KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 318
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 793 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Lukas.Mamula píše: 19 lis 2020, 20:38
Jana.Leitnerova píše: 19 lis 2020, 20:17 Ano, beru si to osobně, protože jsem nynější vedoucí kMO a po KF se šíří zvěsti, že to využívám pro své vlastní PR a ty to pak píšeš ve své řeči :) budu tedy ráda, pokud to vysvětlíš nějak přesněji a odpovíš, zda si myslíš, že já jsem tu funkci zneužila nebo ne? Opravdu budu ráda za jasnou odpověď, pokud je moje působení bráno až tak negativně, ráda bych ten feedback fakt měla. Snad neprosím příliš.
Zase mám pocit,že mě tlačíš k odpovědi,která ale není. Sama si musíš odpovědět zda povazujes za stret kandidovat v první petce a delat PR pro kandidáty.
Já se nad tim zamýšlel a vzhledem k tomu,že jsem take člověk s funkcí a netajim se tím, že chci znova kandidovat v komunalkach na magistrát, chci se vyvarovat řečem a jít naproti řešení, jak to co nejvíc omezit. A vymyslel jsem viz. ma řeč.
Toto se bude dít čím dál častěji a myslim,že začít řešit problem přece není na škodu ba naopak.
Upozornění na toto je výsledkem toho,že se to stalo tématem a ja jej využil a zkusil se zamyslet,jak to vyřešit.
Netlačím, na rovinu se ptám. Pokud ve své kandidátské řeči napíšeš, že chceš něco omezit, tak logicky z toho vyplývá, že se to děje. Já si na to odpověděla a nerozumím tomu, že mi na stánku říkáš, jak dělám hrozně moc věcí jako čelní kandidátka a že bychom se o tu práci měli podělit a pak vzápětí naznačuješ – a ani to nedokážeš říct natvrdo – že jsem využila kMO k vlastní propagaci. To se tak nestalo, svědomí mám naprosto čisté a proto mě to tak mrzí. Že tě vůbec napadlo, že bych to udělala. Mimochodem, svoje články pro kampaň jsem napsala až jako poslední, protože jsem se věnovala článkům lidí v TOP 12. A nikde v interních pravidlech ani není, že vedoucí kMO nesmí nikam kandidovat. Jsem si naprosto jistá, že moje zvolení do čela kandidátky a následná důvěra ze strany voličů přišla díky mé práci, dlouhodobému dobrovolničení, jasným postojům a schopnosti prosadit některé věci. No nic, jsem se zbytečně rozepsala.

Přeju ti mnoho štěstí ve volbách a věřím, že až se staneš novým vedoucím kMO, ukážeš reálně, jak se to má dělat. Třeba to pak pochopím, jak jsi to celé myslel :)

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2697 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Podařilo se mi špatně nastavit hlasování, za což se omlouvám.

Nové hlasování začne ve 12:00, potrvá 48 hodin a je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 98dab/view
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvek:
Adam.Vyplel

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2697 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Výsledky 1. kola hlasování jsou dostupné zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 98dab/view

Hlasování se zúčastnilo 48 členů KS, což odpovídá účasti 57 %. K postupu do druhého kola volby tedy bylo potřeba získat 25 hlasů.

@Filip.Vitek získal 36 hlasů a postupuje do druhého kola.
@Jana.Leitnerova získala 26 hlasů a postupuje do druhého kola.
@Lukas.Mamula získal 18 hlasů a nepostupuje do druhého kola.

Druhé kolo volby začne zítra ve 12h.

Edit: Hlasování je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... d2931/view

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2697 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Výsledky 2. kola hlasování jsou dostupné zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... d2931/view

Hlasování se zúčastnilo 47 členů KS JmK, což odpovídá účasti 56 %.

@Filip.Vitek získal 34 hlasů.
@Jana.Leitnerova získala 11 hlasů.
2 hlasující se zdrželi.

@Filip.Vitek se tedy stává novým vedoucím kMO. Gratuluji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 3):
Jana.Leitnerova, Michal.Marciniszyn, Filip.Vitek

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 318
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 793 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Děkuji moc všem za podporu v 1. i 2. kole volby. Bylo mi ctí s vámi všemi v minulém roce a třičtvrtě spolupracovat.

Velmi gratuluji @Filip.Vitek a slibuji, že veškerou agendu předám v nejbližší době, budu připravená pomoct vše převzít a budu ráda i nadále aktivní v rámci mediálního týmu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvky (celkem 7):
Tomas.Kolacny, Michal.Marciniszyn, Petr.Springinsfeld, Tomas.Psota, Adam.Zemek, Filip.Vitek, Jiri.Kaderavek

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Filip.Vitek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 116
Registrován: 07 úno 2018, 21:23
Profese: lektor a expediční průvodce
Bydliště: Kunice 63, okres Blansko
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 26/2020 - Volba vedoucí/ho krajského mediálního odboru

Příspěvek od Filip.Vitek »

Ahoj všem!

Nechci se opakovat zrovna po Gottovi, ale - nečekal jsem to!
O to víc děkuji za výraznou podporu. Vždy mi to přišlo jako fráze, ale taková podpora je opravdu zavazující.

Předpokládám, že jste mě zvolili mj. i proto, abych realizoval body, které jsem zmínil v mé kandidátské řeči. A to přesně hodlám udělat. Takže se těšte na dotazník a chci se setkat s co největším množstvím z vás, abych zjistil jak vnímáte MO vy a co očekáváte. No a samozřejmě co nejvíc z vás zapojit.

Průběžně budu od @Jana.Leitnerova přebírat běžnou agendu a ještě jednou Janě díky, že z MO nemizí a můžu s ní počítat. Díky taky @Lukas.Mamula, že má chuť a energii do toho šlápnout. Těším se na celý tým a na tu jízdu co nás čeká!

Na závěr mám prosbu. Mé klienty už mnoho let přesvědčuji, ať mají ve firmách co nejotevřenější komunikaci a fungující zpětnou vazbu. Vás prosím o totéž. Po kritice určitě nebudu skákat radostí tři metry ke stropu, ale má pro mě dlouhodobě obrovskou hodnotu. Jakmile se vám nebude cokoliv zdát nebo budou pochyby, dejte vědět. Čím dřív tím líp.

Ještě jednou díky a těším se!

filip
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Vitek za příspěvky (celkem 8):
Lukas.Dolezal, Tomas.Kolacny, Petr.Springinsfeld, Zbynek.Janoska, Jiri.Kaderavek, Adam.Vyplel, Lukas.Mamula, Monika.Spilkova

"Leader je dealerem naděje."

Filip Vítek
Člen KS Jihomoravský kraj
+420604202854
filip.vitek@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“