžeš tu a tam dobrovolně s něčím pomoci, vyplň prosím Pirotazník.

Měj se hezky,

Anet

P.S.: Omlouvám se, že Ti odepisuji se zpožděním, bylo toho teď na nás moc. O:)
Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: Matej Macko

Příspěvek od Pavel.Hajek »

Ahoj, v pondělí 4. 6. 2018 od 18:00 v Pivnici Trilobit na Francouzské se koná schůzka místního sdružení Pirátů z Prahy 10, jsi zván!
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“