KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Hlasování o přijatelnosti kandidáta/kandidátky bylo ukončeno:
celkem bylo odevzdáno 44 hlasů s tímto výsledkem:

Jana Koláříková 32

Lukáš Kolářík 33

Do druhého kola tak postoupili jak @Jana.Kolarikova tak i @Lukas.Kolarik. Gratuluji.
Druhé kolo hlasování bude zahájeno ještě dnes.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Druhé kolo o volbě budoucího předsedy či budoucí předsedkyně našeho krajského fóra bude zahájeno dnes v 19:00 hod. a bude ukončeno tuto sobotu, tj. 6. listopadu též v 19:00 hod.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvek:
Martin.Benda
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Naším novým předsedou se stává @Lukas.Kolarik. Gratuluji, Lukáši! A s Jančou se uvidíme ve volbě místopředsedů, kterou vyhlásím ještě dnes.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvky (celkem 3):
Jana.Kolarikova, Lenka.Kozlova, Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Dnes v 19:30 hod. bude vyhlášeno 1. kolo volby našich krajských místopředsedů a místopředsedkyň. Hlasování potrvá do pondělka, tj. do 8. 11. 2021, 19:30 hod.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvek:
Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Výsledek 1. kola volby místopředsedů je zveřejněn. Druhé kolo bude vyhlášeno ještě dnes. Vzhledem k tomu, že máme volné 4 pozice pro místopředsedy a do druhého kola postupili jen 3 kandidáti, bude nás čekat ještě dovolba 4. místa.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvek:
Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

2. kolo volby místopředsedů bude zahájeno dnes ve 21:00 hod. a ukončeno bude tuto středu, tj. 10. listopadu ve 21:00 hod.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohuslav.Svehla za příspěvek:
Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Výsledky 2. kola volby předsednictva našeho krajského fóra jsou zveřejněny. Ještě dnes bude zahájeno jednání ohledně dovolby zbývající místopředsednické pozice.

  1. místopředsedkyně - @Veronika.Kovarova
  2. místopředsedkyně - @Jana.Kolarikova
  3. místopředseda - @Michal.Horak

Gratuluji a těším se na plody vaší práce!

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: KF JčK 13/2021 - Volba předsednictva

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Bohuslav.Svehla píše: 06 lis 2021, 19:04

Naším novým předsedou se stává @Lukas.Kolarik. Gratuluji, Lukáši! A s Jančou se uvidíme ve volbě místopředsedů, kterou vyhlásím ještě dnes.

Vážený pane předsedající, vážené členky a členi krajského fóra Pirátů.

Chtěl bych vám velmi poděkovat za to, že jste mě zvolili novým předsedou. Chtěl bych také poděkovat Jirkovi Princovi za nominaci do této volby.
Popravdě jsem to nečekal a sám ve druhém kole volil svou protikandidátku o které jsem si myslel, že má vetší šanci, protože jako předsedkyně jasně ukázala své kompetence. O tom svědčí i vyrovnaná volba, kdy ani jeden z kandidátů ve druhém kole nezískal nadpoloviční počet hlasů. Chtěl bych jí za dosavadní vedení kraje poděkovat.

Nastupuji sice v rozbouřené době, ale ne bez zkušeností. Tato role pro mě není ničím novým, již několik let jsem krajské sdružení vedl a mám tedy na co navazovat. To vnímám jako velkou výhodu, nemusím se rozkoukávat a mohu naplno začít pracovat. Je to potřeba, komunální volby klepou na dveře a také je nejvyšší čas začít připravovat rozpočet.

Jak jsem psal v kandidátské řeči, chci v první řadě vytvořit vhodné podmínky našim kandidátům v komunálních volbách a nastavit systém jejich podpory. Za druhé, chci vylepšit fungování našich expertních týmů, lépe je provázat s našimi zastupiteskými kluby a také oslovit další odborníky, kteří by se do jejich fungování mohli zapojit.

Až to epidemiologická situace dovolí, chci také více objíždět jihočeský region a setkávat se s vámi nad problémy místních sdružení, lokální politiky nebo jen na pokec nad troškou nějakého dobrého nápoje. Osobní kontakt je nenahraditelný.
Zároveň bych vás chtěl požádat o jednu laskavost. Pokud budete mít jakýkoliv problém, který se týká krajského sdružení nebo jeho předsednictva, tak mi zavolejte. Všechny problémy se dají řešit, ale musí se o nich vědět. Často jde jenom o komunikaci. Na řešení problémů si vždycky čas najdu.

Uvažuji o způsobech, jak fungování krajského fóra vylepšit a hlavně zefektivnit, pokud ale máte nějaký nápad i vy, neváhejte se o něj podělit. Vždycky jsem byl, a hodlám v tom pokračovat, přístupný všem názorům a nápadům nebo diskuzím o nich.

Ještě jednou děkuji a hurá vstříc komunálním volbám.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 6):
Zuzana.Kudlackova, Ludek.Blaha, Bohuslav.Svehla, Veronika.Kovarova, Martin.Benda, Martin.Mareda
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“