KF Vys 1/2019 Nominace do volby do RV [rozprava]

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, Predsedajici

Tomas.Bouda
Místní předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: KF Vys 1/2019 Nominace do volby do RV [rozprava]

Příspěvek od Tomas.Bouda » 29 led 2019, 09:13

Děkuji mnohokrát za nominaci, velmi si toho cením. Nakonec jsem se ale rozhodl, že ji nemohu přijmout. Jsem velmi rád, že máme kvalitní kandidáty za Vysočinu a já je s radostí podpořím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Bouda za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Eva.Novakova

Roman.Pasek
Místní předsednictvo
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 896 poděkování
Dostal poděkování: 437 poděkování

Příspěvek od Roman.Pasek » 29 led 2019, 14:09

Vyhlašuji konec nominací do volby do RV
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvek:
Eva.Novakova

Roman.Pasek
Místní předsednictvo

Příspěvek od Roman.Pasek » 29 led 2019, 14:17

Ještě opakovaně všechny nominované prosím o kandidátskou řeč.

Máte ještě 3 dny do zahájení hlasování, zkuste oslovit ostatní členy KF, aby vás podpořili. Veďme diskuzi.

@Eva.Novakova @Ivan.Muzik @Vit.Zacek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Tuma, Milan.Dadourek

Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Profese: Farmář, ochrana přírody
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 1302 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.Dadourek » 29 led 2019, 15:25

Jen upozorňuji, že se zvažuje prodloužení doby na nominaci: viewtopic.php?f=477&t=45535#p602192
Nicméně v našich podmínkách to asi nemá vliv a IMHO bude naopak lépe dokončit krajský proces dle původního harmonogramu, aby naši nominanti měli čas zaujmout CF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvek:
Roman.Pasek
"Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo." Vlasta Burian --- Mocné omezujte první! --- Profil --- Na FB mě nenajdete.

Eva.Novakova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 191 poděkování

Příspěvek od Eva.Novakova » 29 led 2019, 15:46

Jednu nominační řeč můžete najít v členském podnětu (viewtopic.php?p=602198#p602198), ale určitě do večera ráda připravím ještě verzi pro Vysočinu. Každopádně už v této jsou nástíněna i témata s Vysočinou související a důvody, které mě k zájmu o práci v RV vedou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
Roman.Pasek

Eva.Novakova
Místní předsednictvo

Příspěvek od Eva.Novakova » 29 led 2019, 19:13

Zdravím vysočinské pirátstvo a děkuji za příležitost ucházet se o vaši nominaci do RV.

Někteří s vás si možná pamatují, jak jsem se před rokem poprvé objevila a rovnou přišla s tím, že mým cílem je dostat se na radnici. Tenkrát jsem zvažovala různé možnosti a netušila, jak moc budu zpětně oceňovat, že jsem si nakonec vybrala Piráty.

To, co vnímám snad jako ještě důležitější než program, je náš způsob spolu/práce, politická imaginace a principy, na kterých strana stojí. Tím, že jsem relativně nová, ale vnímám, že si konkrétně v Jihlavě tu cestu znovu složitě prošlapáváme sami a neumíme úplně využít možnosti, které Piráti nabízejí.

Namísto setrvávání v pocitu, že "Jihlava nikoho nezajímá" (odposlechnuto na CF), chci aktivně přispět k většímu propojení oblastních sdružení a centrální/celostátní úrovně a zkušeností dlouhodobých a nových Pirátů a Pirátek.

Budu ráda, když zvážíte mou podporu, zároveň se ale připojuji k podpoře obou spolukandidátů.

Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Dalibor.Zahora, Milan.Dadourek, Vit.Zacek

Eva.Novakova
Místní předsednictvo

Příspěvek od Eva.Novakova » 29 led 2019, 22:27

Získala jsem nominaci CF, díky moc!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Ondrej.Tuma, Michaela.Vodova

Ivan.Muzik
Člen KS Vysočina
Profese: ekonom
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Ivan.Muzik » 30 led 2019, 00:28

Milá Pirátko, milý Piráte chtěl bych Tě požádat o podporu mé nominace do RV.

