KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Josef.Spak »

Z pověření krajského předsedy zahajuji projednání členského podnětu Iva Vlasatého, jehož návrh byl podpořen skupinou členů:

Krajské fórum Jihočeského kraje deklaruje, že povolební koalice s účastí nezávislé zastupitelky zvolené za Piráty v Jindřichově Hradci nerespektuje stanovy a principy Pirátské strany. To se nezměnilo ani po vytrvalé snaze dojednat nápravu. KF JčK proto za Pirátskou stranu účast v koalici prohlašuje za neplatnou a distancuje se od všech kroků zastupitelky Jany Burianové za dobu působení v pozici radní; od jejího politického působení obecně pak, pokud se pozice radní města Jindřichova Hradce nevzdá. Bezpodmínečně se krajské fórum distancuje od Oldřicha Mácy a jeho netransparentního jednání při dojednávání koalice i poté.

Jednáme v referendu, proto nejsou přípustné nové věcné návrhy v tomto konkrétním jednání. Všechny moje vlastní návrhy ve vlákně s členským podnětem prosím považujte za stažené. Žádné jiné návrhy v této věci neregistruji.
Pro jistotu ještě jednou: nyní zde probíhá jednání o výše uvedeném návrhu (na odstoupení od koaliční smlouvy a tak dále), který Krajské fórum, tj. všichni členové, buď schválí nebo neschválí.
  1. Rozprava potrvá 5 dní do pondělí 9.9.2019, poté proběhne hlasování v délce 48 hodin. Tyto lhůty lze změnit, pokud někdo takový postup navrhne. Také lze např. podat námitku nebo navrhnout změnu předsedajícího.
  2. Prosím navrhovatele @Ivo.Vlasaty o úvodní slovo.
  3. Také prosím @Jana.Burianova, @Jaromir.Kopriva, @Oldrich.Maca o jejich vyjádření k tématu, neboť se jich návrh přímo týká.
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Úvodní slovo vložím později, do té doby můžete rozprávět beze mě.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Jiri.Princ »

Pane Josefe Špaku,

smekám před vaší již více než půlroční neutuchající aktivitou při likvidaci pirátství v našem J.Hradci.
Pochopil jste správně, že každý ze členů předsednictva Jčk ČPS disponuje určitým objemem morálních a mravních zásad,
a že si nikdo nechce ušpinit ruce špínou spojenou s nesmyslnou likvidací fungující koalice na radnici v J.Hradci.
Krajské předsednictvo do toho před půl rokem hodilo vidle. Od té doby čeká na nějakou bezzásadovou figuru s nulovým emočním intelektem až tu likvidaci dokončí .
Nebo už dneska děláte slouhu V.Urbanovi a MUDr. Kopřivovi, kteří se v JH derou nahoru?

Ahoj piráti J.Princ
Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 879 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Jiri.Princ píše: 05 zář 2019, 14:12 Pane Josefe Špaku,

smekám před vaší již více než půlroční neutuchající aktivitou při likvidaci pirátství v našem J.Hradci.
Pochopil jste správně, že každý ze členů předsednictva Jčk ČPS disponuje určitým objemem morálních a mravních zásad,
a že si nikdo nechce ušpinit ruce špínou spojenou s nesmyslnou likvidací fungující koalice na radnici v J.Hradci.
Krajské předsednictvo do toho před půl rokem hodilo vidle. Od té doby čeká na nějakou bezzásadovou figuru s nulovým emočním intelektem až tu likvidaci dokončí .
Nebo už dneska děláte slouhu V.Urbanovi a MUDr. Kopřivovi, kteří se v JH derou nahoru?

Ahoj piráti J.Princ
Díky, Jirko ,za všeshrnující a vševystihující vyjádření. Měl-li někdo pochybnosti o navrženém, jistě se ti tímto příspěvkem podařilo tyto pochybnosti rozptýlit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Guth.Jarkovsky, Ivo.Vlasaty
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Jiri.Princ »

Zuzano Kudláčková,

Nikdy mne, ani ostatní normální členy PS z J.Hradce nenapadlo zaútočit a rozmetat jiné MS v kraji (ČB,PI,….),
všech jsme si vážili, akceptovali jejich neduhy, přáli jim úspěchy.
O to nechutněji vnímám neustálé buzerování, kádrování, vyslýchání a útočení na nás, jako sousedy a kolegy.
Velmi nemravně se na tomto pogromu Hradeckých pirátů a následné normalizaci podílejí zejména tvoji budějovičtí kolegové.

