KF ZlK 23/2019 Primární volby lídra a čela kandidátky do krajských voleb 202/hlasování/
Napsal: 13 lis 2019, 13:22
Volíme LÍDRA : https://helios.pirati.cz/helios/e/kf-zl ... V2020/vote
Lídrem se stal/a: Hana Ančincová
ROZPRAVA: viewtopic.php?f=417&t=48884
Volíme ČELO:
Harmonogram voleb:
2.místo 1.k.: čtvrtek 14.11. 16:00 - sobota 16:00 Hlasuje se ZDE
Výsledek hlasování zde Gratuluji JIŘÍ JAROŠ. Jelikož Jirka uspěl s nadpolovičním počtem hlasů jako jediný, jdeme na volbu 3. místa kandidátní listiny.
3.místo 1.k.: sobota 16.11. 15:00 - pondělí 18.11. 15:00 Hlasuje se ZDE
Jelikož NIKDO nebyl zvolen nadpoloviční většinou, budeme muset toto kolo opakovat, může se nám stát, že to není naposled.
Proto upozorním, že Marek Houser vám na Zulipu vše dobře popsal a vysvětlil....čtěte!
OPAKUJEME 3.kolo a to 19.11. úterý - čtvrtek 21.11. od 14:00 ZDE
3. místo na kandidátce obsadil Denis Rychtar, výsledek hlasování ZDE, jako jediný byl zvolen nadpolovičí většinou hlasujících.
3.místo 2.k.: se nekoná 3. zvolena v prvním kole
4.místo 1.k.: čtvrtek 21.11. 17:00 - sobota 17:00 Hlasuje se ZDE Jako jediný kandidát s nadpoloviční většinou hlasů uspěl Jakub Zach, výsledek hlasování ZDE
4.místo 2.k.: se nekoná, kandidát zvolen již v prvním kole
5.místo 1.k.: čtvrtek 28.11. 16:00 - sobota 16:00 Hlasuje se ZDE Jako jediná kandidátka s nadpoloviční většinou se Zuzana Fišerová ujímá 5. pozice.
Výsledek hlasování ZDE
5.místo 2.k.: neděle 1.12. 14:00 - úterý 14:00 Hlasování se tedy nekoná a jedeme rovnou na 6. pozici
6.místo 1.k.: neděle 1.12. 14:00 - úterý 14:00 Hlasuje se ZDE
6.místo 2.k.: čtvrtek 5.12. 16:00 - sobota 16:00 se nekoná na 6.pozici byl zvolen Václav Včelica
7.místo 1.k.: úterý 3.12. 14:00 - čtvrtek 14:00 Hlasuje se ZDEKandidát s číslem 7. je Jiří Knotek
pokračujeme na další pozici s číslem 8. kandidát byl zvolen již v prvním kole
8.místo 1.k.: čtvrtek 5.12. 15:00 - sobota 15:00 Hlasuje se ZDE Na pozici s číslem 9. jsme zvolili Marka Housera ZDE
8.místo 2.k.: se nekoná kandidát zvolen již v prvním kole
9.místo 1.k.: pondělí 9.12 14:00 - středa 14:00 Hlasuje se ZDE Byl zvolen v prvním kole kandidát Vratislav Krejčíř Výsledky volby zde
9.místo 2.k.: se nekoná
V případě nekonání druhého kola, se následující volba posouvá na místo nekonaného druhého kola!
!!!MÁME NAVOLENO!!!
Tomáš Čabla
PhDr. Linda Matušková, Ph.D. odstoupila 10.12.2019
Ing. Martin Valášek
Lubomír Doležal
Petr Tkadlec
Jaromír Slezák
Lucia Šiřinová zařazen do volby až od 3.pozice ODSTOUPILA
Ing. Petr Havlík zařazen do volby až od 3.pozice
Ing. Bc. Irena Drofová zařazena do volby oaž od 3.pozice
Prosím všechny kandidáty o dodání titulů u jména (můžete mi to posílat na telefon, mail i messenger nebo zulip....díky!