Jsem od předloňského podzimu řadovým pirátem na Vysočině v MS Třebíčsko. Kromě výpomoci na pirátských akcích (úklidy, vyosko, CFka) nemám zatím žádné zásluhy o naši pirátskou věc a to chci napravit prací v RVčku.
moje PROČ
Pirátství mě oslovilo jako férový a efektivní styl politiky, styl, který je na naší politické scéně jako střih z jiného světa,
Pirátství je pro mě v neposlední řadě také o přátelství, kde nerozhoduje jestli máš Ph.D. nebo se živíš rukama, ale všichni spolu táhneme za jeden pirátský provaz,
Pirátská strana je pro mě krásná tím, že to není 'strana', ale Falkvingeovo hejno svobodných a svobodomyslných Pirátek a Pirátů.
moje JAK
Chci ctít pirátský princip silných kořenů a to tak, že o alternativách budu předem diskutovat, v našem místním/krajském sdružení a pak taky ještě na RV; diskuse ve virtuálním prostoru fóra je sice dobrým pomocníkem naší pirátské demokracii, ale diskuse na živo je při tvarování cílovaného řešení mnohem účinnější a nenahraditelná - nejen proto, že diskusí se otupí názorové hrany a z finálního hlasování pak odejde méně poražených.
moje CO
Pirátské hejno potřebuje (opět Falkving) pevnou kostru, lešení, oporu, bezchybně fungující (placený) administrativní a správní stranický aparát, kde budou jasně dané kompetence, ale i zodpovědnosti. O věrohodnosti našeho programu stran řízení státu nejlíp přesvědčíme příkladem jak bezchybně fungují naše stranické instituce, IT systémy, to zmíněné lešení. V zákulisí přípravy CFka se ukázalo, že ne všechno je dokonalé, že máme co vylepšovat.
Potřebujeme  také kvalitní vnitřní předpisy, takové co budou srozumitelné nejen na kapitánském můstku, ale snadno je bude interpretovat i pirátský plavčík a i když pregnantně formulované, pořád zůstanou 'pirátské' ; třeba 'Prohlášení o osobní integritě' (viewtopic.php?f=248&t=45635) je o tom, jak by to asi být nemělo :?  .
Dost věcí se nám daří, preference rostou, ale naše hejno skoro neroste. Tohle bych chtěl taky řešit, vyměňovat si vzájemně 'příklady dobré praxe'.
V neposlední řadě si přeji, abychom zůstali tou pocitově mladou, dynamickou, jangovou stranou … nebo spíš partou nadšenců s hlavama plnýma ideálů!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Muzik za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Milan.Dadourek

Roman.Pasek
Místní předsednictvo

Příspěvek od Roman.Pasek » 01 úno 2019, 14:05

Bylo zahájeno hlasování

viewtopic.php?p=603541

Vit.Zacek
Místní předsednictvo
Profese: student ekonomie
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Příspěvek od Vit.Zacek » 01 úno 2019, 23:17

Hezký den všem pirátům a pirátkám,
prvně se chci omluvit za pozdější dodání nominační řeči a zároveň bych rád požádal o nominaci do RV pro mě nebo ostatní uchazeče z Vysočiny.

V dnešní době, víc než kdy jindy, se strany i běžní lidé odvracejí od liberálních hodnot. V tomto ohledu zůstávají Piráti ve svém myšlení, způsobu fungování a ctěných principech osamoceni. Patrně proto, že jako jediná strana jsme budováni odspodu, takže naše prezentace nezávisí na několika viditelných osobnostech. Proto bych chtěl svojí účastí přispět k tomu, aby i pirátská členská základna na Vysočině měla adekvátní zastoupení v nejvyšších sférách strany.

Jsem relativně čerstvým pirátem, přišel jsem až po posledních sněmovních volbách, nicméně s pirátskými principy jsem zcela ztotožněn. Sice nemohu přispět velkými zkušenostmi, ale to může být vyváženo pohledem na problémy optikou nejmladší generace, která je ve všech patrech politiky slabě zastoupena.

Děkuji za případnou důvěru některému z kandidátů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Roman.Pasek

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“