Krajská schůze - podnět

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Podporuji tento podnět

Ano
11
73%
Ne
3
20%
Zdržuji se
1
7%
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22540 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Robert.Magni »

Screenshot_2019-01-07 Schůze Pirátů MS Plzeň.png
Pozvání na stránce MS je.
to Vileta : zlý úmysly hledám jen proto,že někdo musí být ďáblův advokát a já jakožto profesionální paranoik se na to hodím nejlíp. Neboj,břitvy znám OFFTOPIC- třeba u ,,Nnorfolk fondů,,
https://www.facebook.com/groups/9853312 ... d_to_group
jsem je sám používal,páč víc šílení byli ti ostatní :D

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Robert.Magni píše: 06 led 2019, 18:20 Znělo by to věrohodně,kdyby místo emailu o zrušení schůze chodil email o sloučení schůze kraje a MS - bývala to koneckonců běžná praxeOFFTOPICdokonce i spojení přes skype kupodivo šlo...
Jenže ona se právě žádná schůze neslučuje! Schůze je čistě MS Plzeň, krajská témata se tam probírat nebudou. Právě proto to pozvání, které cituješ dále a které napsala (bez autorizace) Magda jménem MS Plzeň, je zavádějící.
Robert.Magni píše: 06 led 2019, 18:20 A kdyby ve screenu nebylo obvinění,že Magda chce někoho proti někomu štvát ! Tahle věta ukazuje,že probíhá válka a to naprosto netransparentně.
A tudíž tu existuje cosi,co je třeba řešit a koordinátor v emailu lhal,že není co....
OFFTOPICV tomhle KS to není první válka a ani to není poprvé,co se smrádek drží pod peřinou
Téma k řešení se týká zastupitelského klubu, respektive MS Plzeň, nevidím přesah tématu dozorčích rad městských firem v Plzni na Plzeňský kraj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22540 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Robert.Magni »

Tak konnkrétně ,,městské firmy,, mají pochopitelně dopad na celý kraj a to kurevský. Kraj je ve většině ohledů vlastně jen periferií Plzně. Třeba díky montovnám atd... MHD má taky dopad na vesničany a další a další. I já z 24 hodin strávím víc v Plzni než kdekoliv jinde... A dozorčí rady - ty už se vůbec netýkají čistě MS.
Takže to,že se schůze neslučuje je chyba. Obzvláště,když se hádáte mezi sebou - to má dosah celorepublikový.

Za mě - tenhle podnět není moje práce,ovšem celý včetně hlasování ukazuje,že je o čem mluvit . Jen jsem zvědav,kolik mimoplzenských toho 11.1. skutečně přijde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Michal.Ertl, Magda.Dankova

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

To vůbec není konkrétně. Jsou to dozorčí rady - to jsou kontrolní orgány, nepleťte si to s představenstvem a nedělejte z komára somára. Tohle je skutečně problém i zodpovědnost čistě MS Plzeň.

Osobně je mi celkem jedno, kolik mimoplzeňských dorazí, schůze jsou vždy veřejné, pouze bych byl rád, aby nebyli zklamaní, že se skutečně budeme držet plzeňských témat a tato schůze opravdu nebude mít žádný přesah do krajských témat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Rudolf.Spotak
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 738
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1328 poděkování
Dostal poděkování: 913 poděkování

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Michal.Ertl »

Tak to se už těším na tu schůzi a jsem zvědav ,jak zakážete mluvit Pirátům o tématech o kterých budou chtít mluvit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ertl za příspěvky (celkem 3):
Josef.Kubat, Magda.Dankova, Robert.Magni
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Osobně zakazovat nic nebudu, pouze budu trvat na tom, abychom se drželi programu schůze.

Protože když se programu držet nebudeme, dostaneme pro změnu vynadáno od členů za to, že se schůze natahuje na tématech se schůzí nijak nesouvisejících ;)
Uživatelský avatar
Josef.Kubat
Člen KS Praha
Příspěvky: 154
Registrován: 30 srp 2017, 20:33
Profese: student, asistent radní
Bydliště: Klatovy
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Josef.Kubat »

Tomas.Pastircak píše: 07 led 2019, 14:18 To vůbec není konkrétně. Jsou to dozorčí rady - to jsou kontrolní orgány, nepleťte si to s představenstvem a nedělejte z komára somára. Tohle je skutečně problém i zodpovědnost čistě MS Plzeň.

Osobně je mi celkem jedno, kolik mimoplzeňských dorazí, schůze jsou vždy veřejné, pouze bych byl rád, aby nebyli zklamaní, že se skutečně budeme držet plzeňských témat a tato schůze opravdu nebude mít žádný přesah do krajských témat.
Rozhodně se přijedu na schůzi rád podívat, i když se budou probírat jen MS témata - koneckonců mě zajímá. Co by bylo špatného na tom, kdyby Vám dal někdo radu, nebo dokonce svoje know-how jak v minulosti podobné problémy řešil a nabídl svoji součinnost?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kubat za příspěvky (celkem 2):
Magda.Dankova, Robert.Magni
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

A píšu někde něco takového? :)

Já s radami vůbec nemám problém, a ještě jednou opakuju - přijeďte, kdo chcete. Pokud mé vyjádření přispěje k tomu, že na schůzi bude historicky největší účast, bude to jen dobře. Pouze jsem chtěl svým vyjádřením ujasnit, že je to stále jen schůze MS, aby členové KS nebyli zklamaní nebo neměli dojem, že se krajským tématům nevěnuje na schůzi pozornost, to je celé, není potřeba za tím hledat nic víc ani nic míň.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kubat, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 738
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1328 poděkování
Dostal poděkování: 913 poděkování

Re: Krajská schůze - podnět

Příspěvek od Michal.Ertl »

Tomas.Pastircak píše: 07 led 2019, 14:44 Osobně zakazovat nic nebudu, pouze budu trvat na tom, abychom se drželi programu schůze.

Protože když se programu držet nebudeme, dostaneme pro změnu vynadáno od členů za to, že se schůze natahuje na tématech se schůzí nijak nesouvisejících ;)
o programu schůze se hlasuje a doufám, že některý z členů MS navrhne úpravu programu zařazením bodu . . . na konec programu a MS to schválí
miluji demokracii...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ertl za příspěvky (celkem 4):
Rudolf.Spotak, Magda.Dankova, Frantisek.Hagara, Robert.Magni
ime
608 473 460
WhatsApp
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“