Kakakr - Posádka, úlohy, úkoly 6

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Karlovarsky kraj

Odpovědět
Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 1243
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Profese: :eseforP
Bydliště: Valeč, Karlovarský kraj
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Kakakr - Posádka, úlohy, úkoly 6

Příspěvek od Josef.Ulehla » 05 zář 2012, 03:33

jméno § na fóru § mejl § operátor § mobil § obec § u pirátů § kandidát § můstek / paluba § úloha § úkol

David Maglia § davidkv § david.maglia@witte-automotive.cz § t § 774041977 § Karlovy Vary § Příznivec § n § p § paluba lídra § Shání lidi, kteří by byli ochotni pomoct. Radí lídrovi.

Ivana Šabatová § ivas § media-kv@pirati.cz § o § 607767251 § Mimo kraj § Příznivec § n § m § styčná pirátka pro média § Vysílač do médií s redakční strukturou. Řídí Michala Sadílka v jeho úloze styčného piráta pro lokální média. Kromě toho: Spojení přes Pavla (Hada) na Ivana Bartoše. Dodá jeden další kontakt v Karlovarském kraji. Bude representovat Karlovarský kraj na pražské schůzce 6.9.

Josef Kadleček § Josef Kadlecek § josef.kadlecek@pirati.cz § v § 608204000 § Mimo kraj § Praha § n § m § styčný pirát pro Prahu § Koordinuje pomoc Pražáků Karlovarskému kraji. Řídí svoji palubu. Ujasní, jestli Lýdie, Martin, Michal Krause, Roj maj bejt tady v tabulce posádky, úloh a úkolů. Teď hlavní: Pomoc Pražáků při sestavení pozvánky na varský pirátský den 12.9. Účast Pražáku (včtně matroše) na pirátském dnu 12.9. Kromě toho: Přivézt bandu z Prahy? Elektrikář? Transit? Doprava za úhradu?

Josef Bláha § pepino § tariablaf@seznam.cz § t § 731478815 § Karlovy Vary § Příznivec § n § m § pirát pro okrskové volební komise § Zajistit, aby Jiří Metod Kassl a další se zaregistrovali. viewtopic.php?f=412&t=13129

Josef Úlehla § Josef Ulehla § josef.ulehla@pirati.cz § t § 733618959 § Valeč § Člen kraje § k § m § lídr § Vystupování v médiích. Zatím dělá kapitána.

Klára Černá § czerna § subkultura@seznam.cz § o § 608678533 § Karlovy Vary § Příznivec § n § p § paluba lídra § Zkusíeme ji kontaktovat, jestli a jak se zapojí.

Lukáš Jadlovský § gugacka § gugacka@gmail.com § v § 608770133 § Mariánské Lázně § Kandidát § k § m § akční pirát § Zařizuje akce. Ujasní svoji palubu (Standa, Zdeněk syn).

Lýdie Hejnová § Lydie Hejnova § lydie.hejnova@pirati.cz § o § 722594280 § Mimo kraj § Praha § n § p § paluba styčného piráta pro Prahu § Akce? Petice?

Martin Brož § Martin Broz § martin.broz@pirati.cz § v § 777276624 § Mimo kraj § Praha § n § p § paluba styčného piráta pro Prahu § Pomůže? Akce? Socha korupce? I jinak? Nemohl by v Pirátských novinách vyjít "inzerát", že hledáme posádku lodi Kakakr? Doplní údaje? Ještě jeden mejl: i@brooch.cz? Pirátské noviny?

Martin Kocmich § Martin Kocmich § martin.kocmich@pirati.cz § v § 776575240 § Chodov § Člen kraje § n § p § paluba piráta pro internet § Využije rady Adama Šoukala? Domluví se s ostatními správci fujsbúku karlovarského kraje? Napojí se i na ústřední fujsbúk? Doplní údaje? Zajistí spojení lodi Kakakr s fujsbúkem? Přijde na schůzku 2.9. v 11:00.

