Dohled nad vyjednavanim o koalici v JMK

Republikovému výboru je svěřena moc zákonodárná. Republikový výbor schvaluje stranické předpisy, programové dokumenty a může přezkoumat kandidátní listiny do voleb.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového výboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Pro oznamování zbytečné byrokracie a nedostatků v předpisech využijte prosím zvláštní fórum.
  • Pokud se chcete zapojit do některého jednání RV, podejte si sem žádost. Udejte kterého jednání se chcete zúčastnit a z jakého pověření/důvodu. Pověření ideálně doložte.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohled nad vyjednavanim o koalici v JMK

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Lukas.Novy píše:
Ivo.Vasicek píše:
Tomas.Kolacny píše:Zajímalo by mě, kdy se Krtek povýšil do role boha, aby rozhodoval co je čí povinností bez opory v předpisech..
Nejen boha, ale i "generálního manažera", který úkoluje lidi v celé organizaci.
Kdybys kvuli par stovkam za benzin nevyhnal Petrose ze strany, mohl sem byt zamestnan ucetnictvim. Takhle se nudim no.
Máš dobrý pocit z toho, že manipuluješ a lžeš? Dokud se nevyléčíš považuji tvoji účast v jakémkoliv "úřadu" za zcela nežádoucí. Je mi tě líto (když vidím, k čemu všemu se musíš uchylovat).
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohled nad vyjednavanim o koalici v JMK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ivo.Vasicek píše: Máš dobrý pocit z toho, že manipuluješ a lžeš?
Lzu? Petrose si vyhnal ze strany. Nebejt toho, ze jsi kvuli par stovkam za benzin inicioval jednani o vetu, stale by byl vedoucim FO.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohled nad vyjednavanim o koalici v JMK

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Lukas.Novy píše:
Ivo.Vasicek píše: Máš dobrý pocit z toho, že manipuluješ a lžeš?
Lzu? Petrose si vyhnal ze strany. Nebejt toho, ze jsi kvuli par stovkam za benzin inicioval jednani o vetu, stale by byl vedoucim FO.
Nikoho jsem nevyhnal, odešel sám. Jednání o vetu jsem inicioval kvůli tomu, že jsi opakovaně zneužíval své pravomoci. To, že je na tobě Petros závislý jsem netušil. Pokud však byl tvou loutkou, tak tvé rozčilení chápu.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohled nad vyjednavanim o koalici v JMK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ivo.Vasicek píše:Nikoho jsem nevyhnal, odešel sám.
Odesel v dusledku toho, co jsi udelal. Vyhnal jsi ho.
Ivo.Vasicek píše: Jednání o vetu jsem inicioval kvůli tomu, že jsi opakovaně zneužíval své pravomoci
Jake pravomoce? Kdy? Proc jsi to neresil s Petrosem? Proc jsi me nepodal ke kontrolni komisi, kdyz to bylo tak zavazne? Zadne predpisy tykajici se financi jsem neporusil a ty to vis. Ten zbytek byl vyresen zasahem AO. Tobe to presto nestacilo a odchod Petrose je tva odpovednost, tvoje vina.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového výboru“