žádost o rovný přístup k J.H.

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Odpovědět
Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Oldrich.Maca »

A tak jsem byl rád že nemám co pouštět. A od té doby.........jo prosim te ludku když se tě na něco někdo ptá jsi schopen odpovědi nebo děláš kasparka ....... Sám sebe se ptas sám si odpovidas ale na ostatní dotazy........
Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Ještě jak píše lukáš. Žádnou dohodu se starostou nema je to lež proč ten car papíru nezverejnit on je to jen zástupný problém.od voleb víme v jh jak strana dělá z lidí....... Jak potřebuje kaspary na určitě posty a tak jsme zrušení a vedení není schopno přímé odpovedi na dotaz který sem nelze napsat.část lidí to již pochopila stala se pasivní a druhá část dělá ze to nevidí a zabetonovala pozice, předpisy, posty ve straně atd,ale druhá část je ne až zas tak jednotná viz poslední události....... Tohoto nechci být ani priznivec ,lukasi ty si myslíš že můžu být příznivé takto navoleneho pks a jeho práce spak není persona pro předsedu ani kralikaru natož strany. Tak se drž a prosím te jak se s janou za me všude primlouvate tak že příznivec fakt bejt nechci......
Uživatelský avatar
Jiri.Princ
Příspěvky: 235
Registrován: 24 bře 2015, 12:07
Profese: Nepolitik, Obchodník
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Jiri.Princ »

Re: žádost o rovný přístup k J.H.
Nový příspěvek od Lukas.Kolarik » 13 lis 2019, 13:25

Mám se starostou džentlmenskou dohodu, že ten dokument zveřejňovat nebudu a hodlám jí dodržet. Pokud si jí někdo chce prostudovat, může tak udělat u mě v kanceláři.
V tuto chvíli jde o cár papíru, u kterého už není povinnost aby byl zveřejněn. Ten dokument mám v podstatě náhodou, starosta mi ho dávat nemusel.

Pokud někdo trvá na zveřejnění ať se obrátí na signatáře toho dokumentu. Bylo mi starostou potvrzeno, že ho má k dispozici.

Dále je třeba si uvědomit, že nejde o obsah toho dokumentu, ale o to, jakým způsobem byl/respektive nebyl schválen, jak bylo informováno o vzniku tohoto dokumentu a dohodách, které mu předcházely a o jeho zveřejnění respektive nezveřejnění jeho signatářem. Tam jsou jasná pochybení, která vedla k tomu, že Olda už není člen, 20.11. si v Brně na jednání Rozhodčí komise vyslechne její závěr a poté mu pravděpodobně bude odebrán i statut RegP.

Na závěr ještě dodám, že ve smlouvě je uvedeno, že strany souhlasí s jejím zveřejněním. Proč to nikdo z nich neudělá je mi záhadou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Zuzana.Kudlackova
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil


Kamarádi piráti,

Prosím, přečtěte si těch pár vět nad tímto řádkem, zapalte si cigáro, a přečtěte si to znova.
Aneb – takto velmi hloupé, shora až dolu rozporuplné a zprava doleva si protiřečící stanovisko
ve věci „Zveřejnění koaliční smlouvy“ opravdu někdo asi myslil vážně.

Psal ho člen pirátské strany přesně v duchu filosofie naší šlechty :
„co je dovoleno Bohům není dovoleno Volům!“

Přikládám k tomuto mému a Oldovu stanovisku, k shora zveřejněné snůšce obrblbin, dopis mnou předaný za Oldu kontrolní komisi,
abyste to nemuseli složitě hledat (pro informování 68 minus 14 jihočeských členů PS)

Odesláno: 19 lis 2019, 20:01
Od: Jiri.Princ
Příjemce: Linda.Matuskova, člen KK

Lindo Matoušková,

Ing. Máca mi nyní nadiktoval zprávu pro Vás a Vaši komisi. Není to nic osobního proti Vám a nic
pohrdavého vůči komisi, kterou reprezentujete. Pan Máca je bohužel velmi pracovně zaneprázdněn
a já Vám tímto předávám jeho stanovisko k udání L.Kolaříka (navrhovatele).

