[Členský podnět] Formát krajské schůze

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni

Odpovědět

Projednat formu zasedání

PRO předjednání předsednictva
9
53%
PROTI předjednání předsednictva
0
Žádná hlasování
PRO souhrny úkolů
8
47%
PROTI souhrnům úkolů
0
Žádná hlasování
zdržuji se
0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 9 - Celkem hlasů: 17

Vojtech.Pikal
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 26338 poděkování
Dostal poděkování: 19251 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[Členský podnět] Formát krajské schůze

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 21 srp 2019, 00:02

Ahoj, jsem na dovolené a tak prokrastinuji na fóru, i když bych na něm měl pracovat.

Takže pro vás mám dva podněty k formátu krajských schůzí;

1)
Návrh A píše:Krajské fórum se ukládá krajskému předsednictvu, aby krajské schůze svolávalo tak, že cca hodinu před začátkem schůze proběhne schůze krajského předsednictva a krasjkých odborů, které proberou aktuální výkonnou agendu a připraví program k následujícímu zasedání krajského fóra.
V minulosti už jsme tak jednu dobu fungovali, zmiňovalo se to zde; IMHO to zvýší atraktivitu a rychlost jednání obecně.

2)
Návrh B píše:Krajské fórum zařazuje jako pravidelný první bod svých zasedání informaci o plnění úkolů uložených či přijatých od posledního zasedání a ukládá krajskému předsednictvu, aby spolu se zveřejněním zápisu ze zasedání byl vypracován souhrn z úkolů uložených a přijatých na zasedání.
Začal jsem dělat něco takového pro RV, a IMHO to funguje skvěle - viewtopic.php?p=630711#p630711
Je to dobrý způsob jak sledovat co se dělá a dohlédnout jednoduše, aby nic nepadalo pod stůl.

Mohlo by to být taky cesta jak zkrátit reporty.
člen RV, AO, PO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Olomoucký kraj“