Stránka 7 z 15
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 21 kvě 2018, 10:36
od Pavel.Stepanek
skutečně.
Chyba na mé straně. Přesně jak pravil Vářa, měl jsem volný prodloužený víkend a ve spěchu jsem to pomotal.
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 21 kvě 2018, 12:28
od Andrej.Ramaseuski
Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03
Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznat pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 21 kvě 2018, 16:31
od Pavel.Stepanek
Andrej.Ramaseuski píše: ↑21 kvě 2018, 12:28
Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03
Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
ano, přiznávám své pochybení a znovu se omlouvám. Na druhou stranu prosím pochopte, že nejsem stroj, beru podprumnernou mzdu a abych si užil volný víkend, musim si brát dovolenou (a i tak musím pracovat). Tak buďte shovívavý.
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 21 kvě 2018, 17:00
od Andrej.Ramaseuski
Pavel.Stepanek píše: ↑21 kvě 2018, 16:31
Andrej.Ramaseuski píše: ↑21 kvě 2018, 12:28
Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03
Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
ano, přiznávám své pochybení a znovu se omlouvám. Na druhou stranu prosím pochopte, že nejsem stroj, beru podprumnernou mzdu a abych si užil volný víkend, musim si brát dovolenou (a i tak musím pracovat). Tak buďte shovívavý.
tak kdyz beres dovolenou - vyhlasuj volby v jinem terminu. nebo at to udela nekdo jiny z RP. vis kolik nam to stalo nervu a casu cely weekend refreshovat tu stranku v heliosu?
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 22 kvě 2018, 13:47
od Pavel.Stepanek
Za okamžik bude zahájeno 1. kolo hlasování o 5., 6. a 7. pozici na kandidátní listině v Pardubicích.
Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 25 kvě 2018, 14:49
od Pavel.Stepanek
1. kolo hlasování o 5. - 7. pozici bylo ukončeno a
výsledky zveřejněny. Hlasovalo 25 volitelů, pro postup do druhého kola bylo potřeba 13ti hlasů.
Od 16:00 bude zahájeno 2. kolo.
Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 28 kvě 2018, 01:56
od Filip.Sedlak
Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 28 kvě 2018, 07:03
od Dominik.Becka
Piráti musí zůstat na prvním místě názvu, tak to totiž prostě fakticky je. Jestli to bude „s podporou“, nebo „a“ je asi všem docela jedno, krom členů obou subjektů

. Já bych klidně šel do jednoduššího „a“, protože to je fakt divnej bod, na kterým se opakovaně zasekávat. (Z cyklu „nemám do toho co kecat, ale stejně si dovolím využít, že můžu“.)
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 28 kvě 2018, 08:27
od Andrej.Ramaseuski
Filip.Sedlak píše: ↑28 kvě 2018, 01:56
Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Na zaklade pruzkumu ktery jsme zaplatili, je jasny, ze pro Nase Pardubice bude prospesnejsi mit vlastni kandidatku

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Napsal: 28 kvě 2018, 08:50
od Filip.Varecha
Filip.Sedlak píše: ↑28 kvě 2018, 01:56
Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Filipe, opakovaně si tu stěžuješ na principy hlasování a to konkrétně na to, že je hlasování anonymní. Prosím, pochop už konečně, že Piráti v drtivé většině voleb hlasují anonymně (protože taková volba je výrazně demokratičtější) a tím, že si na to budeš stále dokola stěžovat, se to stejně nezmění. Rozhodně není v našem zájmu, aby se hlasování stala předmětem nátlaku jakéhokoliv druhu. Jestli si potřebuješ pohlídat, jak hlasují "tvoji" lidé, řeš si to prosím jinde.
A jestli si navzájem nevěříte, není to trochu zvláštní?