KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Lukas.Mares
Krajské předsednictvo
Profese: lékař
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 171 poděkování

Re: KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Příspěvek od Lukas.Mares » 05 črc 2019, 20:53

Jiří Princ: Díky za zápis. Chápu to tedy správně, že nic jiného než tuto větu v zápise nemáte? Jestli je to tak, tak mně to takhle stačí.
Ivo Vlasatý: Zajíci se počítají po honu, to se používá běžně:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mares za příspěvek:
Josef.Spak

Lukas.Kolarik
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 891 poděkování

Re: KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Příspěvek od Lukas.Kolarik » 06 črc 2019, 12:32

Zaregistorval jsem dva návrhy usnesení, žádný zatím nemá dostatečnou podporu. Pro zařazení návrhu usnesení do závěrečného hlasování na již probíhající jednání, je potřeba podpora sedmi členů. Podpora je třeba vyjádřit palci pod příspěvkem s návrhem.

Návrhy usnesení jsem vložil do úvodního příspěvku a označil jako A a B

Zaznamenal jsem také návrh na zkrácení lhůty o týden. Pokud nevznese proti tomuto návrhu postupu námitku do 6 črc 2019, 17:58 ( 24 hodin od návrhu ), budu to považovat za schválené všeobecnou shodou. V takovém případě bude jednání probíhat do 12.7.2019 a rozhodující hlasování bude spuštěno 14.7.2019.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvek:
Josef.Spak
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil

Jan.Pribramsky
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: vedoucí výroby, IT, radní Tábor
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Pribramsky » 06 črc 2019, 13:48

Zdravím vespolek,

Jako účastník naprosto všech předvolebních, povolebních a dalších jednání a setkání a jako člen rady města Tábora, připravím kompletní souhrnnou odpověď na to, jak to probíhalo v Táboře. Než se k tomu z pracovních důvodů dostanu, tak dávám k dispozici odkazy na základní dokumenty. Jirka Roubíček, jak u toho přímo nebyl, uvedl informace s drobnými nesrovnalostmi.

Pokud má někdo pochybnost, že v Prohlášení o koaliční spolupráci v Táboře je něco v rozporu s naší povolební strategií, neřkuli s pirátskou myšlenkou, nechť se ozve a můžeme to začít řešit.

Odkaz na povolební strategii zveřejněno 21.9. : https://tabor.pirati.cz/clanky/2018/09/ ... strategie/

Zveřejněné Prohlášení o koaliční spolupráci na stránkách města (jak je u nás dobrým zvykem): http://www.taborcz.eu/zastupitelstvo-me ... /p1=66318

Naskenovaný podepsaný originál: https://drive.google.com/file/d/13Rgo3V ... sp=sharing

Zápisy z jednání s případnými koaličními partnery jsou v lobby kontaktech, nalézt je lze například takto: https://evidence.pirati.cz/?q=jan+p%C5 ... %C3%BD&p=1

Zápisy z jednání MS Tábor, které tou dobou, kdy se tohle celé dělo, bylo zrovna zřizováno, dám pak do toho dalšího příspěvku. Tak, jak to šlo v časovém sledu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Pribramsky za příspěvky (celkem 4):
Josef.Spak, Lukas.Mares, Ivo.Vlasaty, Vojtech.Sazel

Andrea.Protivinska
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: V domácnosti
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od Andrea.Protivinska » 06 črc 2019, 14:50

Je docela sranda, že tu sám sebe obhajuje Tábor, který má podle mě vše v pořádku. 😁
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Protivinska za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Tomas.Durco
Počet vykřičníků je přímo úměrný vyšinutosti autora. ☺

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ » 07 črc 2019, 14:44

Ahoj Andreo,
Tábor to má a měl v úplně stejném pořádku jako Jindřichův Hradec, jenomže J.H. za to byl obžalován, odsouzen a rozpuštěn. Tábor však ne!
Proto teď všichni lítají jako papíroví čerti, aby vše dodatečně poschvalovali a očistili představenstvo kraje od všech procesních a rozhodovacích chyb,
které během roku KP nastřádalo.
J.Princ

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1369 poděkování
Dostal poděkování: 786 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 07 črc 2019, 16:09