Jelikož nejlepší obrana je útok (jak mne naučil J.Špak ), žádám tě tímto, jelikož nejsem
příliš obratný na PC: pošli mi prosím odkaz, kde na foru najdu:

1/. Sponzorskou smlouvu na horentní sumu darovanou vašemu MS, jejímuž dárci jsme ve
Strakonicích všichni tleskali.

2/. Transparentní vyúčtování čerpání tohoto daru, hlasování o čerpání, zápis.


Nebo je pravda co se po Budějovicích povídá, že jste ten dar dostali proto, abyste vycouvali v čb ze vznikající koalice

Ahoj J. Princ
Uživatelský avatar
Martin.Kakona
Krajský zastupitel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 čer 2014, 18:54
Profese: Konstruktér počítačů a výzkumník
Bydliště: Soběslav
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Martin.Kakona »

Jiri.Princ píše: 05 zář 2019, 14:12 smekám před vaší již více než půlroční neutuchající aktivitou při likvidaci pirátství v našem J.Hradci.
Být pirátem, znamená být především transparentní. Je to základní předpoklad pirátství. Pokud není splněn, neni možné řešit nic jiného.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kakona za příspěvky (celkem 3):
Josef.Spak, Zuzana.Kudlackova, Tomas.Durco
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Josef.Spak »

Jiri.Princ píše: 05 zář 2019, 14:12 Pane Josefe Špaku,
OFFTOPICsmekám před vaší již více než půlroční neutuchající aktivitou při likvidaci pirátství v našem J.Hradci.
Pochopil jste správně, že každý ze členů předsednictva Jčk ČPS disponuje určitým objemem morálních a mravních zásad,
a že si nikdo nechce ušpinit ruce špínou spojenou s nesmyslnou likvidací fungující koalice na radnici v J.Hradci.
Krajské předsednictvo do toho před půl rokem hodilo vidle. Od té doby čeká na nějakou bezzásadovou figuru s nulovým emočním intelektem až tu likvidaci dokončí .

Nebo už dneska děláte slouhu V.Urbanovi a MUDr. Kopřivovi, kteří se v JH derou nahoru?
Za názorovou část příspěvku děkuji (v citaci schováno do OT). Mám-li nadále předsedat, nepřijde mi vhodné na tuto část reagovat. Nicméně odpovím na přímý dotaz, pokud se snad má týkat mého předsedání zde v tématu:
Dělám tu slouhu nikoli konkrétním osobám, ale sloužím Krajskému fóru. Založil jsem téma a rozeslal upozornění. Proto, aby vůbec proběhlo jednání, které už mohlo proběhnout dříve. Od získání podpory pro členský podnět do zahájení jednání uplynulo mnoho dní - zhruba měsíc.
Jiri.Princ píše: 05 zář 2019, 18:47OFFTOPICZuzano Kudláčková,
Nikdy mne, ani ostatní normální členy PS z J.Hradce nenapadlo zaútočit a rozmetat jiné MS v kraji (ČB,PI,….),
všech jsme si vážili, akceptovali jejich neduhy, přáli jim úspěchy.
O to nechutněji vnímám neustálé buzerování, kádrování, vyslýchání a útočení na nás, jako sousedy a kolegy.
Velmi nemravně se na tomto pogromu Hradeckých pirátů a následné normalizaci podílejí zejména tvoji budějovičtí kolegové.

Jelikož nejlepší obrana je útok (jak mne naučil J.Špak ), žádám tě tímto, jelikož nejsem
příliš obratný na PC: pošli mi prosím odkaz, kde na foru najdu:

1/. Sponzorskou smlouvu na horentní sumu darovanou vašemu MS, jejímuž dárci jsme ve
Strakonicích všichni tleskali.

2/. Transparentní vyúčtování čerpání tohoto daru, hlasování o čerpání, zápis.


Nebo je pravda co se po Budějovicích povídá, že jste ten dar dostali proto, abyste vycouvali v čb ze vznikající koalice
Napomínám @Jiri.Princ za příspěvek mimo téma, a prosím ostatní aby na něj zde nereagovali. Jirko, chceš-li diskutovat o dění v jiných sdruženích, prosím založ samostatné téma, můžeme pokračovat tam. Jednáme zde o návrhu Iva Vlasatého tak, jak stojí v úvodním příspěvku. Děkuji za pochopení a prosím o dodržování pravidel internetového fóra.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvky (celkem 4):
Ludek.Blaha, Tomas.Durco, Tomas.Guth.Jarkovsky, Dan.Lestina
Uživatelský avatar
Jusuf.Traore
Příspěvky: 246
Registrován: 27 říj 2015, 23:58
Profese: Vedoucí odboru sociálních věcí a školstv
Bydliště: Prachatice
Dal poděkování: 285 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Jusuf.Traore »

Dobry den pane Princi,

omlouvám se, že se asi budu vracet k něčemu, co je všem úplně jasné, ale jelikož je moje "stranická knížka" ještě teplá, tak se v tom moc nevyznám...

