KF LBK 4/2019 Zasedání KF - podzim

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Liberecky kraj

Helena.Vondrakova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka LiK
Dal poděkování: 203 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF LBK 4/2019 Zasedání KF - podzim

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 31 črc 2019, 21:57

Vaclav.Zidek píše:
31 črc 2019, 21:17
Zdravím, nechápu proč termín vybírá pro KF jedno MS, nemělo by hlasovat celé KF o termínu? Je to krajská schůze, mělo by se rozhodovat v rámci KF.

OFFTOPICBTW tak teď je volba být celý den na KF nebo se nevykašlat na 5. narozeniny syna.
Protože potřebujeme, aby tam bylo co nejvíc lidí z MS Jablonec NN.
BTW počítala jsem s tím, že se někomu nebude líbit, a dokonce jsem to tipovala na tebe ;)
Mgr. Helena Vondráková, krajská koordinátorka za LBK, volební výbor, zastupitelka v Pulečným

Vaclav.Zidek
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 409 poděkování
Dostal poděkování: 524 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Zidek » 01 srp 2019, 08:59

Helena.Vondrakova píše:
31 črc 2019, 21:57
Vaclav.Zidek píše:
Zdravím, nechápu proč termín vybírá pro KF jedno MS, nemělo by hlasovat celé KF o termínu? Je to krajská schůze, mělo by se rozhodovat v rámci KF.

OFFTOPICBTW tak teď je volba být celý den na KF nebo se nevykašlat na 5. narozeniny syna.
BTW počítala jsem s tím, že se někomu nebude líbit, a dokonce jsem to tipovala na tebe ;)
To jsem trochu nepochopil "tipovala na tebe". Protože ostatní čtou minimálně fórum a prakticky nereagují, tak budu za "problémového" já? Věřím, že by se ozvali i další, kdyby sem chodili ... jen chci, aby věci pracovaly maximálně průhledně a správně. Jen na okraj, pokud měníš první post, tak se nepošle upozornění o editaci, tedy je dobré dát do vlákna post s infem, že došlo k editu, aby na to byli všichni upozorněni.

A k účasti MS Jbc? Je to zasedání KF, kde se bude probírat příprava krajských voleb - tedy by měli být zastoupeni co nejvíce všichni z kraje. Věci týkající se především MS Jbc, se mají řešit na zasedání MF Jbc. Nebo jde o to, aby mělo MS Jbc v případě rozpravy a hlasování největší možné zastoupení na zasedání KF a měli tak možnost usměrnit vývoj v kraji podle svých potřeb? Protože tak to přesně vypadá ...

Ještě bych pochopil postup ... MS Jbc vybralo tento termín, a následně dát jej hlasovat v KF jestli vyhovuje i ostatním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Jana.Zidkova
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek

Helena.Vondrakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 01 srp 2019, 14:52

Vaclav.Zidek píše:
01 srp 2019, 08:59
Helena.Vondrakova píše:
31 črc 2019, 21:57
Vaclav.Zidek píše:

To jsem trochu nepochopil "tipovala na tebe". Protože ostatní čtou minimálně fórum a prakticky nereagují, tak budu za "problémového" já? Věřím, že by se ozvali i další, kdyby sem chodili ... jen chci, aby věci pracovaly maximálně průhledně a správně. Jen na okraj, pokud měníš první post, tak se nepošle upozornění o editaci, tedy je dobré dát do vlákna post s infem, že došlo k editu, aby na to byli všichni upozorněni.

A k účasti MS Jbc? Je to zasedání KF, kde se bude probírat příprava krajských voleb - tedy by měli být zastoupeni co nejvíce všichni z kraje. Věci týkající se především MS Jbc, se mají řešit na zasedání MF Jbc. Nebo jde o to, aby mělo MS Jbc v případě rozpravy a hlasování největší možné zastoupení na zasedání KF a měli tak možnost usměrnit vývoj v kraji podle svých potřeb? Protože tak to přesně vypadá ...

Ještě bych pochopil postup ... MS Jbc vybralo tento termín, a následně dát jej hlasovat v KF jestli vyhovuje i ostatním.
Nic o tom, že by jsi byl problémový jsem nenapsala. Na KF se nebudou řešit pouze krajské volby, ale, a to je aktuálně naléhavější, také zastoupení Pirátů v městských společnostech, které je v JBC nejpočetnější a MS Jablonec nad Nisou. Mrzí mě, že to vypadá tak, jak píšeš, protože žádné takové úmysly v tom nejsou. Ani si nemyslím, že by bylo v plánu na KF o něčem hlasovat. Pokud máš jiné informace a nebo představu o programu, budu ráda, když to tady nastíníš a někam se pohneme.
Má představa je, že se jablonečáci zapojí do příprav a proto jsme potřebovali najít termín, který by vyhovoval převážně jim. Když byla schůze v Lomnici, vybíral termín @Jan.Juza a až bude KF v Podralsku bude se hledat termín, který vyhovuje co možná největšímu počtu podralských Pirátů. I přesto, že mi to dává smysl, možná tě překvapí, že zvolený postup není můj, ale vyšel z konverzace na mumble.
Je možné, že není definitivní a pokud najdeš podporu pro svůj návrh z řad PKS, vymyslíme jiný termín.
Mgr. Helena Vondráková, krajská koordinátorka za LBK, volební výbor, zastupitelka v Pulečným

Vaclav.Zidek
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 409 poděkování
Dostal poděkování: 524 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Zidek » 01 srp 2019, 15:30

Helena.Vondrakova píše:
01 srp 2019, 14:52

Je možné, že není definitivní a pokud najdeš podporu pro svůj návrh z řad PKS, vymyslíme jiný termín.
Mně nejde o můj termín, ale o termín většiny z KF, když už se nemůžeme na bázi konsenzuálního rozhodování (kvůli počtu lidí).

