Prodloužení doby pro příjem přihlášek na volebního asistenta

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Podporujete níže uvedený návrh?

PRO
2
50%
PROTI
2
50%

Celkem hlasujících: 4 - Celkem hlasů: 4

Vaclav.Zidek
Republikový výbor
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 2018 poděkování

Re: Prodloužení doby pro příjem přihlášek na volebního asistenta

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ondrej.Kolek píše:
13 bře 2020, 12:08
Vasku mozna je potiz v tom, jak ty chapes smir, tymovou spolupraci a konsenzus. K temto vecem se, soude dle tveho pusobeni na foru, dobereme tim, ze vzdy a nekriticky prijmeme tvuj pohled.
Můj pohled je podle tebe "podání ke KK", já návrhnul cestu mezi.

Já myslím, že smír, konsenzus a tým chápu celkem dobře. Jediný "tým", kde se dostávám do konfliktu je komunikace s PKS LBK, asi máme nějaký komunikační blok, který jinde není. Možná je to k zamyšlení, ale určitě není vina jen na mé straně, to bych obdobné konflikty měl i jinde ve straně. A nemám ... ale taky netvrdím, že nenesu svůj díl viny, ale jak se říká, nikdy to není vina jednoho ...
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek

Renata.Franclova
Člen KS Liberecký kraj
Profese: projektová manažerka
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renata.Franclova »

Hezký den všem, k výše uvedenému sděluji: Stahuji svou žádost/přihlášku na post volebního asistenta.
Důvody:
1) už teď se vedou několikadenní diskuze o tom co a jak mohlo být uděláno jinak. Je to obtěžující, žere to čas a energii, kterou je možné investovat smysluplně
2) k energii a času který mám, jsem se s ohledem k současné mimořádné situaci přihlásila k "Člověku v tísni" a to že bude třeba pomáhat a budou opravdu potřební, je víc než jisté. Je to činnost, která má smysl.
3) pozice volebního asistenta je marketink. V marketinku vede vždy k cíli více cest. Zpravidla si ten, kdo kampaň řídí vybírá odzkoušenou, tu která je mu bližší a tu která je bližší osobě, kterou propaguje. V součásném stavu bych neděla nic jiného než obhajovala své kroky. To by nepřineslo nic dobrého mě a ani kandidátům, pro které jsem chtěla pracovat. Oni musí napnout své síly vůči volilčům, konkurenci, a ne vůči internímu napadání z vlastních řad.
4) všem ostatním na kandidátce, kteří o mou pomoc měli zájem sděluji, ráda vám své zkušenosti předám, budu nápomocna radou i skutky
5) nemůžu si to odpustit, ale je proti ménu vnitřnímu přesvědčení dělat svědomitě marketing i někomu, jehož krédem je všem se patlat a hledat chyby na jiných.
6) Děkuji všem za přízeň a podproru a slibuji, vrátím vám ji jinak, jak jsem zmínila - vždy můžete zavolat, domluvit se na setkání, poslat mi články, připíšu k nim své názory a bude jen na vás jak s nimi naložíte.
Toť vše a opravdu, když ne teď, v této současné velmi komplikované situaci, tak kdy jindy věnovat čas a energii něčemu co pomůže. Třeba i filtrováním příspěvků, oslovováním starších s vysvětlením současného stavu. Přibývá lidí v karanténě, kteří si nemohou nakoupit. Všichni máme okolo sebe, bližní, sousedy. I bez karantény stav současné infomovanosti a mediálních výstupů může u leckterých starých občanů vyvolat paniku. Tak, jak jsem se zmínila již výše, celá diskuze je naprosto vyčerpávající a zahltila již spoustu lidí.
Prosím, věnujte už čas něčemu, co má opravdu smysl. Všem, kteří do diskuze vstoupili, děkuji za podporu, moc si jí vážím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Renata.Franclova za příspěvky (celkem 3):
Helena.Vondrakova, Ondrej.Kolek, B_Pat

Ondrej.Kolek
Předseda krajského sdružení
Profese: chemik (technolog vývoje)
Dal poděkování: 1561 poděkování
Dostal poděkování: 1183 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Renato moc me ta situace mrzi.
Ztrata chuti neco pozitivniho delat vyvolana setrvalym podvazovanim vynalozeneho usili je pochopitelna. A netyka se jen tebe.

Tvoje zkusenosti a vhled se jiste uplatni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kolek za příspěvek:
Renata.Franclova
Krajské předsednictvo LK; Garant bodu Věda a Výzkum; ondrej.kolek@pirati.cz
"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Renata.Franclova
Člen KS Liberecký kraj
Profese: projektová manažerka
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renata.Franclova »

Ondro, díky moc, ztráta chuti je dohadovat se o ničem. Toto evidentně nebyla správná cesta, byť měla vést ke společnému cíli. Někdy je lepší to ukončit a začít znovu a lépe. Věř, že se zapojím a budu se snažit být přínosem. A pokud budeme my poztivní, tak výsledek musí být také pozitivní. Každopádně ještě jednou děkuji a přeji silu a zdraví tobě i všem, které máš rád.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Renata.Franclova za příspěvek:
Ondrej.Kolek

Vaclav.Zidek
Republikový výbor
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 2018 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Jen aby to nezapadlo, asi jsem věštec, nebo uvedený důvod pro prodloužení výběrka byl prostě validní argument. No nic, teď máme možnost to vyhlásit znovu a jinak.

Zápis jednání PKS z 18. 3. 2020
viewtopic.php?p=687784#p687784
Helena:
-Nemá smysl to výběrové řízení dělat, kvůli Zuzce, vzhledem ke svým úvazkům je nepřijatelná.

Marek:
-Postrádá to smysl, výběrko, kde je jeden člověk.

Daniela:
Souhlasím, vyhradili jsme si právo nikoho nevybrat nebo to zrušit, jako Koordinátorka Zuzka neměla čas v období voleb.
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“