Jiri.Princ píše:
07 črc 2019, 14:44
Ahoj Andreo,
Tábor to má a měl v úplně stejném pořádku jako Jindřichův Hradec, jenomže J.H. za to byl obžalován, odsouzen a rozpuštěn. Tábor však ne!
Proto teď všichni lítají jako papíroví čerti, aby vše dodatečně poschvalovali a očistili představenstvo kraje od všech procesních a rozhodovacích chyb,
J.Princ
:lol: prosímtě pověz mi, po kom že se to v Hradci na schůzi KF slehla zem, protože po obědě zmizel jak pára nad hrncem? Nebyl to náhodou Jirka Princ a Olda Máca, kvůli jehož odchodu mimo jiné tento bod nebyl dojednán na místě ale došlo k odročení sem na fórum? Možná že Olda opravdu "dohlídne za dva rohy" ale přijde mi, že někdo jiný si tu nedohlídne ani na špičku nosu, jinak by nepoužíval tak absurdní argumenty.

V pořádku jste to nejenže neměli, ale přes opakované výzvy jste to odmítli napravit (doplnit evidenci kontaktů, zveřejnit koalosmlouvu, dodatečně ji schválit místním fórem, apod.)

Těch lží a manipulací už myslím bylo dost. Pokud nedokážeš uznat jedinou chybu, asi sis fakt spletl stranu. Nicméně se divím, že ti to nedojde a včas z toho nevycouváš. Místo toho se dál chováš jak malej mizera.

A prosímtě nepleť si demokracii a soudní/rozhodčí řízení. Při rozpuštění místního sdružení krajským fórem žádná obžaloba ani odsouzení neproběhlo. Místo toho se konalo normální jednání o vzneseném návrhu, který byl poté změněn na zásadní, a schválen kvalifikovanou většinou.
Naposledy upravil(a) Josef.Spak dne 07 črc 2019, 16:42, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Andrea.Protivinska

Zuzana.Kudlackova
Krajské předsednictvo
Profese: Chůva
Dal poděkování: 333 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova » 07 črc 2019, 16:40

Jiri.Princ píše:
07 črc 2019, 14:44
Ahoj Andreo,
J.Princ
Prosím tě Jirko, když má JH všechno stejně v pořádku jako Tábor, můžeš uvést kde jsou k dohledání obdobné informace?
Odkazy budou stačit.:D
Naposledy upravil(a) Zuzana.Kudlackova dne 07 črc 2019, 16:49, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 5):
Josef.Spak, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Andrea.Protivinska, Dan.Lestina
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Zuzana.Kudlackova
Krajské předsednictvo
Profese: Chůva
Dal poděkování: 333 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova » 07 črc 2019, 16:45

A jěště bych chtěla požádat Jirku Prince nebo Oldu Mácu o to úvodní slovo... tedy konkrtétní popis zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů. Pokud možno s odkazy či citacemi na části stanov či řádů, které byli porušeny. Zatím jsem se tu nedočetla nic o zneužívání.. a vážně mě to zajímá...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 4):
Josef.Spak, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Dan.Lestina
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 7033 poděkování
Dostal poděkování: 2765 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 08 črc 2019, 00:21

Já bych se teda nerad zaseknul na proceduře, ale pokud jsme návrh usnesení OFFTOPICa to, že se co do formy pozměnil, pokud neodšlo k změně po stránce obsahu, by rovněž nemělo vadit odročili k hlasování (zápis je v tomhle sice nepřesný, ale měl jsem za to s poměrně velkou jistotou, klidně mě opravte, jestli si to pamatujete jinak), mělo by být logické, že podporu jako hlasovatelný návrh už měl a nemusí ji sbírat znovu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Josef.Spak
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 109 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Příspěvek od Judita.Vedlova » 08 črc 2019, 15:19

Josef.Spak píše:
05 črc 2019, 15:32
]@Veronika.Jirkova @Judita.Vedlova máte nějaké info o tom, že se na schůzích v JH připravovala povolební strategie? Ne že by to něco změnilo, ale hodí se k dokreslení situace.
Já mám ve svém telefonu tyto fotky, které vznikly 22.10.2018. Ale neumím to sem nahrát. Označila bych to za povolební strategii.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“