Veřejná odpověď na tiskovou zprávu PKS JčK piráty z J.Hradce

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: Veřejná odpověď na tiskovou zprávu PKS JčK piráty z J.Hradce

Příspěvek od Jiri.Princ » 31 říj 2019, 19:45

Ahoj Piráti,

Jen velmi nerad sedím zbytečně a naplano u počítače, ale když už to musí být:
1/. Určitě jsem zveřejněním tohoto prohlášení ve vztahu k „Bratrstvu čtrnácti dlouhých palců“ nesledoval žádný záměr,
kvůli kterému by členové bratrstva museli být už zase jeden po druhém vytahováni ze svých škatulek a na povel donuceni
do shora vypocených „ANTIPROHLÁŠENÍ“, jako že demokracie atd.

Mým důvodem bylo pouze podat informaci padesáti tč. spícím členům PS v JčK o tom, že dva zástupci PKS, vyslaní do našeho města vydali tiskovou zprávu,
ve které lhali o poměrech na naší radnici. Tedy o tom, že jsme našim příznivcům a voličům museli věci objasnit a říci jim skutečně pravdu.
Ono totiž ani v jakoby a rádoby vyšším zájmu nelze nikomu lhát, zatajovat věci, odposlouchávat kolegy, pomlouvat a ohýbat pravdu bez důkazů,
jen tak, jako že když mám zvládnutou aktivní většinu mužiků.

2./ Reakce zkráceně:

A/ Agnes Němečková – „spi dál, vůbec nemáš ánunk vo co fičí!“

B/ Verčo Jirková - „Nelze zahodit lži, šikanu, křivá obvinění za hlavu a říct si Jedeme dál. Zatím se nám nikdo z Kolaříkových
za své přehmaty a vykonstruovaná obvinění neomluvil.“
- Jaromír Kopřiva a Štěpán Jirka nejsou ani registrovaní, ani příznivci
- Dr.Ondra Lešetický s bydlištěm třeba na Marsu je pirátem v J.Hradci a může zde pracovat a pracuje na Universitě i ve „výboru pro rozvoj města“,
a určitě lépe než Judita Vedlová v komisi dopravní.

C/ Judito Vedlová – „Zveřejni konečně tu koaliční smlouvu a budeš prezident PS. Mám totiž pocit, že se co do jejího zveřejnění týče se ti dva pánové z PKS,
co o to tolik půl roku stáli nakonec oba nějak zadělali (nebo o její zveřejnění vůbec nešlo a byl to jen důvod k naší další šikaně ?).“

D/ Pavle Šramhausere – „Situaci jsi vyhodnotil dobře. Vašek Urban jako náš předseda MS v J.Hradci od úplného začátku razil názor a pečlivě dbal na to,
že členem PS v J.H. bude pouze vzdělaný, slušný, pracovitý a věci oddaný pirát. Tvé místo je skutečně v Českých Budějovicích.

E/ Andreo Protivínská – „Ehm, jejda, počkej do léta, vše bude naopak“

F/ Lukáši Kolaříku – „ Stokrát jsem ti na foru napsal v čem lžete a píšu to pořád dokola, jestli si stojíš na vedení, napíšu ti to po stoprvé“

T.č. z třetího podpalubí Jirka Princ

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“