O.Máca - "Žádám Vás tímto,
aby mi revizní komise zrušila "registrované příznivectví" k PS, neb nemohu dále být příznivcem toho, co se
ve straně děje.

Pevně doufám a prosím, že při vzniku jakýchkoli pochyb komise o zániku mého příznivectví, kontaktujte
rodinu Kolaříkovu, Bartošovu či Michálkovu. Oni se za zrušení mého registrovaného příznivectví u Vás zase
jako dříve rádi přimluví.
Dík Olda"

:mrgreen: Kopii tohoto sdělení na žádost Ing.Máci, rozšířenou o nekonečně si odporující stanovisko poslance L.Kolaříka k tématu "KOALIČNÍ SMLOUVA", umístím na krajské forum Jčk, abych informoval krom Vás a Vaší komise i 68 členů krajského fora kraje, naše příznivce
a voliče.
Děkuji Vám Lindo
J.Princ
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Rostislav.Reha »

@Jiri.Princ Ja se omlouvam, ale v tom “prohlaseni” nevidim jediny argument.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Jusuf.Traore

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Kontaktoval mě dnes reportér MFDnes. Mluvil s Oldou, tak si chtěl ověřit nějaké skutečnosti. Také studoval toto vlákno. Poskytl jsme mu můj pohled na věc a na základě naší dohody mu transparentně odeslal tento email, aby si udělal obrázek sám.
Dobrý den pane xxx, na základě našeho telefonického rozhovoru zasílám domluvené podklady.
Vše je v časové ose shrnuto v tomto dokumentu, z něho je možné proklikat se dál.https://docs.google.com/document/d/12Dv ... CJ0sQ/edit 

Z něho jednoznačně vyplývá,  že nejde o nějaké moje osobní spory s Oldřichem Mácou,  jen jsem v tom příběhu nejviditelnější, protože jsem v té době  sdružení zastupoval a předsedal všechna jednání ( dle jednacího řádu ) . Z toho důvodu jsem se asi stal pro Oldřicha Mácu zosobněním nepřítele, který je ale ve skutečnosti celé krajské sdružení. O všech zásadních věcech vždy rozhodoval celý kraj jako celek. Ne já, ne předsednictvo, ale všichni členi.

Doporučuji projít i ta jednotlivá jednání ( zejména o zrušení MS JH a vypovězení koaliční smlouvy ), myslím, že Vám to dodá dostatečný obrázek o tom, jaká je situace ve skutečnosti.
Pokud budete mít nějaké doplňující dotazy, jsem k dispozici.

S pozdravem
LK
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 5):
Ludek.Blaha, Zuzana.Kudlackova, Josef.Spak, Jusuf.Traore, Martin.Mareda
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Lukas.Kolarik píše: 20 lis 2019, 19:33 ...zosobněním nepřítele, který je ale ve skutečnosti celé krajské sdružení. O všech zásadních věcech vždy rozhodoval celý kraj jako celek.
Ne já, ne předsednictvo, ale všichni členi.
Z mého pohledu by ta formulace měla být:
...zosobněním nepřítele, kterým je ale ve skutečnosti krajské sdružení. O všech zásadních věcech vždy rozhodoval kraj jako celek.
Ne já, ne předsednictvo, ale členi, kteří se do rozhodování zapojit chtěli.
Lukas.Kolarik píše: Kontaktoval mě dnes reportér MFDnes. Mluvil s Oldou, tak si chtěl ověřit nějaké skutečnosti.
Vyplynulo z rozhovoru, kdo z těch dvou se na koho obrátil jako první?

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Tak opravdu čekám vysvětlení proč jsi žádal o to abych případný mandát pustil tvoji jane.dále pak kdo byl strůjcem teto myslenky a věděl o :tom ivan bartoš? K tomu uvádím že jen cekam na potvrzení skutečnosti ahoj.
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Otázka zní:
Oslovil redaktor Mácu, a nebo oslovil Máca redaktora?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Josef.Spak

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Ludek.Blaha »

A kde jsou truhlíky?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Michaela.Nepejchalova

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o rovný přístup k J.H.

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Ještě k dotazu ,Lukasi odpověď nechci. Ahoj
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“