Upozorním, že titul mi dodali celí dva kandidáti!
Lídrem se stal/a: Hana Ančincová
ROZPRAVA: viewtopic.php?f=417&t=48884
Volíme ČELO:
Harmonogram voleb:
2.místo 1.k.: čtvrtek 14.11. 16:00 - sobota 16:00 Hlasuje se ZDE
Výsledek hlasování zde Gratuluji JIŘÍ JAROŠ. Jelikož Jirka uspěl s nadpolovičním počtem hlasů jako jediný, jdeme na volbu 3. místa kandidátní listiny.
3.místo 1.k.: sobota 16.11. 15:00 - pondělí 18.11. 15:00 Hlasuje se ZDE
Jelikož NIKDO nebyl zvolen nadpoloviční většinou, budeme muset toto kolo opakovat, může se nám stát, že to není naposled.
Proto upozorním, že Marek Houser vám na Zulipu vše dobře popsal a vysvětlil....čtěte!
OPAKUJEME 3.kolo a to 19.11. úterý - čtvrtek 21.11. od 14:00 ZDE
3. místo na kandidátce obsadil Denis Rychtar, výsledek hlasování ZDE, jako jediný byl zvolen nadpolovičí většinou hlasujících.
3.místo 2.k.: se nekoná 3. zvolena v prvním kole
4.místo 1.k.: čtvrtek 21.11. 17:00 - sobota 17:00 Hlasuje se ZDE Jako jediný kandidát s nadpoloviční většinou hlasů uspěl Jakub Zach, výsledek hlasování ZDE
4.místo 2.k.: se nekoná, kandidát zvolen již v prvním kole
5.místo 1.k.: čtvrtek 28.11. 16:00 - sobota 16:00 Hlasuje se ZDE Jako jediná kandidátka s nadpoloviční většinou se Zuzana Fišerová ujímá 5. pozice.
Výsledek hlasování ZDE
5.místo 2.k.: neděle 1.12. 14:00 - úterý 14:00 Hlasování se tedy nekoná a jedeme rovnou na 6. pozici
6.místo 1.k.: neděle 1.12. 14:00 - úterý 14:00 Hlasuje se ZDE
6.místo 2.k.: čtvrtek 5.12. 16:00 - sobota 16:00 se nekoná na 6.pozici byl zvolen Václav Včelica
7.místo 1.k.: úterý 3.12. 14:00 - čtvrtek 14:00 Hlasuje se ZDEKandidát s číslem 7. je Jiří Knotek
pokračujeme na další pozici s číslem 8. kandidát byl zvolen již v prvním kole
8.místo 1.k.: čtvrtek 5.12. 15:00 - sobota 15:00 Hlasuje se ZDE Na pozici s číslem 9. jsme zvolili Marka Housera ZDE
8.místo 2.k.: se nekoná kandidát zvolen již v prvním kole
9.místo 1.k.: pondělí 9.12 14:00 - středa 14:00 Hlasuje se ZDE Byl zvolen v prvním kole kandidát Vratislav Krejčíř Výsledky volby zde
9.místo 2.k.: se nekoná
V případě nekonání druhého kola, se následující volba posouvá na místo nekonaného druhého kola!
!!!MÁME NAVOLENO!!!
Tomáš Čabla
PhDr. Linda Matušková, Ph.D. odstoupila 10.12.2019
Ing. Martin Valášek
Lubomír Doležal
Petr Tkadlec
Jaromír Slezák
Lucia Šiřinová zařazen do volby až od 3.pozice ODSTOUPILA
Ing. Petr Havlík zařazen do volby až od 3.pozice
Ing. Bc. Irena Drofová zařazena do volby oaž od 3.pozice
Prosím všechny kandidáty o dodání titulů u jména (můžete mi to posílat na telefon, mail i messenger nebo zulip....díky!
Upozorním, že titul mi dodali celí dva kandidáti!