Michal Cholp

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Hypskej
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Umělecký truhlář
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Michal Cholp

Příspěvek od Hypskej » 24 srp 2015, 15:04

Zdravím všechny,
po řádném zvážení a projetí webu bych se rád stal členem. Všimnul jsem si, že plnim všechny znaky ideálního kandidáta.) Jsem 26-letý pražák, tudíš doufám, že spisovně umím aspoň psát. Co se týče IT, skončil jsem u MS office a užívání internetu. Angličtinu ovládám jen se slovníkem a nemám žádný titul před jménem ani za.
Za to chuť učit se a pracovat mám pořád. Po maturitě, výučních.l. a různé praxi v oberech um.truhlář, řezbář, nábytkář nyní rozjíždim menší atelier. Umim spravit loď i dřevěné nohy.)
Zajímám se od mala o historii, dějiny umění i politiku. Díky minulosti jsem pochopil přítomnost. Zjistil, že podle přítomnosti se mění minulost a odvodil si budoucnost. Kterou jsou pro mě piráti čim dál více.

Jsem tak středově smýšlející, že to snad víc nejde. Nechápu ani spor vegana a mosožrouta, pokuď ani jeden neřeší GMO, natož abych chápal levičáky a pravičáky. Informuji se rád ze všech stran atak dokážu číst echo24 i ac24 a přitom nesnášet americkou i ruskou propagandu. Hledám pravdu a prosazuji kompromisní řešení.

Pomoct vám můžu propagací ve veřejném prostoru skrz legální malování, instalace, informační stánky apod. Jakoukoliv prací i administrativní, kterou mi svěříte. Chci přispívat do diskuzí kam mohu něco přinést. Rád bych příspíval i financemi, jen zatím nejsem nikterak bohatý ani slavný.)

Mojim osobnim snem je vytvoření projektu propagující všechny poctivé umělecké řemeslníky od kováře po cukrářku, později i profesionály z dalších oblastí. V dnešním korparativismu nemají absolventi, začínající a starší malovýrobci čehokoliv žádnou společnou zbraň na trhu. Kupříkladu kdo si dnes objedná lustr od pasíře, když o něm nikdy neslyšel? Pasíř zas těžko nechá dílnu ladem, aby šel rozdávaz katalogy do schránek. Nyní je tak poslední jejich dílna v Praze s počtem učňů 0! Přitom v česku se vždy rodili nejzručnější řemeslníci. Mou školu už pomalu a jistě ruší. Je to velká škoda pro památky, které špatně restaurují dělníci z východu i pro mláděž, která nemá šanci zjistit, že by je tato práce bavila i dobře živila. Třeba zde jednou potkám někoho se zájmem o spolupráci.

Zaujala mě na fóru i myšlenka, aby bylo na webu místo ,kde by každý kdo chce nabízel poradenství a jinou pomoc ze své odbornosti.

Děkuji za pozornost i za odpověď a těším se na případné osobní setkání.
Naposledy upravil(a) Hypskej dne 24 srp 2015, 15:55, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hypskej za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Fortik, Roman.Kucera, Ondrej.Profant, Petr.Vileta

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9400 poděkování
Dostal poděkování: 16936 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Cholp

Příspěvek od Roman.Kucera » 24 srp 2015, 15:38

Přijď ve čtvrtek pokecat na schůzi, nebo zejtra jen tak ze zvědavosti na Zastupák/noviny :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Tobias.Esner
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Hypskej
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Umělecký truhlář
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od Hypskej » 24 srp 2015, 16:01

Posílal jsem text z mobilu a 1.pokus asi nevyšel :) Přišel bych rád, ale bohužel dokončuji zakázku a nestíhám. Mohu poprosit o termín po 2.září? Děkuji

Vaclav.Fortik
Místní předsednictvo
Profese: manager
Dal poděkování: 2757 poděkování
Dostal poděkování: 3320 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Fortik » 24 srp 2015, 16:13

Nevím, jak se stavíš k Základnímu příjmu (nastuduj když tak vlákno ...), ale 5.9. od 14:00 je u mě v klubovně (Zavadilova 3, Praha 6) společenská akce, kde bude několik Pirátů i nepirátů o tomto diskutovat. Od 16:00 pak plynule přejdeme k diskusi o Prokrastinaci :).

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 4995 poděkování
Dostal poděkování: 3742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 24 srp 2015, 23:51

Hypskej píše:Posílal jsem text z mobilu a 1.pokus asi nevyšel :) Přišel bych rád, ale bohužel dokončuji zakázku a nestíhám. Mohu poprosit o termín po 2.září? Děkuji
Každý poslední čtvrtek v měsíci, je krajská schuze
každé uterý je zastupitelské uterý
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“