Nikomu nestraním, nejsem součástí žádné kliky a poměrech mezi piráty toho moc nevim, ale vidim, že o otázce zveřejnění koaliční smlouvy v JH se vedou debaty snad častěji než o čemkoli jiném...

Myslím, ze nebudeme v rozporu, když napíšu, ze transparentnost je jeden ze základních pilířů pirátů(což byl take jeden z důvodů, proč jsem se i ja přidal), a to samozřejmě na všech frontách, nejen v JH, CB nebo Prachaticích.

Jelikož se zde ale nyní vede debata o koaliční smlouvě v JH a já bych se opravdu rád rozhodoval objektivně na základě vyvážených informací, rád bych Vás jednoduše lidsky požádal o info:

Z jakého důvodu nebyla zveřejněna v JH koaliční smlouva?

Opravdu mi stačí např. bylo to pro to a pro to, nebo prostě jsme se domluvili, že ji nezverejnime, nebo ji nemáme, nebo si myslime, ze ji nemusíme zveřejňovat nebo cokoli jiného...Toto jsem nikdy nikde nečetl a rád bych se rozhodoval opravdu objektivně.

Závěrem... nemám vůbec potřebu prudit, jen to chci celé pochopit... Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jusuf.Traore za příspěvky (celkem 6):
Lukas.Mares, Josef.Spak, Zuzana.Kudlackova, Ludek.Blaha, Dan.Lestina, Judita.Vedlova
Nezáleží na tom, kdo jsme, ale jak se k sobě chováme...
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Jiri.Princ píše: 05 zář 2019, 18:47 Zuzano Kudláčková,

Nikdy mne, ani ostatní normální členy PS z J.Hradce nenapadlo zaútočit a rozmetat jiné MS v kraji (ČB,PI,….),
všech jsme si vážili, akceptovali jejich neduhy, přáli jim úspěchy.
O to nechutněji vnímám neustálé buzerování, kádrování, vyslýchání a útočení na nás, jako sousedy a kolegy.
Velmi nemravně se na tomto pogromu Hradeckých pirátů a následné normalizaci podílejí zejména tvoji budějovičtí kolegové.

Jelikož nejlepší obrana je útok (jak mne naučil J.Špak ), žádám tě tímto, jelikož nejsem
příliš obratný na PC: pošli mi prosím odkaz, kde na foru najdu:

1/. Sponzorskou smlouvu na horentní sumu darovanou vašemu MS, jejímuž dárci jsme ve
Strakonicích všichni tleskali.

2/. Transparentní vyúčtování čerpání tohoto daru, hlasování o čerpání, zápis.


Nebo je pravda co se po Budějovicích povídá, že jste ten dar dostali proto, abyste vycouvali v čb ze vznikající koalice

Ahoj J. Princ
Nechtěj vědět co se povídá v Hradci o vás :)

Vyúčtování všeho u Pirátů vždy nalezneš na přehledně na webu
smlouvu v registru smluv - https://smlouvy.pirati.cz/
schvalovalo republikové předsednictvo - https://redmine.pirati.cz/issues/10332
proplácení včetně schválení dokladů v piroplácení - https://piroplaceni.pirati.cz/rozpocet/polozka/387/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 5):
Ludek.Blaha, Josef.Spak, Lukas.Mares, Dan.Lestina, Tomas.Durco
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 18/2019 - Vypovězení koalice v Jindřichově Hradci

Příspěvek od Josef.Spak »

Vkládám sem vyjádření od @Jaromir.Kopriva které mi poslal FB zprávou 7.9.2019 21:34:
Jaromir.Kopriva píše: Bohužel jsem v Olomouci a nemohu se zúčastnit schůze v Pisku.Protože mi nejde psat na fórum a protože nechci zvyšovat napětí,tady je moje vyjádření k situaci,které můžeš popřípadě interpretovat ostatním.
1.dle mého názoru bylo povolební vyjednávání o vytvoření koalice ze strany Pirátů naprosto netransparentní
2.budu respektovat rozhodnutí krajského fóra
Děkuji jk
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“