Michaela Krausová § Michaela Krausova § michaela.krausova@pirati.cz § t § 732858172 § Mimo kraj § Ústředí § n § m § styčná pirátka pro ústředí § viewtopic.php?f=412&t=13022

Michal Krause § Michal Krause § michal.krause@pirati.cz § v § 774612054 § Mimo kraj § Praha § n § p § paluba styčného piráta pro Prahu § Akce?

Michal Sadílek § MyX § michal@sadilci.cz § t § 603323353 § Karlovy Vary § Příznivec § k § m § samolepkový pirát § Tři úlohy. Na palubě Ivany Šabatové, styčné pirátky pro média má úlohu: styčný pirát pro lokální média. Na kapitánském můstku má úlohu: samolepkový pirát. Na palubě Petra Třešňáka, piráta pro plakáty a letáky má úlohu: správce pirátské krčmy Karlovy Vary, Vítězná 15.

Patrik Timura § Patrik Timura § patrik.timura@pirati.cz § t § 605780028 § Chodov § 1. místopředseda kraje § k § m § styčný pirát pro internet § Zodpovědný za bezredakční média (facebook, twitter, g+ ...). http://www.pirati.cz/ . Udržuje http://www.pirati.cz/regiony/karlovarsko/start . Ujasní a řídí svoji palubu (Martin). Cílek.

Petr Třešňák § Petr Tresnak § petr.tresnak@pirati.cz § o § 606675294 § Mariánské Lázně § Předseda kraje § k § m § pirát pro plakáty a letáky § Wastl? Doplní údaje? Leták / plakát?

Petra Timurová § PetraT § petra@timurova.com § t § 737378101 § Chodov § Příznivec § n § m § pirátka ve strážním koši § Zpravodajka. Přenáší zásadní informace z různých médií do fóra. Zaregistruje se na fóru.

Roman Kučera § Roman Kucera § roman.kucera@pirati.cz § t § 603268338 § Mimo kraj § Praha § n § p § paluba styčného piráta pro Prahu § Zařídí akci po tiskovce? Dotlačí fotografie na fujsbúk a krajský veb? Doplní údaje?

Rudolf Gerais § Rudolf Gerais § rudolf.gareis@pirati.cz § o § 720633022 § Sokolov § 2. místopředseda kraje § k § p § paluba piráta pro plakáty a letáky § Pomáhá Petru Třešňákovi, pirátovi pro plakáty a letáky. Zkouší zajistit tisk letáků.

Šárka Švamberková § fedora § sarka.svambergova@seznam.cz § t § 739625519 § Valeč § Příznivec § n § p § paluba lídra § Domluví se s Martinem Kocmichem? Doplní údaje?

Štěpán Kubič § na fóru není § info@u-davida.cz § t § 605960015 § Karlovy Vary § Příznivec § n § p § paluba piráta pro plakáty a letáky § Doplní údaje? Když nedorazí na schůzku 2.9. v 11:00, Josef Úlehla a možná další po schůzce v Loděnici zajdou do Čajovny.

Zdeněk Třešňák (otec) § Zdenek Tresnak § zemepro@morea.cz § o § 602347870 § Mariánské Lázně § Příznivec § k § p § paluba piráta pro plakáty a letáky § Úkol?

Zdeněk Třešňák (syn) § na fóru není § ztresnak@seznam.cz § o § 607907633 § Mariánské Lázně § Příznivec § n § p § paluba akčního piráta + paluba piráta pro plakáty a letáky § Zajišťuji možnost povoleného výlepu v obcích a na 21. jsem domluvil agitační konzert u nás v ML.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 1243
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Profese: :eseforP
Bydliště: Valeč, Karlovarský kraj
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Re: Kakakr - Posádka, úlohy, úkoly 6

Příspěvek od Josef.Ulehla » 09 zář 2012, 23:26

Žhavá tabulka posádky, úloh a úkolů je nyní zde:

viewtopic.php?f=412&t=13285

Zde prosím zamknout.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti