OT debata k jednání 15/2018

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZlK 17/2018 Rozprava nad vyloučením Radka Strouhala

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Co se týká osobní aktivity jakéhokoli člena domnívám se že jde o činnost navýsost žádoucí. Co ale chybí je absence vize, strategie a plánu a z toho pak vyplývají různá nedorozumění. Co je špatně na tom že přijel Bartoš? To že to kraj sám nenavrhl nebo to že Kadlec nesnáší Strouhala?
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZlK 17/2018 Rozprava nad vyloučením Radka Strouhala

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Petr.Tkadlec píše: 10 dub 2018, 14:14
Petr.Sanetrnik píše: 10 dub 2018, 14:11 Z příspěvku R. Strouhal a mi není jasné zda tuto akci sám organizuje nebo na ni pouze upozorňuje
To je mi vcelku jedno, kolik lidí to organizuje. Je toho víc a to si už prošetří orgány k tomu určené. Tak jisto já z toho můžu dostat restrikční postih, že budu mít zákaz přijímat členy.
Chápu to tedy správně že je navržený k vyloučení za to že upozorňuje na akci poslanců?
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 17/2018 Rozprava nad vyloučením Radka Strouhala

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Mě příjmení je Tkadlec. Ivan byl našim volebním štábem "plánovaný" na velkou akci, která se měla proběhnout v září. Není možné, aby aktivita jednotlivce pak takovýmto způsobem hýbala zbytkem kraje, když vize kraje byla jiná. Navíc v Praze si mysleli, že Radek mluví za celý kraj a dostali za to zdupané, že si to neověřili. Chyba, ale byla rozhodně zejména na Radkově straně.

Vize jsou, ale neshodné s Vašimi, tak se s tím smiřte.

Aktivita Radka je rozhodně nežádoucí. Není možné, aby nikým nedelegovaný člověk s někým dělal nějaké dohody za celý kraj. Není možné, aby nikým nedelegovaný člověk pořádal super akce nikým neschválené a pak chtěl na to rozpočet třeba 20k jako minulý rok. Tyto aktivity jsou rozhodně nepřijatelné!
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 17/2018 Rozprava nad vyloučením Radka Strouhala

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Chápeš to špatně. Je navržen na vyloučení za to, že spolupracuje s aliancí proti vodě a navíc do této spolupráce zjevně nutí poslance zase bez jakéhokoliv mandátu. Teda nikde jsem neviděl žádné projednání a v tomto příspěvku, čtu, že se to v podzemí lidí dozví 3 dny před akcí. Tyto akce musí být řádně projednány atd.

Vše jsem jinak k tomuto řekl a nebudu tady s Petrem S. pokračovat v tomto shitstormu, který stejně žádnou novou myšlenku nepřinese a ze strany PS je to zjevný trolling, protože snad tak hloupý či zmanipulovaný být nemůže, aby takto jednal.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZlK 17/2018 Rozprava nad vyloučením Radka Strouhala

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Neodpověděl jsi mi na otázku zda Radek akci poslanců organizoval nebo zda na ni pouze upozorňuje. Co se vize a plánu týče rád si jej přečtu. Kde jej najdu?
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OT debata k jednání 15/2018

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petrovi S jsem prej neodpověděl na otázku, jestli to Radek S organizoval sám nebo více lidí...

Já na ní odpovídat nebudu, jestli to organizoval sám či více lidí. K tomu jsou jiné vyšetřovací orgány. Já jim jen chci podat podnět k prošetření, tak to pochop. Fakt mám pocit, že když se s tebou bavím, tak je to horší než kdybych to vysvětloval vlastní 8-leté dceři. Trošku se zamysli nebo si ten text vícekrát přečti. Tady se nic nevyšetřuje. Jestli máš k věci svůj názor, tak ho napiš, ale nehraj si tady na právníka. Za mě se vize probírali na schůzích - jde o cíle a zajištění chodu strany.

Doporučení Petrovi - netroll jednání svými off-topicy a zakládej si na něj vlastní vlákna. Jo nedostaneš tam tolik prostoru, protože to nejspíš lidi nebude zajímat, ale tady zase lidi nezajímají tvoje mindráky, které jsou mimo jednání. Jestli ti na něčem opravdu záleží, tak si to projednej na schůzi. viewtopic.php?f=82&t=40706 Zatím si to tam nenavrhl ani jako bod projednání, tak fakt nevím co chceš. Dont feed a troll.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“