Jsem rád, jestli je to jinak, než to vypadá. Ale je to takové zvláštní. Jasně ať termín předvybere MS - nebo Piráti, kde se akce organizuje, ale bylo by fajn, kdyby i ostatní mohli do toho nějak zasáhnout. Třeba v JBC předvybrat dva termíny a pak ve finálním KF hlasování to doladit na jeden. Bylo by to vstřícnější ke kraji jako celku, zároveň by to více bylo v souladu s vedením strany "odspodu".

BTW - navrhoval jsem nejdříve, aby akce 10. a 11. 8. byl "sjezd" KF, ale to se nakonec nějak přešlo ... což třeba příště.
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek

Veronika.Vavrinova
Místní předsednictvo
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Příspěvek od Veronika.Vavrinova » 07 srp 2019, 19:48

Ahoj, hlásím se do "služby" za Jablonec. Aktuálně vybíráme místo konání a přihlížíme k dostupnosti jak dopravní tak finanční. Navržené Jablečné lázně bohužel nejsou možné, jakákoliv akce v tomto prostoru potřebuje speciální povolení města, nejsou zde záchody ani občerstvení, snad někdy v budoucnu. Dále navržený klub Ex byl prověřen a pokud jsem správně pochopila, nevyhovuje jim termín, viz Helenka. Zatím tedy máme možnosti malý sál Eurocentra s kapacitou 60 lidí a cenou na celý den 6200,-, dále Břízky, kde nemám ještě podrobně vyzjištěno, ale jsou poměrně z ruky, centrum města je dle mě vhodnější, dále jsem navrhla malý sál hotelu Praha, s kapacitou 20-50 lidí za 5000,- na den, tam se obávám mimo jiného stísněného prostoru, pokud by se nás nakonec sešlo fakt hodně. Suma sumárum je dle nás nejvhodnější ze všech směrů Eurocentrum. Ráda bych co nejdříve napsala poptávku.
Veronika Vavřinová

Ida.Chuchlikova
Člen KS Liberecký kraj
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Příspěvek od Ida.Chuchlikova » 20 srp 2019, 12:06

Vzhledem k aktuální situaci není vůbec jasné, jestli bude možné lázně k tomuto účelu od města propůjčit. O vývoji budu informovat, zároveň ale doporučuji hledat náhradní prostor.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881

Filip.Mastnik
Člen KS Liberecký kraj
Profese: OSVČ, autodopravce
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování

Příspěvek od Filip.Mastnik » 28 srp 2019, 15:23

Bral bych eurocentrum, nebo klub na rampě a hotovka.. Tam bude aspoň teplo... A neváhal bych, než nám ten termín někdo vyfoukne...

Helena.Vondrakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 29 srp 2019, 11:02

Verča zarezervovala Eurocentrum. Kapacita 60 lidí nám bude stačit. Předložím PKS návrh rozpočtu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvek:
Ida.Chuchlikova

Helena.Vondrakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 29 srp 2019, 11:49

Pojďme, prosím, dát dohromady program tak, ať stihneme v předstihu vyrobit a nechat vylepit plakáty. Já navrhuji:

1) Pirátské systémy - Zulip a Forum (mohl by se toho, prosím, ujmout @Martin.Rejman ? Jde mi hlavně o nastavení emailových notifikací na fóru. Pak mě ještě napadlo, že by to mohl být bod, který by se opakoval na každém Zasedání KF, protože opakování matka moudrosti. Dala bych to na dopoledne a po vzoru Republikového výboru bychom u toho mohli třeba snídat, či pojmout to neformálně :-) )

2) Situace v Jablonci nad Nisou (představuji si, že by nás členové MS v kooperaci se zastupiteli seznámili s vývojem situace 6 týdnů po odvolání náměstků SPJ. Zároveň by to mohl být tahák pro novináře a mohli bychom to zařadit na čas po obědě, na který bychom je také pozvali. )

3) Představení kandidátů pro volby do kraje (představili by se lidé, kteří usilují o pozici lídra a v čele. Pokud by to bylo na plakátech, je možné, že to osloví potenciální kandidáty z venčí, a přijdou)

4) Představení uchazečů o členství

Dále psala @Sarka.Vaclavikova , že by se na nás přijel podívat @Marcel.Kolaja a tímto prosím o přesnější info, pokud už je známo.
Oslovila jsem také @Ivan.Bartos via @Vera.Marusiakova , ale vzhledem k tomu, že nám to vychází na Den české státnosti, je pravděbodobné, že Ivan bude jinde.
Dále prosím @Katerina.Rosakova o vyjádření, zda by mohla, stejně jako v Lípě, zařídit dětský koutek. Byl totiž naprosto skvělý :-)
Taky prosím @Marek.Forster, zda bychom mohli udělat obhlídku místa s ohledem na technické vybavení a připravit registrační formulář. Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Mastnik, Ida.Chuchlikova

Helena.Vondrakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 29 srp 2019, 11:50

5) organizační struktura strany a používané zkratky (na přání @Barbora.Wirnitzerova , to bych si vzala já)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvek:
Ida.Chuchlikova

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“