Adina Šefraná

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Adina
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Pamatkarka

Adina Šefraná

Příspěvek od Adina » 10 úno 2018, 10:14

Ahoj, jmenuji se Adina Šefraná a k Pirátům mne přivádí chuť se zapojit do politického života této země. Můj zájem není vyvolán jen posledními volbami do Poslanecké sněmovny na podzim 2017, ale o zapojení se do politického života přemýšlím už několik let, ale dosud jsem nenašla nejen vhodnou platformu, která by mi konvenovala svým zaměřením, ale taky mi scházel čas.
Na Pirátech oceňuji především transparentnost a způsob komunikace se svými příznivci, voliči atd. Rovněž mne zaujal i étos navázat na odkaz Listopadu 1989. S tím se pojí i boj proti cenzuře, násilí, rasismu, antisemitismu, státní buzeraci atd.
Vystudovala jsem historii a filmovou vědu na FF UP Olomouc, kde jsem získala rovněž Ph.D. Občanským povoláním jsem v současné době památkářka v NPÚ, zároveň se profiluji jako nezávislá filmová historička a publicistka. Mezi mé zájmy patří historie, kultura, umění, gastronomie, móda, jóga a učení se cizím jazykům.
Aktuálně se chci zapojit na komunální úrovni, ideálně na Praze 7, kde jsem se již byla na posledním setkání představit.

Zatím čau :)

Aneta.Heidlova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 165 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Adina Šefraná

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 15 úno 2018, 11:58

Ahoj Adino,

děkuji za Tvé představení. Jsme rádi, že se k nám chceš přidat a pomoci nám.

Je skvělé, že jsi již byla na schůzce na Praze 7. Jakému tématu by ses chtěla věnovat na Praze 7? :) Byla jsi i na Posezení s Piráty, které se koná jednou za 14 dní ve čtvrtek? Pokud ne, tak Tě srdečně zvu na toto posezení, kde se budeme moci poznat osobně. Nejbližší takové posezení je ve čtvrtek 22.2. od 20:00 (viz událost na FB). Také samozřejmě můžeš přijít na jakoukoli jinou akci, všechny je najdeš na kalendáři.

Pokud chceš, můžeš se na nás přijít podívat i každý první čtvrtek v měsíci, kdy máme krajskou schůzi a v případě zájmu tam můžeš také požádat o členství. Pozor ale na to, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní. Doufám však, že Tě tato drobnost neodradí a rovnou se zapojíš do činnosti (k tomu členství nepotřebuješ ;) ).

Měj se hezky,

Anet

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“