Rudolf Belec

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Ruda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 06 led 2016, 17:53
Profese: podnikatel
Dostal poděkování: 12 poděkování

Rudolf Belec

Příspěvek od Ruda »

Dobrý den.
Zajímám se o členství v České pirátské straně protože chci přispět ke zlepšení věcí veřejných a Piráti mi přijdou jako vhodná platforma. Zájem o věc veřejné je dlouhodobí. By jsem například ve finanční komisi obce Lhenice. Dále jsem byl členem občanského sdružení Změň politku, které kromě jiného organizovalo Listopadovou výzvu.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pr ... 46_jpiroch

Během volební kampaně do sněmovny v roce 2017 jsem čtyři měsíce na plný úvazek dobrovolničil:
Projekt 600 mikrodobrovolníků (triko a balík novin z eshopu), FB komunikace, strategie FB komunikace.

Čím mohu být užitečný:
- komunikační strategie
- procesy v organizaci
- CRM
- řízení lidí
- strategie volebních programů pro komunální volby 2018
- spolupráce na volebním programu pro Prahu 3
- atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ruda za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Jan.Hosek
Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: Rudolf Belec

Příspěvek od Michal.Jokes »

Ahoj Rudo,

díky za Tvé představení a díky za Tvou pomoc v kampani. Vím, že už se kolem nás nějakou dobu motáš, takže asi leccos víš, nebo jsi udělal, takže tohle info bude velké části opakování, ale pro jistotu :-D (ono totiž spousta lidí, co naskočili během kampaně, nepotkalo informace o tom jak to u nás běžně chodí)

Každý první čtvrtek v měsíci máme krajskou schůzi, kde můžeš "oficiálně" požádat o členství. Chtěl/a bych Tě však upozornit, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství je možné, že tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní (i když ty si možná zvlášťní případ - o přihlášce rozhoduje PKS, tak uvidíme :-D ).

Jak se nejlépe dostat k pirátským novinkám? Sleduj naší facebookvou stránku a Pirátské listy. Pokud si přeješ dostávat pirátské pozvánky a novinky raději na mail, přihlas se k newsletteru. Určitě se přidej do FB skupiny ve svojí městské části (seznam najdeš na konci příspěvku).

Pokud jsi ochotný nám tu a tam dobrovolně s něčím pomoci, vyplň prosím Pirotazník. Pokud už máš o svém zapojení u Pirátů jasnou představu, napiš mi kráťounký motivační dopis na michal.jokes@pirati.cz a spojím Tě s těmi správnými lidmi.

Pořád se těším na ty slíbené nápady na úkoly pro uchazeče o členství, co jsi mi slíbil :-) Klidně nad to můžeme i někde sednout, nebo to probrat s analytickým týmem.

Měj se hezky a budu se těšit na viděnou na nějaké akci :-)
Michal

Seznam FB skupin městských částí:
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“